bugün

bir konusabilse neler diyecek olan spikerimtrak. *

yıllar sonra edit: hala aynı düşünüyorum da "spikerimtrak" güzel olmamış evet.
bilgi sahibi, konulara çok hakim, kendine güvenen, zeki ve akıllı ntv spikeri.

aynı zamanda hiç bir haberi doğru dürüst dinleyememenin tek sorumlusu. gerçek olmadığı umularak yaşanır.
kendisini çok seven; fakat ona ulaşamayan bir seveni tarafından hazırlanmış bir internet sayfasına sahip, sade bir güzelliği bulunan bir haber spikeri
http://www.banuguven.web.tr.tc/
37 yasinda oldugunu duyunca buna cok sasirdigim ve sadece erkeklerin degil bayanlari da guzelligiyle ekrana baglayan haber spikeri
türkiye'de en çok platonik aşığı bulunan $ukela hatundur.. o ciddi ciddi bakması bitirir izlerken, daha fazla yazmamak lazım gelir hakkında şaçmalamayı tetikleyici bi yapısı var çünkü.. *
kendisi evli ve de mutludur.. *
2006 yılı,en iyi haber spikeri dalında altın kelebek ödülüalmış kişi..*
aydın,çağdaş,cesur ve karanlığa savaş açmış cesur bir yürektir..
güzel bir gece haberleri spikeri. bir değişik versiyonu için:
(bkz: nazlı öztarhan)
ve tanri turklere kadin yolladi. yok boyle bir sey, hastasiyiz denilecek kisi.
istanbul Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler okuduktan sonra Boğaziçi'nde yüksek lisans yapıp ders veren,Milliyet gazetesinde Dış haberler muhabirliği yapan Faruk El-Şara,Condoleza Rice ve bilumum Dışişleri bakanlarının karşısına geçip takır takır röportaj yapan 2007 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde TBMM tarafından Cumhurbaşkanı seçilmesini desteklediğimiz çok önemli bir şahsiyet...
evli olması bizi çok üzdü, inşallah en kısa zamanda boşanırda bu genç yaşta yapmış olduğu hatadan geri döner. ( burda da bir insanın kendi emelleri için nasıl başkalarına kötülük dilediğini görürüyoruz)
memleket gözlü, kara kız.
türk televizyonlarının gördüğü en güzel haber spikeri. o güzellik nasıl anlatılır nasıl tarif edilir bilemiyorum. en iyisi susmak ve sadece onu seyretmek.
(bkz: banu guven i bana nasip eyle yarabbi)
(bkz: banu güven bana güven)
(bkz: ve tanrı kadını yarattı)
(bkz: gothic haber spikeri)

http://www.banu24.esmartw...s/db_images/db_banum1.jpg
müptela olmamak elde değil, ne şeker bir gülüşün var arkadaş senin ya...lan insan 2 saat haber mi izler bi spiker yüzü suyu hürmetine...allah sizi inandırsın sanat haberlerini bile izliyorum. uykularımın bedelini nasıl ödeyeceksin hala düşünüyorum.
Abartılı şekilde fan grubu olan spiker.
(bkz: çölde bir vaha gibi)
(bkz: guzel haber spikerleri)
Güzelliği değil, karizması ile etkileyen insan. Televizyon Makinasında ne kadar zeki ve kültürlü olduğunu da göstermiştir bize. Ayrıca sade, hoş bir güzelliği de vardır tabii. Haberleri sunuş şekli vs. konusunda da gayet başarılı bulurum kendisini.
(bkz: başlığı yanlış okumak)
(bkz: bana güven)
(bkz: allah akıl fikir versin)
yeni yayın dönemindeki ilk bombasını hz muhammede, hz muhammer diyerek patlatmıştır. ne diyelim, fazla güzellik başa bela...
türk erkeklerinin çoğunun taptığı kadın. aslında bel altı ve kalça şekli hiç de türk erkeklerinin seveceği gibi değil. ama yine de yiğidi öldürüp hakkını yememek lazım; değişik bir karizması var. ne de olsa meşhur köprülü fazıl ahmet'in torununun torununun torununun...
nobel ödülünün orhan pamuk'a verildiği gün stockholm'den canlı bağlantı yapmış, ancak doğru düzgün cümle kuramayıp beni ekran başında delirtmiş kişidir. belki de heyecanlanmıştır ama bu kadar da olmaz yani. yakıştıramadım. bir türlü anlatmak istediğini anlatamadı. verem etti.
Orhan Pamuku Stockholm'de takip edecek basın mensuplarından olduğu için şu sıralar göremeyip özlediğim kişi.

Stockholm'e giden kafilenin uçağında şöyle bir gözüktü,gündelik haliyleydi,yine de güzeldi.