bugün

kapsadigi agi genisletmeye karar vererek beni hayal kirikligina ugratan oyuncagim. neyseki hala gizlilik (bkz: privacy) ayarlariyla sorunlar halledilebiliyor.

görsel
yahoo nun 1.6 milyar dolar teklif edip de alamadığı sitedir. 22 yaşındaki sahibi mark zuckerberg 2004 yılında kurdugu sitenin gerçek değerinin 8 milyar dolar oldugunu soyleyerek paranın dibine vuracagının sinyallerini vermiştir.
http://www.facebook.com
sahibinin, Yahoo nun 1.5 milyarlık teklifini reddettiği site.
http://www.ntvmsnbc.com/news/394451.asp
harvard da okuyan bir ogrencinin kurdugu sitedir. zamaninda sadece okul icinde bir nevi network saglayan, okuldan alinan email adresi olmadan uye olunamayan, sonra gittikce yonjalasan bir sitedir. ama en sekli semali duzgun sitelerden biridir kendi kategorisinde. su an okulun networkune baglanmak icin yine email adresine ihtiyac var ama artik isteyen herkes uye olabilmektedir. Uludag universitesi icin birakin networku, uye olan bir elin sayisini gecmeyecek insan mevcuttur.

edit: aradan bir sene gecmedi ki site su an uludagli dolu, hatta uludag network u actirma calismalari da baslamis...
kategorisindeki bugüne kadar gördüğüm en düzgün site.
her gun yeni bir ozellik eklenen sitedir. Hafta itibariyle iplay, unlu benzerlik programlari, youtube videolarini yayinlama gibi ozellikler eklemisler.
entel yonja.*ama güzel bir site. herkes yazılar yazar,fotolar koyar,yorumlar yapar.listenizdekilerle de bunları görür. *
ozelliklerin dibine vurmaya baslamis site. gittikce gunde 5dk bakilan siteden sacma sapan zaman kaybi haline donusmeye aday site. ayrica insanlarin baskalari hakkindaki merak duygularini paraya cevirmekte bayagi bir basarili, google in 2 milyar dolarlik teklifine hadi len demis genclerin sahip oldugu sitedir.
okulumun yarısının akademik hırs küpü olduğunu anlamama yarayan site. zira hepsi amerikanın bilmemne eyaletinde master doktora yapmakta. nerdeydi bu insanlar diye sormak istiyorum ama demek ki fizik çimlerinde yatmaktan görmeye fırsatım olmamış.
güzel ve seviyeli site. yazdığınız yorumu, koyduğunuz fotoğrafı her önüne gelenin görememesi gayet hoş bir özellik...
eğlenmek amaçlı, hoş tasarımlı, uzakları yakın edip fazla bel bağlamadığın sürece hiç bir sıkıntı yaratmayan, application larıyla yüzümde bir tebessüme yol açan arkadaşlık sitesi, bir nevi internet oyuncağı.
bana acilar yasatan site. arkadaslik siteleri icinde en iyisi.
tasarim olarak son derece sade, kulanimi en kolay ve keyifli site.
diger arkadaslik siteleri gibi ayaga dusmemistir.
dusmesin de ama elbet o da lackalasacak.
listendeki arkadaşlarının ne yaptığını (site içinde) yani her hareketlerini görebildiğiniz arkadaşlık sitesi. şu an için oldukça seviyesi yüksek düzeydedir.
All For a foursome with McDreamy, McSteamy, Karev and myself / dr. jack shepherd > dr. derek shepherd gibi yaran gruplara üye ulabileceğiniz site.

(bkz: grey s anatomy)
(bkz: lost)
sevişecek, hiç olmadı sanal seks yapacak eleman aranan onca siteye inat kaliteli.
ortaokul arkadaşlarımla karşılaşmamı sağlamış, gözlerimi doldurmuş site. *
insanı icine alıveren bi daha da bırakmayan site.
gruplara girilip koybolası site.
Uludag sozluk grubuna benim de katıldığım gerçekten ilkokuldan arkadaşlarımı bulmamı sağlayan kaliteli ve eglenceli site.
(bkz: mark zuckerberg)
31 milyon küsür üyesi olan, günde ortalama 150 bin kişinin daha üye olduğu ve ana sayfası günde 48 milyar kez ziyaret edilen site.
18 yaşından küçükleri almayan * * site.
artık Uludağ Sözlük grubunun da içinde olduğu oluşum.
(bkz: #2336256)
yonjalarını kapatıp xuqa açanların poker oynamaktan sıkılıp katıldıkları, eğlenceli ancak muhtemelen bir süre sonra diğerleri gibi modası geçecek olan arkadaşlık sitesi. arkadaşların duvarlarına bir şeyler yazabilme özelliği çok güzel ancak dün gördüğüm bir yazıdan sonra bu konudaki fikrim değişmeye başladı:
"heyy aşkıımm çok özledim senii bi meeting yapalımmm... "
(bkz: nasıl yani)