bugün

Yapmam ve yapılmasından hoşlanmam.Eger güven yoksa sadece sevmekle olmaz.
hayvan kuzenimin yaptığı eylemdir.

hayvan herif birde mesajları, telefon defterini değil direk resimleri karıştırıyor acaba sevgilisinin erotik fotosu çıkar mı diye? kesin hastanede karıştı lan bizim ailede böyle bir insan yok. insan dedim kusura bakmayın.
Kimsenin haddi değildir ve olmamalıdır.

Güven duymadığı insanla ilişki yaşamak da bir insanın kendine yapacağı en büyük hakarettir.
nokta!
uzun samsun.. hmm. kankası filan herhalde..
gencay.. gencay diye isim mi olur mk.[sil : ok.]
suzan... güzel mi lan acaba..
buğra.. senin mk buğra. kesin yakışıklı bi şeysindir sen. hiç tipsiz buğra görmedim. [sil : ok.]
hayri.. sen tipsizsindir. sen kal. zararın yok senin, öyle tahmin ediyorum.
lale.. lale senle tanıştırmadığına göre beni kesin taşsındır. kendi telefonuma da kaydediim . heheh. (ba ba bak..göt oğlanı. şerefsiz. kazma. tıynetini siktiim.)
salak.. salak? hmm.. numarasına bakim.. sıfırbeşyüzellibeş.. altıyüz onüç.. yetmişik... oha !! benim numaram lan bu! orospu.. *
not: hayri'lerden ve gencay'lardan özür diliyorum.
Gereksizdir. Güvenmediğin adamla sevgili olmamalısın, güvendiğin adamın da eşyasını karıştırmaya ihtiyaç duymazsın zaten.
Mutlaka bir açığı vardır, ama her zaman karıştırmamalı ki temkinli davranmasın...
"sevgilinizin telefonunu karıştırmayın. çünkü, neyden şüpheleniyorsanız, onu bulursunuz."
Sevgilinin cep telefonunu karıştırmak mı ?

Ne kadar masum bi davranış lan.. Vallahi bak. Diyicen ki nasıl masum amk telefonunu karıştırıyor masumiyet bunun neresinde ?
Dinle o zaman canım kardeşim..

2009 yılında arkadaş ortamında tanıştığım bi hatunla henüz ikinci haftamızı dolduruyoruz ilişkimizde. Ikinci haftaya kadar herşey doğal seyirinde ilerlerken meraksız sevgilimin ondan önce hayatıma giren insanlar hakkında sorduğu sorular, bitmek bilmeyen arkadaş çevremle ilgili merakı başlıyor sonra,
Benim için filimde o aralar kopuyor tabi..

Lan yemin ederim bi insanı aldatmak, onu aptal yerine koymak gibi bi pozisyona kendimi yakıştırmam, hayat çok hümanist bi yer,
Bugün bi insanın içinde kapladığın yere vurduğun kazmanın sapı yarın döner götüne girer!
Sen bile şaşırırsın haline..
Yapmam yani, en berbat en sikindirik şekilde ayrılırım gerekirse ama aldatmak gibi bi şerefsizliğe girmem, onu düşündüğümden de değil, götüme kıyamadığımdan, şakası bi yana döner bulur abi bi gün yaptıkların seni, buna inandım hep..

Neyse..
Bu kız bi ara telefonumu kurcalama gafletine düşünce, bak dedim.. Telefonumu kurcalayarak kendine hakaret ediyorsun,
Küçük düşürüyorsun, yapma bunu kendine..
Uyardım falan ama yok yani o her fırsatta bunu yapmaya devam etti..
Ve bi gün bu mevzu yüzünden siktir çekecek hale geldim artık,
Bir daha yaparsan ayrılırım dedim açık açık,
Her kurcaladığında bi sik bulamamasını geçtim şu kim bu kim falan bunalmaya başlamıştım çünkü gerçekten..

Sonra bıraktı bu telefonumu kurcalamayı..
Derin bi oh çektim yani, dedim tamam bu bana güveniyor cidden,
Lan inanmaması için hiç bir sebep yok üstelik o kadar da rahat ve şeffafım yani..
Bir hafta falan ya geçti ya geçmedi bu sefer Mert'in telefonunu söyler misin aşkım ?
Dilara'nın telefonu kaçtı bişiy sorucam söylesene falan..
Böyle absürt absürt mevzularla etrafımdaki görüştüğüm kız erkek telefonunu istemeye falan başladı..
Lan diyorum bişey var ama çözemiyorum bi türlü..
En sonunda bi gün bunun istediği numaraların en fazla 24 saat içerisinde görüştüğüm insanlar olduğunu fark ettim, ettim ama hala çözemiyorum noluyor diye..

Bi gün gırtlağına basıp sıkıştırınca ağzından aldım mevzuyu sonunda.
Bu ben yokken telefonumdan mesaj gönderiyor operatörüme, internet şifremi alıyor benden habersiz. Yazıyor kendi telefonuna, gelen mesajıda siliyor telefonumdan telefonumu bırakıyor.
Sonra internetten girip arama detaylarıma bakıyor kimle konuşmuşum mesajlaşmışım diye, numaralardan şüpelendiklerini de korkudan bana soramadığı için çeşitli şekillerde öğrenmeye çalışıyor..
Kafaya bak amk ! Para'a'normal activity ya, yeminle kirişi kırmış yani..

Sonra zaten reçetesine yol yazdım, her gün düzenli olarak aldı gitti yolunu verdim..

Sik gibi bi ilişki yaşadım sayesinde..

Düşman götüne babacım, düşman götüne..
rezil olmaktır. bi ara can sıkıntısına tuvalette fotomu çektimdi. sağdan soldan yukarıdan aşağıdan şak şak şak bir sürü çektim. çıktığım meraklı melahat da açmış galeriyi fotolara bakmış.

hay amk.

bu ne dedi, tuvalet mi burası dedi?

şeyyy dedim. ne ney dedi, ihihi sen tuvalette fotonu mu çekiyon dedi.

aşkım olay bildi..

canım ya bir de kabızsın galiba , baksana morarmışın dedi.

lan hayatım da hiç o kadar rezil olmamıştım. cevap veremedim kıza. tabi şimdi böyle yazıyoruz, rahatız, dünya sikimiz de değil ama bu çok acayip bir şey., sıçarken ki fotolarınızı sevdiğinizin gördüğünü düşünün. çok berbat.

sıçtım resmen altıma. soru sordukça gerildim. o yüzden kurcalanmamalı telefonlar. çok özel şeyler olabiliyor yani.

not; evet halen çekiniyorum arada bi. hobi oldu. durduramıyorum kendimi amk.
karıştırmak değildir o, göz atmak, şöyle bir bakmaktır.
(bkz: rica ediyorum)
özgüven eksikliği fazla merak ve sonuçları.
her şeyden önce saygısızlık olan mevzudur. sadece sevgili değil ki hiç kimsenin telefonuna izinsiz bakılmaz. ortamda sevgilin yoken çalıyorsa alır götürürsün açmadan verirsin kendisi konuşsun bunlar nezaket kuralıdır her şeyden önce..
Ayrılma nedenidir. Güvenmiyorsan bırak zaten bu işleri. Ne kadar yakın olsan da birinin Sapıkça özelini kurcalamak saygısızlıktır. Ha sen kendininkini de kurcalatıyosan aranızda böyle bi anlaşma varsa orası başka.
karıştırmaktan daha beteri de var emin olun. benim telefonumu uzaktan bile kontrol ettiler, sızdılar. bu ne ki .s
gizli sakli yapinca hic hos olmayan girisim. boyle simdi misal sevgili insaniyla evde takiliyorsunuzdur, birden gozunuzu sevgilinin memislerinden ayirip etrafiniza bir goz atarsiniz ki sevgilinin telefonu yaninda degildir...demek ki yan odada sarj oluyordur garibim...derhal "ben bir tuvalete gideyim cok fena gazim var bir sicsam rahatlarim" gibi masum ve sirin bir bahaneyle sevgilinin yanindan ayrilir ve tuvalete gidermis gibi yaparken aniden yan odaya telefonla bas basa kalmak uzere girersiniz...yavruyu alip hemen gelen ve gonderilen mesajlar kismina girmek istersiz, sonra sirasiyla gelen ve giden aramalar ve tabi ki cekilen fotograflar gelecektir... lakin heyecandan midir dogustan gelen malliktan midir? artik nedense bir turlu menu tusunu bulamazsiniz vakit daralmakatadir, iciniz pir pir etmekte elleriniz titremektedir..tam o sirada kapida o belirir...sevgili kisisi...yuzunde pis bir siritma ifadesi vardir;

- ne yapiyorsun hayatim

+ eee ben seyy..muzik dinleyecektim de, hani gecen calmistin ya begenmistim telefonunda miydi o?

sevgili yemez tabi, sirita sirita gosterir sizin girmeyi beceremediginiz mesajlari... tabi o vaziyette bakmaya da utanirsiniz artik. "tamam ya hayatim gerek yok hakkaten nerden cikardin mesajlarina baktigimi ben muzik seydecektim" falan der zirvalarsiniz. bir yandan da kendi kendinize hayiflanirsiniz.."memislerden gozumu hic ayirmayacaktim".