bugün

bekar erkekler evlenmedigi için vergi verecek, kadınlar doğurmadigi için verecek, eskortlar ammetre yardımıyla sikiş bası vergi verecek, hiç sikişmeyenler de badaklik vergisi verecek, sokakta esnaftan beslenip yan gelip yatan kedi köpek de hav hav ve miyav vergisi verecek, gaz yapan gida urunu tuketenler hava kirliligi vergisi verecek, travestiler ve cdler kadınsız vergisi verecek( yani kadın olmayıp göt verenler), işsizler başıboş vergisi verecek, üniversiteler özellikle necis evrim denilen seyi konu edinen yerler islami koruma vergisi verecek, kadın kuaförleri turbanı koruma vergisi verecek, bir muhit içerisinde kendi aralarında ar ve namus koruma vergisi toplanacak vs.
boş beyanda bulunan tüm siyasilerden yalan söyleme vergisi alınabilir. köşeyi döneriz yahu. işte o zaman alamanya bizi kiskanii gerçekleşir.
yurt disinda gecirilen her gun icin turizme katki payi. tersten.
akplilerden akpyi destekleme vergisi alsınlar, bugün ne yaşanıyorsa onlar sayesinde.
Sineğin kanadından yağ çıkarma vergisi ya da gözünün üstünde kaşın var.
işeme vergisi. Sonuçta herkes günde 5-10 kere ister. itiraz edene Yunan, Ermeni, PKK'lı,israilli denir.
(bkz: sözlüğe giriş vergisi)
bu 750 lira kredi kartı limiti vergilerinden %10 olacak şekilde 75 lira vergi alınamaz mı? 10 milyon kişi desen 750 milyon lira güzel para. ihtiyaç sahibi suriyelilerin mutluluk çubuğu harcamaları çıkar.
görsel
Yokluk vergisi.
çalışan bekar kadınlardan vergi alınabilir. hem bekarlar hem çalışıyorlar. o kadar parayı napacaklar devlet geri alsın birazını.

hatta evli olup çalışan kadınlardan da alınmalı. kocaları var zaten.
Bı zamanlar bı fon vardı , fak fuk fon, fakir fukara fonui, maaşlardan direk kesilirdi. Şimdi fack fuck fikfikfon olabilir.
Aybaşı vergisi.

Ocak, şubat, mart, Nisan…. Şeklinde yeni ayda ölmeyen her mükelleften (çalışan vatandaştan) bir maktu vergi alınacak. Bence Buradan iyi savunma sanayii çıkar.
bana her gün hiç hesabım olmayan bankalardan şöyle spam sms'leri geliyor.
görsel

böyle her sms geldiğinde bana bankanın açtığı kredinin %10'u kadar "banka spam kredi sms vergisi" tahakkuk ettirilemez mi? sms'te yazan miktarın yani. tamam ben şimdi gidip bu ihtiyaç kredilerini kullanmayacağım. ama zaten vergi alınacak kredi kartı limitini de kullanmıyorum.

demir kubbemiz olacak. mehmet şimşek bunun vergisiyle de düşmanlarımıza uzaydan lazer atan uydu şebekesi kurar.