bugün

fr pissoir'dan dilimize girmiş olan,
erkeklerin işerken birbirlerini kestikleri, duvara monteli tuvalet.
erkekler tuvaletinde bulunan, kimin icadi oldugunu merak ettigim ilginc formdaki seramik parcasi... bu sayede işemek eylemini pek kolay ve çabul yapabiliriz. *
"pisuar" adıyla da bilinmektedir...
(bkz: erkekler tuvaleti)
(bkz: işemek)
(bkz: sıçmak)
(bkz: sidik)
3-5 kişi yan yana işeyebildiğinden garip bi ortam söz konusudur.
örneğin sağ kanattaki işeyiciyle göz göze gelinebilinir.
ama bunun için de öncesinde şaşırtıcı bi şey olması gerekir. *
karşı cins versiyonunu tasarladığım erkeklerin işini kolaylaştıran enteresan mermer ustalığı
(bkz: kusuvar)
sabahları uyandıktan sonra işenmesi mümkün olmayan icat. * *
askerde bunların içine sıçanlar varmış. arkadaşın yalancısıyım.

(bkz: medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar)
karşı cinsin imrenerek baktığı kullanışlı alettir. erkeklerin 1 dakika içerisinde tuvalette işlerini bitirmeleri pisuvar sayesinde mümkün olmaktadır.
lise boyunca yanına bile yaklaşmaktan korktuğum, bu korkuyu yeni yeni yendiğim hela icadı.
arkadaş sen pisuvarların (bkz: bu böyle mi yazılıyo lan) altındaki plastik boruları sök ondan sonra adam gelsin, sağa sola şıçraması bi tarafa kendi pantolonuna işesin. (bkz: nasıl bi lisede okumuşum lan) tecrübeyle artık kontrol ederek yaklaş pisuvara ama bu seferde arkadan gelen lüzumsuz bir arkadaşın senin savunmasız durumunuzdan faydalanıp, seni mermere doğru iteklesin. savunmasızsın ya olmadık itliği yapsın...
ben bunları yaşamadım ama gördüm bu yüzden lise hayatım boyunca böyle yararlı bi cavur icadından faydalanamadım.
size de tavsiyem şudur ki pisuvara yaklaşırken çaktırmadan altındaki borunun sağlam olup olmadığını kontrol edin ve çevrenizde itliği meslek edinmiş bir arkadaşınız varsa sakın pisuvara yaklaşmayın.
idrar kabı..* (bkz: marcel duchamp)
bir şeyleri** ayırt etme nedeni olabilecek, genel tuvaletlerde* erkekler tuvaleti kısmında yer alan, kullananı prostat yapmaya meyilli, ayaküstü sohbet ünitesi adıyla anılabilecek, çeşitli şekilleri*mevcut, ergonomik olması hasebiyle kullanımı yaygın, paranoyak ataklara sebebiyet vermesi muhtemel, dadaist sanatın temsilcisi marcel duchamp tarafından layık olduğu değeri bulmuş, maskulen kimliğin yapı taş*larından biri.

kullanımı için: http://www.youtube.com/watch?v=izo1mcavymw
olduğu yer için : (bkz: erkekler tuvaleti)
paralı olduğu yer için (bkz: paralı tuvalet)
sinekler için potansiyel bir mezardır. şahsen ben sineklerin olmadığı, atış talimi yapamadığım bir pisuvara pisuvar demem.
pis duvar kelimesinden türemiş bir kelimedir. d harfinin ünsüz düşmesine uğraması ile bu hali almış olup hakkındaki diğer tanımlar yalandır.
(bkz: pisuvar fobisi)
yillar once bir terminalde ustune yapistirilmis pis su var tabelesini gordugum tuvalet cesidi..
Erkekler için ayaktan işemek üzere tasarlanmış sonderece teknolojik bit tuvalet aletidir. Bayanların kullanması gayet zordur.
penis formatlı, duvara monte, sulu, küçük abdest gidergeci. yandaki paravanlar küçük penis kompleksi veya örtülü sevişgenler için konmuştur. barlarda önünde kuyruk olur...oturarak işemek bir zaafiyet ise duvara monte penis heykelidir pisuvar hayata karşı.
uzerinde pisuvara izmarit atmayin biz sizin kultablaniza isiyormuyuz yazisini gordugum nesne.
özgürlükte sınır tanımayan hollanda'da cadde ortasında halka açık olanları da mevcuttur.

http://www.citynoise.org/article/566
uzun süreli kullanıldığı takdirde çeşitli hastalıklara yol açan çiş kabıdır.
hastalığın en başında prostat gelir ve erkeklerin korkulu rüyasıdır.
çünkü prostat olma nedenlerinin başında ayakta işemek ve cinsel ilişkiden sonra
işemeye gitmemek gelir. pisuarlar kullanıma başlandıktan sonra prostat hastalığı daha da boy gösterip artmaya başladı. üstelik hijyen düşmanıdır. *
kızların kullanışını merak ettiği ilginç obje. *
bazı insanların içine zıçtığı duvara asılı olan hede.
Erkek olmayı güzel hale getiren şeylerden biridir...
bahçeli evler metroport alışveriş merkezinde olan pisuvar digerlerinde farklıdır. öyle bir ayna koymuşlar ki nasıl sidik bırakıldıgını nasıl tuttugunuzu gösterir ve ister istemez oha bu ne amk iç sesi ile bakmak istemezseniz bile bakılır. kimi için iç açıcı kimi için üzücü bir durumdur.
iğrençliğin daniskasıdır.

ayrıca (bkz: prostat)
kullanmaya utanan insanlar varmis.. sasirdim tabi.. sonra bigun wcye gittigimde kabinlerin dolu oldugunu görünce mecburen bunlardan birine yöneldim.. ve birden dank etti.. o da ne; megersem bu utananlardan biri de benmisim..