bugün

ucuz diye aldık valideye. okey oynansa kasıyor.
Bir zamanlar geceleri kafamı yastığa koyduğumda belediye mi dağıtıyor, almayanı mı sikiyorlar ne yapıyorlar? Neden herkeste bu telefondan var diye kara kara düşünürdüm.
zamaninda bende vardı şarj soketi sorunu vardı 4 kere değistirdim kendi kendine bozuluyordu 5. de sibirden telefonu kırıp yenisini aldım.
ütü veya bardak altlığı olarak hayli iş görüyor.
a101 de yeniden satışa çıkmış. e yuh yani. 5 sene önceki teknolojiyi 700 liraya alabilirmişiz. ülkeyi bu hale getirenler utansın
4. Seneme dönüyorum. Bi kaç yıldır dokunmatiği tekliyor. Kalibrasyonu çok kötü.

Bu sene başından beri de tuş kilidi tuşu basmıyor. Baya bi kuvvet uygulamak gerekiyor.

Bataryası da bu sene beni çok zorluyor.

Ama bence normal, iyi bile dayandı.

Edit: hafızası da yetmiyor. Uyarı veriyor sürekli depolama alanı tükenmek üzere diye.
bende 2014 ocakta aldım halen kullanıyorum ama batarya boktanlaştı.
Ilk akilli telefonum onu birakip s 7 edge terfi ettim
Bir daha o sikimsonik telefonu kullanmayı allah nasib etmesin.
tam bir salatalık.
Ben ve kardeşim de dahil Orta direk bütün türk gençlerinin elinden geçmiştir. F/p ürünü gibi görünür ama baya leştir.
Şarj soketi kırılır, belleği yetersizdir, kamerası dandiktir. 3 yıl önce gideri vardı ama artık devir değişti. Tabii çelik de değişti. Artık son demlerini yaşarken annem kullanıyor ve çok seviyor.
Bende amiral gemisi var gm nin.
Bu telefonun şarj girişini o kadar aşırı dandik yapmışlarki bide garantiye gonderen herkesten kullanıcı hatası diyip 50 lira tokatliyorlar adamlar yolunu bulmuş resmen.
Pişmanlıktır. 2 sene kullandım bu telefondan bozma şeyi. Aldığım güne lanet olsun.
şarj girişi gibi illeti olan bir telefon o olmasa belki daha iyi olabilirdi ama o yer illaki bozulacak neredeyse her gm discovery marka telefonunuzun yaşadığı sorun.
Allah belasını versin diye tanımlanır.
Doğum günü hediyesi olarak elite modeli geldi lanet olsun bir gün normal çalışamadı.

Almayın bu markayı,çevrenizdekilere de aldırmayın.

Not: bu arada varsa telefon önerileriniz alırım bi dal :*
2 olanı bok gibidir.
4 yıl olmasına rağmen beni yarı yolda bırakmayan canım telefonumdur.

Arada tökezlese de bir iki yıl daha gideri var.
fiyatı en az düşen telefonlardandır hala 650 tlya satılmaktadır ancak baya kalitesizdir. kutudan çıkan şarj aleti şarj girişini kırmaktadır.
zamanının f/p oranı en iyi telefonuydu. sonra teknoloji gelişti, beğenilmedi, atıldı kenara.

salonda ağlıyor bizdeki mesela aylardır.
fiyatı uygun olabilir ama hem yazılımsal hem de donanımsal sorunu olan telefon. 2 sene önce 650 liraya aldım. ilk zamanlar basit bir telefon olduğu için teknoloji özürlüsü olan ben oldukça beğenmiştim. daha sonra erkenden kasmaya başladı (kasınca kullanılamaz hale geliyor illa soğumasını beklemeniz lazım) 650 liraya aldın olacak o kadar diye kendimi teselli ettim. sonra kendi kendine işlem yapmaya başladı n'olcak sana da aksiyon oluyor diye teselli ettim bu kez. sonrasında oyun yükleyeceğim tabi cihazımın çoğu uygulamaya uyumlu olmadığını öğrendim. benim gibi uyumsuz olması hoşuma gitmişti. sonra arkadaşlar "=" mesajı atınca reset atmaya başladı bu sorununda üstesinden telefonu güncelleyerek geldim. güncelleme şart sonuçta. daha sonra kilit açma tuşu bozuldu yeniden güncelleyerek bu sorunun da önüne geçtim. sonrasında şarj girişi sorun çıkardı garantiye göndersem 1 aydan aşağı gelmeyeceğini, bunun yanısıra kargo parası altında tamir parasını da çıkaracaklarını bildiğim için tanıdık bir telefoncuya tamir ettirip bu sorunu da hallettim.

ama artık tabiri caizse canıma tak etti. play storedan uygulama indiremiyorum ne yapsam da kime danışsam da bu sorunun üstesinden gelemedim. uygulamalar ne iniyor ne güncelleniyor. apk mirror sitesinden apk ile idare etmeye çalıştım fakat bu seferde WhatsApp gibi uygulamalar hata veriyor. Ayrıca her uygulamanın da apksı yok.

başta da dediğim gibi fiyat uygun ama sorunlar da ortada. alacaklara kesinlikle önermem. ben şu an markette çalışıyorum en kısa zamanda Sony'nin herhangi bir modelini satın alacağım.

bu arada bilen olduğunu sanmıyorum ama olur da sorunu çözmeyi bilen vardır diye mesaj kutumu bir süreliğine açıyorum. sevgiler.
zamanında parasına göre çok iyi telefondur. Millet 2,500 lira iphone 5 lere verirken 600-700 liralara aldınız daha ne istiyorsunuz.
Bende de halen bir sorun olmadan duran telefon.

Fiyatına gôre oldukça iyiydi zaten döneminde.
şuan ve yaklaşık 2 senedir elimde bulunan telefondur.
Ortalamaya göre vasat bir telefon olsa da kullandigim sure boyunca hic kendini kasmamis ve donmamistir. Tek sorunu sarj yeri surekli bozuluyordu.

Suan samsung note5 kullaniyorum. Arada donuyor kasiyor. Bazen sen 2700sün haddini bil diye azarlamiyor degilim.