bugün

tapılası hatun
bu kadına sol kolum feda artık anlayın nasıl güzel olduğunu.
cinsiyet farketmeksizin hemen herkesin büyüsüne kapıldığı zat-ı şahane
brad pitt ten çocuğu olacak güzel ötesi hatun.
kişisel kanaatimce scarlett johansson ile birlikte dünyanın en güzel dudaklı,en çekici kadını.
ilk gördüğümda hasta olduğum, o dudaklar var ya nasıl .... diye düşündürten kadın da değil ulvi varlık. ha bunu makyajsız yolda görsem aynı şeyleri düşünür müyüm onu bilemem...
Ağzımın suyunu toplayabilirsem entry gireceğim hatun kişi.
Çatlak dudakların bu kadar çekici ve seksi olabileceğinin yegane ispatı, heykeli dikilesi, nev-i şahsına münhasır, Yaratıcının bitirme tezi, uğruna bir değil binlerce yasak elma yenilesi, hatun kişi! Ama birazcık kısa....
"o güzelim dudakları yaratan rabbim, karsı dairede yaratsaydın su kızı ne vardı sanki" dedirten iyiliksever, erkeklerin daha bir çok sevdiği, haliyle sevdiğimiz**, eridiğimiz**, bittiğimiz** hatun, afet, tanrıça, afrodit. vesaire.
esmer sevmeme ragmen, nedense hep bana itici gelen kadın. at gibi olduğundan sanırım.
güzel olmamasına rağmen bütün erkeklerin taptığı kadın.
patlak suratlı bence, bi eblek görünüyor.
kadının her uzvu büyük. (bkz: göğüs) (bkz: dudak) (bkz: alın)
ününü lara croft'a borçlu olan kadın.allah tomb raider den razı olsun.
Dünyadaki tüm liglerde maçların olduğu cumartesi günü 1 tane bile maç oynatmama gücüne sahip hatun...
vücudunun bütün hatları erkekler tarafından ezbere bilinen fakat oscar aldığını çok az kişinin bildiği;göz,dudak,burun,çene kısaca heryeriyle mükemmel hatun.
yakınlarda bir kız çocuğu dünyaya getirmiş güzellik..
brad pitt'in hanımı*
karadeniz şivelilerin bi lafı vardır;
'ancelina joli öpim oni koli koli' *
evlatlık edinerek bir başka yoldan insanlığa faydalı olan kadın.

beni de evlatlik almasini istedigim kadin. * * *

edit: tanım
esas itibari ile evleneceği gün bileğini kesip tshirtüne kendi kanıyla* "i love you" yazacak kadar psikopat olan, brad pitt 'le birlikte olmaya başladıktan sonra durgunlaşan, sakinleşen, çocuk sevgisi çok büyük olan, hollywood starları arasında bush 'un savaş politikalarına ne kadar karşı olduğunu söylemekten çekinmeyen ender aktristlerdendir. sanılanın aksine dudakları ve göğüsleri estetik değildir, diğer yerlerini bilemem*.
insanın "bu kadınsa benim her gün gördüklerim ne ? benim gördüklerim kadınsa bu ne ?" sorunsalına kapılmasını sağlayan hatun kişidir.
Brad Pitt'i eşinden ayıran ve kocaman dudaklarından birşey göremediğimiz kadındır.
vücudunda latince "beni besleyen şey beni öldürüyor" dövmesi olan afet kişi.
sırf dudaktan oluşan çekici hatun.

(bkz: bal dudak)
fiziksel görüntüsü yanında sözleriylede çıldırtan aktrist...sözü mü?
-"dünyadaki tüm erkeklerin tadına bakmak istiyorum"
Kendisini anlatmak için güzel, afet-ül devran, tanrıça vs. vs. kelimelerin yatersiz kaldığı müthiş bişi.
bomboş bakan gözleri ve arap bacılara* bile taş çıkartan koca dudaklarıyla nasıl çekici görünebildiğini anlayamadığım; yuva yıkan iyilik perisi, kara melek.

bakınız burda daha güzeli var: charlize theron