bugün

sevgilinin cep telefonunu karıştırmak

Sevgilinin cep telefonunu karıştırmak mı ?

Ne kadar masum bi davranış lan.. Vallahi bak. Diyicen ki nasıl masum amk telefonunu karıştırıyor masumiyet bunun neresinde ?
Dinle o zaman canım kardeşim..

2009 yılında arkadaş ortamında tanıştığım bi hatunla henüz ikinci haftamızı dolduruyoruz ilişkimizde. Ikinci haftaya kadar herşey doğal seyirinde ilerlerken meraksız sevgilimin ondan önce hayatıma giren insanlar hakkında sorduğu sorular, bitmek bilmeyen arkadaş çevremle ilgili merakı başlıyor sonra,
Benim için filimde o aralar kopuyor tabi..

Lan yemin ederim bi insanı aldatmak, onu aptal yerine koymak gibi bi pozisyona kendimi yakıştırmam, hayat çok hümanist bi yer,
Bugün bi insanın içinde kapladığın yere vurduğun kazmanın sapı yarın döner götüne girer!
Sen bile şaşırırsın haline..
Yapmam yani, en berbat en sikindirik şekilde ayrılırım gerekirse ama aldatmak gibi bi şerefsizliğe girmem, onu düşündüğümden de değil, götüme kıyamadığımdan, şakası bi yana döner bulur abi bi gün yaptıkların seni, buna inandım hep..

Neyse..
Bu kız bi ara telefonumu kurcalama gafletine düşünce, bak dedim.. Telefonumu kurcalayarak kendine hakaret ediyorsun,
Küçük düşürüyorsun, yapma bunu kendine..
Uyardım falan ama yok yani o her fırsatta bunu yapmaya devam etti..
Ve bi gün bu mevzu yüzünden siktir çekecek hale geldim artık,
Bir daha yaparsan ayrılırım dedim açık açık,
Her kurcaladığında bi sik bulamamasını geçtim şu kim bu kim falan bunalmaya başlamıştım çünkü gerçekten..

Sonra bıraktı bu telefonumu kurcalamayı..
Derin bi oh çektim yani, dedim tamam bu bana güveniyor cidden,
Lan inanmaması için hiç bir sebep yok üstelik o kadar da rahat ve şeffafım yani..
Bir hafta falan ya geçti ya geçmedi bu sefer Mert'in telefonunu söyler misin aşkım ?
Dilara'nın telefonu kaçtı bişiy sorucam söylesene falan..
Böyle absürt absürt mevzularla etrafımdaki görüştüğüm kız erkek telefonunu istemeye falan başladı..
Lan diyorum bişey var ama çözemiyorum bi türlü..
En sonunda bi gün bunun istediği numaraların en fazla 24 saat içerisinde görüştüğüm insanlar olduğunu fark ettim, ettim ama hala çözemiyorum noluyor diye..

Bi gün gırtlağına basıp sıkıştırınca ağzından aldım mevzuyu sonunda.
Bu ben yokken telefonumdan mesaj gönderiyor operatörüme, internet şifremi alıyor benden habersiz. Yazıyor kendi telefonuna, gelen mesajıda siliyor telefonumdan telefonumu bırakıyor.
Sonra internetten girip arama detaylarıma bakıyor kimle konuşmuşum mesajlaşmışım diye, numaralardan şüpelendiklerini de korkudan bana soramadığı için çeşitli şekillerde öğrenmeye çalışıyor..
Kafaya bak amk ! Para'a'normal activity ya, yeminle kirişi kırmış yani..

Sonra zaten reçetesine yol yazdım, her gün düzenli olarak aldı gitti yolunu verdim..

Sik gibi bi ilişki yaşadım sayesinde..

Düşman götüne babacım, düşman götüne..