bugün

akit gazetesi tarafından "ucuz şov" olarak nitelendirilmiş.

ne yalan söyleyeyim bende pek farklı düşünmüyorum. sanki ibb eşbaşkanı imiş gibi yanından ayırmadığı kaftancıoğlu ulu orta, kimseden çekinmeden sakine cansizi terörist olarak gormuyorum diyerek teröristlere methiyeler düzsün, imamoğlu muzda ibb hizmet binası girişine "tc" ibaresi koydursun.

e "ucuz şov" değilde ne şimdi bu, dilinizde tc, arkanızda pkk.

https://www.yeniakit.com....lC4U4TUGK4EA8dq8-lhNceWd8
chp zihniyetinin kafayı kemalizmle bozduğu gösteren çarpıcı acımasız realitedir.
Tc ibaresini kaldiran milliyetciligi ayaKlar altina alan sayin apo baris guvercini diyen bunlar kafatascı milliyetcisi diyenlere inat iyi koymustur tc yi.
Helal başkan.
ulan yaşadığınız ülkenin adını ülkenin en büyük belediyesinin başına getirmek ucuz şov mu? hiç mi ahlak, izan yok lan sizde? insandan biraz allahtan korkma kuldan utanma olur.
öncelikle, üstte de dediğimiz gibi ucuz şovdur. *

sonrasında ise; benim rahatsızlığım, bu olayı ucuz şov olarak nitelememin sebebi il başkanınızın, pkk nın kurucu kadrosunda yer alan sakine cansız hakkında sakine cansizi terörist olarak gormuyorum demesini görmezlikten gelip bu tür atraksiyonlarda bulunmanız.

nasıl mantığınız alıyor bunu merak ediyorum. nasıl kabulleniyorsunuz oğlum? sorun "tc" ibaresi falan değil, olamazda. sorun, pkk ile koyun koyuna olduğunuzu inkar edip bu tür ucuz şovlarla göz boyamaya çalışmanız.

açıklayın lan bunu bana. pkk lehine açıklamalar yapan bir il başkanına sahip olup "tc ibaresini geri getirdik" demek ne demek? nasıl bir vatanseverlik şekli bu, açıklayın?
Gene yarak yarak yorumlar, canan kaftancıoğlu bilmem ne...

Çözüm sürecinde şimdi düşman olduğunuz hdp'yi yere göğe sığdıramıyordunuz, Kürtlere yaranmak için t.c. ibaresini siz kaldırdınız.
Madem chp pkk destekçisi, siyasi malzeme yapmak yerine, somut deliller toplayın, kim var kim yok yargılayın işte. Savcı senin hakim senin mahkeme senin. Neyse...

Ama şundan eminim akp istanbul'u, Ankara'yı geri alırsa tabelalar gene değişir. Boktan medyasını ardına alıp, Sidik yarışına girmeyi severler.
iddia edildiği gibi "şov" amaçlı olsa belediye meclisi'nde oylama yaptırır ve sosyal medyada akp'lilerin t.c.'ye karşı oy kullandığını canlı yayınlatırdı, o zaman millet görürdü asıl şovu. demek buna ihtiyaç duymamış ve kendi yetkisini kullanarak uzatmadan kendisinden bekleneni yapmış. aslında a.k. partilileri yatıp kalkıp bu konuda kendisine dua etmesi lazım.

bazı chp'liler yıllarca devlet kurumu gibi kendi ad ve soyadlarının önüne bile "t.c." ibaresi koymuşlar, demek ki bu konuda bir hassasiyetleri var, imamoğlu'da bunu bildiğinden seçmeninin beklentilerini yerine getirmiş, hepsi bu. ama çok istiyorlarsa, yani yiyorsa, akp gelecek seçimlerde "biz bu ibareyi kaldıracağız" diye oy istesin cumhurundan. hodri meydan.
akit gazetesine göre şovmuş.

hazır cevap gazeteye bak, neden şov olsun, insan kendi ülkesinin harflerini astığı zaman şov mu oluyor?

vatan haini olsa bu kadar söylerdi yani!
vatansever arkadaşların t.c ibaresinden rahatsız olmasına yol açmıştır. vay be sağda solda en vatansever biziz en yerli en milli biziz de muhalifler vatan hayini de sonra olması gereken şey olup "türkiye cumhuriyetinin" kısaltılmışı başa koyulunca rahatsız ol ne mutlu türküm demeyi yasakla andımızı kaldır. zannedersin ki hdp ile beraber mecliste "hayır" oyu için el kaldıran imamoğlu falandı.

o t.c ibareleri bu ihanet süreci sırasında hdp liler istedi diye kaldırılmıştı. millette balık kadar hafıza yok ya da gerçekten büyük ipnelik var içlerinde salağa yatıyorlar.
Türk toprağında TC ibaresini görmek istemeyen kansız arap soyluları kudurtmuştur.
Ortamlar da pkk ile isbirligi yapti dersiniz kim bilecek.

Asil tc ibarelerini pkk ile isbirligi yaparken indirdiler birileri.
sözlük trollerinin sazı eline almasına sebep olmuş. bazılarını ise saz kesmemiş saksafon almışlar ağızlarına.

her neyse, sevgili layikçi çomarlar. bakın kamaliste anlatır gibi anlatıyorum. ben öz be öz türküm, tc veya türkiye cumhuriyeti ibaresinden rahatsız olmak gibi bir lüksüm olmaz, olamaz.

sadece, terör örgütüne ve üyelerine methiyeler düzen bir il başkanını görmezden gelip bu tür olaylarla imamoğlu gibilerini yere göğe sığdıramamanız benim zihnimi meşgul eden.

bakın o kadar yazmış, çizmiş küfür etmişsiniz ama, il başkanınız kaftancıoğlunun sözleri hakkında hiçbir fikir beyan etmemişsiniz. neden acaba? işinize gelmediği için olabilir mi? bence öyle.
Çözüm süreççisi yobazları kudurtan bir olay.
Şanlı bayrağın kutsiyetini ait olduğu değerlerle tekrar yükseltmek tabii olarak her türk genci için bir vazifedir.
Keşke Yunan kazansaydı diyenler ile etnik faşistlere dert olmuş davranış.

Ucuz show demek bile birilerinin ne kadar cahil olduğunu belli ediyor ki; bir Show'da ucuzluk tanımı, o Show'da işlenen kullanılan öğeler temalar niyet amaç ile oluşur.
TC ucuz bir tanım, ucuz bir olgu değildir.

Diyarbakır büyükşehir belediye başkanlığı binasında TC ibaresinden rahatsız olan ile istanbul büyükşehir belediye başkanlığı binasında TC ibaresinden rahatsız olan aynı mental yapıda.
Ortak düşmanları TC olur.
Yemesseniz gargara yapın, üste de bir soda için anca hazmedersiniz, bundan sonra böyle zira.
kudurmuşlar yine la. ağlayın
Haha haha. Kudurun.
imamoğlu atmış 2 olmuş ismini unutan boncuklar kudurmuş.

insan tc ibaresinden rahatsız olur mu la soysuzlar?
Akpliler in ve mhplilerin zoruna gitmiştir.

Adamlar indirmek için yıllarca uğraştı Ekrem başkan yapıştırdı.
indirenlere kapak olmuştur.
Hem koyun der hem de koyarız.
Helal..
Koymuştur.
Kimin “Türkiye Cumhuriyeti’nden yana” olduğunu göstermiştir.

TC ibaresini kaldıranlar utansın!
yahudilere, fetöcülere, akapelilere ve pkk'lılara dert olmuştur.