bugün

sevgilinin cep telefonunu karıştırmak

gizli sakli yapinca hic hos olmayan girisim. boyle simdi misal sevgili insaniyla evde takiliyorsunuzdur, birden gozunuzu sevgilinin memislerinden ayirip etrafiniza bir goz atarsiniz ki sevgilinin telefonu yaninda degildir...demek ki yan odada sarj oluyordur garibim...derhal "ben bir tuvalete gideyim cok fena gazim var bir sicsam rahatlarim" gibi masum ve sirin bir bahaneyle sevgilinin yanindan ayrilir ve tuvalete gidermis gibi yaparken aniden yan odaya telefonla bas basa kalmak uzere girersiniz...yavruyu alip hemen gelen ve gonderilen mesajlar kismina girmek istersiz, sonra sirasiyla gelen ve giden aramalar ve tabi ki cekilen fotograflar gelecektir... lakin heyecandan midir dogustan gelen malliktan midir? artik nedense bir turlu menu tusunu bulamazsiniz vakit daralmakatadir, iciniz pir pir etmekte elleriniz titremektedir..tam o sirada kapida o belirir...sevgili kisisi...yuzunde pis bir siritma ifadesi vardir;

- ne yapiyorsun hayatim

+ eee ben seyy..muzik dinleyecektim de, hani gecen calmistin ya begenmistim telefonunda miydi o?

sevgili yemez tabi, sirita sirita gosterir sizin girmeyi beceremediginiz mesajlari... tabi o vaziyette bakmaya da utanirsiniz artik. "tamam ya hayatim gerek yok hakkaten nerden cikardin mesajlarina baktigimi ben muzik seydecektim" falan der zirvalarsiniz. bir yandan da kendi kendinize hayiflanirsiniz.."memislerden gozumu hic ayirmayacaktim".