bugün

o kadar makyajı kıçıma yapsam, kıçım daha güzel olur diye düşündüğüm, türk erkeklerinin şişire şişire bir hal olduğu kadınlardır. bunların en başında bana nicole kidman gelmektedir. kadın ölmüşte gömmeyi unutmuşlar gibi hortlak gibi dolanmaktadır ortalarda. geri kalanları sayıp tepki çekmek istemiyorum, lakin o kadar abartmaya ne gerek vardır bilmiyorum. mesela ben, ama abartıldığı kadar varım yani.*
türk kızları kadar nazlı ve kendini beğenmiş olamazlar.

edit: tamam lan eksilemeyin. ben odun olduğum için naz yapıyorlar bana. *
mecnun gözü ile bakılan kadınlar da olabilir.
ulaşılamayan tüm kadınlar.
(bkz: angelina jolie)*
sevgililer.
bunu çoğunlukla erkekler yapar.karşısındaki kadının güzelliğini abartırlarki karşısındaki kadın kendine yüz versin.
(bkz: bülent ersoy)
(bkz: demet akalın)
lerzan mutlu. *
güzelliğinin nerden geldiği anlaşılamamış kadınlardır. hangi çağda, hangi hormon düzeyi ile kendilerine güzel dendiğini merak etmekteyim.

(bkz: türkan şoray)

(bkz: hülya koçyiğit)

(bkz: çağla şikel)

(bkz: halle berry)

(bkz: gülşen)
evvela sazanlığımı yapayım: -anketgül.

(bkz: beren saat)
(bkz: adriana lima)*
(bkz: banu güven)
(bkz: penelope cruz)

elebaşları: (bkz: hadise)

esasen zevkten ve estetikten bihaber bir millet olduğumuzdan binlercesi sayılabilir ama bir çırpıda akıllara gelenler bunlar.
seksi ve popüler kadınlardır. güzel görünürler sadece.
banu güven'in kafadan girdiği liste.
(bkz: hilal cebeci)
göğüs boyutlarını abarmış kadınlardır.
yakından gördüğüm:
(bkz: banu güven)
(bkz: megan fox)
bülent ersoy.
valla makyajsız hiç biri bi boka benzemiyo desem yeri. *
(bkz: megan fox)

benim tarafımdan.
demet akalın makyaj yapmalı. yoksa o bayanın yüzüne bakan yok. hemde ağzını aça aça öyle gülmesin. bıktım artık o hep aynı ruj renginden.
kesinlikle angelina jolie'dir. kemik torbasıdır. beğenenin de zevkine...
(bkz: demet akalın)
güzel olarak geçen ünlü kadınların en az %80'i, evet abartısız. yüzlerce örnek içinden misal beren saat isimli kız çocuğuna düzülen methiyeleri okuyunca benim de kendi beynimi düzesim geliyor da napalım. bu da benden olsun:
(bkz: penelope cruz)