bugün

Gereksizdir. Güvenmediğin adamla sevgili olmamalısın, güvendiğin adamın da eşyasını karıştırmaya ihtiyaç duymazsın zaten.
Ulan hangisi sevgilimin telefonuydu yaa? Karıştı görüyor musun!
karıştırmaktan daha beteri de var emin olun. benim telefonumu uzaktan bile kontrol ettiler, sızdılar. bu ne ki .s
en güzeli karşılıklı telefonları değiştirip karıştırmaktır, ama edinilen bilgiler herkesin kendinde kalacak ve yüzleşme yapılmayacaktır.
Herkes yapar, yapmadım der.
Hiçbir erkek arkadaşımın telefonunu kurcalamadım yan gözle bile bakmam, şifrelerini bilmem. Zaten beni aldatıyorsa siktirsin gitsin.
yapmadığım, yapmayacağım ve bana asla yapılmayacak şeydir.
çok zevkli, hele de chrome'a girip geçmişe bakmak gibisi yok.

bir keresinde geçmişinde "sevgilimden sıkıldım, nasıl söyleyebilirim?" aramasını görmüştüm, utanma lan direkt söyle yüzüme karşı demiştim.
kontrol amaçlı ara sıra yapılması gereken eylemdir. evet..
Gizlisi saklısı olmayan telefonunu saklamaz zaten. Ben saklamıyorum şahsen.
Ben karıştırmam asla benimkine bakabilir sevgilim zaten gizlimiz saklımız olsa neden ilişkiye başlayalım?
tek tavsiyem buluştuğunuzda telefonunu çıkarmayan, çıkarınca uzak bir yere yüzüstü koyan sevgiliniz varsa ufaktan ayrılın, sonu iyi değil o işin.
Kimsenin haddi değildir ve olmamalıdır.

Güven duymadığı insanla ilişki yaşamak da bir insanın kendine yapacağı en büyük hakarettir.
nokta!
pek yakışıklı olmayan bir harekettir. ancak şüphe gibi durumlarda kanıt toplamak için olay yeri inceleme hassaslığında bir takım çalışmalar yapılması hoş görülebilir.
özel hayata en büyük saygısızlıktan biridir. ve karizmayı ağır çizdirir.
ben asla yapmam. yaptırmam ve asla ve asla tavsiye etmem
hemen ayrilin.

kiz erkek farketmez, kezbandir.

t: etik olmayan bir davranistir.
güvensizliktir.
yapılmaması gereken şahsi değerlere tecavüz edilen bir durum.
Hayır ben karşı tarafa güvenmiyorum o yüzden.
5 seneden sonra bir aksiyonu kalmıyor.
O konudan güvendiğim için karıştırmam karıştırmadım da bu zamana kadar içinde bi ibnelik olan zaten yapacağını yapar senin ruun bile duymaz.
erkek yapsa ayrılık sebebi, özgüvensiz, güvensiz; kadın yapsa ah cnm ne var bunda, yoksa korktuğum bişey mi var"
Pek iyi niyetli bir eylem değildir. Küçük bir eylem gibi görünse de ileride güvenle ilgili büyük problemler yaşayacağınızı gösterir. Herkesin bir özel alanı olmalı. Mesajları O kadar merak ediyorsanız izin isteyip okumayı deneyin. Gizlice sınırı geçmeyin.
bu devirde yapılmalıdır.
Aaa çok ayıp öyle şeyler. He ben, ben tabiki yapmam. (bkz: yalandan öldü)
bu zamana kadar hiç yapmadığım eylem. ama çok güvendiğim için değil umrumda olmadığı için. güven ayağına o da benimkini karıştırmasın diye.
edit: kızlar o sizin telefonunuzu karıştırmasa bile siz karıştırın eğer güven müven diyorsa siktir edin kesin aldatıyordur. temiz olan adam niye telefonunu vermekten çekinsin.