bugün

insanlığını kaybetmiş Yenidoğan Çetesi, yeni doğmuş bebeklerin canları para için hiçe saydığı, hastaların durumunu olduğundan daha kötü göstererek SGK'den yüksek ödemeler aldıkları, ayrıca hasta yakınlarından fazla para talep ederek maddi kazanç sağladıkları belirtildi.
~~https://www.hurriyet.com....tenin-lideri-kim-42565204
olm şunu korku filmi senaristleri bile yazamaz amk. üç kuruş için bebek öldürmek nasıl bir seviye.

https://x.com/darkwebhabe...;t=f-8xg3GEivflpfqYPxXAUQ

tek kişi olsa deli diyecez de okumuş doktor hemşire olmuş insanlar lan bunlar. nasıl bir araya geldiniz çete oldunuz lan orospu cocuklari. olm bu toplumun yarısı hasta ruhlu cani galiba.
ülkenin geldiği duruma bak. korku filmi seti daha az korkunç. idam yetmez, işkenceyle idam gelmeli.
Bida şaşırmam dedikçe her seferinde nutkum tutuluyor. Okuyamadım .. en güvendiğimiz sağlığımızı emanet ettiğimiz... Minnacık bebekler.. başlığı gece ekşide gördüm yok ay daha neler dedim inanmak istemedim. Hâlâ da inanmak istemiyorum..nasıl bu kadar vicdansız olabilir insanlar..
sözüm ona eğitimli ama insanlığını kaybetmiş bir grup insan.
çoğu eğitimli değildir. nasıl ki bu ülkede profesörlüğün yanından geçemeyecek pek çok tipin yanında prof title'ı varsa benzer şekilde birileri " kanal " açmış oradan hızla yükseltilmişlerdir.

yıllarca dirsek çürütüp, eliyle emeğiyle bir şeyler başarıp belli seviyeye gelmeyi başarandan böyle kalleşler çıkma ihtimali oldukça düşüktür.

bunların altı eşelensin kim bilir ne pislikler, boklar fışkırır.
görsel
görsel

https://tvnota.com/yenido...nin-konusmalari-ifsa-oldu
çeteye konu olan bıyıklı abinin, bir tek benle fotosu yok.
yani o abi 'nin ceza alacağını mı düşünüyorsunuz.
ceza alsa bile, alacağı ceza 1-2 yıl olur, unutulur, sonra serbest kalır...
ah güzel ülkem
neler geliyor senin başına...

kime güveneceğiz biz sözlük ?
asıl mesele bu !
Bu gahpe evlatları hangi milletten hangi ırktan
Dünyayı yerinden oynatmazsak yazıklar olsun bize.
Pislikler.
Detayları okumaktan kaçıyorum açıkçası çünkü biliyorum bu beni çok kötü etkileyecek. Para için artık insanlar ne yapacağını şaşırdı. inanılır gibi değil.

Sadece demek istediğim şey Allah belalarını versin.
Buzdağının görünen kısmının % 1'i bile değildir. yıllarca özel hastanelerde çalışan biri olarak söylüyorum özel hastanelerde yoğun bakımlar neden her zaman tam kapasiteye yakın doluluktadır sorusunu sağlık bakanlığı müfettişleri merak etmedikçe - ki herkes her şeyin farkında- değişen bir durum olmayacaktır.
Eğer iddialar doğru ise bahoz erdal bile bu canilerin yanında stajyer kalır, o derece bir kötülük.
malum parti döneminde ortaya çıkmıştır.
Ülkede ahlaki yönden çürüme olduğu için bu tip olaylarla daha çok karşılaşırız.
Bu olayların tamamı siyasidir, tamamı mevcut ahlak yapısı sonucudur.

Herkes doğmuş, doğacak çocuğuna sahip çıksın. Çünkü, hepimiz bu ülkenin sahipsiz çocuklarıyız.
--spoiler--
yani o abi 'nin ceza alacağını mı düşünüyorsunuz.
ceza alsa bile, alacağı ceza 1-2 yıl olur, unutulur, sonra serbest kalır...
--spoiler--

bu tür narkozlarla milleti uyuşturmak yerine hiç konuşmasanız memlekete faydanız daha çok olur.

silivri soğuktur diye diye millete otosansür uygulatanlardan zerre farkınız yok.

tamamınız özünde bilerek ya da bilmeyerek akp ye çalışıyorsunuz.
Lohusa bir kadının psikolojik travmasını bir kenara koyup, sadece hasta bebeğinin sağlığı için yaşadığı endişe korku ve çaresizliğini anlayarak, kalpten diliyorum.
Allah belanızı versin!
Allah belanızı versin!
Allah belanızı versin!
Size kefen bile nasip olmasın inşallah!
iki üç kişinin yapabileceği bir iş değil zaten, büyük bir şebekeymiş. inim inim inleyerek ölmeleri dileğiyle.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
ortadoğuda sıradan bir gün. belki 100 sene içinde ab'ye gireriz ama hiçbir zaman kültür olarak giremeyiz uğraşmayın.
Bu da olmaz artık ya diyebileceğimiz ne kaldı gerçekten?

Kimi sokak ortasında kadına tecavüz eder,
kimi sokakta rastgele insan bıçaklar,
kimi küçük çocukları kaçırıp öldürür,
Kimi para için böyle günahsız bebekleri katleder, üstüne bir de arsızca utanmazca savcı tehdit eder.

Her gün şu listede yer alan olayların hemen hepsi oluyor. Akşam haberleri izlemek bunu görmek için yeterli. Medeni toplumlarda Şunların bi tanesi ya, bi tanesi bile yeter ortalığın yangın yerine dönmesi için. Burada her gün bunlardan onlarcası belki yüzlercesi yaşanıyor.

Acı tarafı şu benim için; Alıştım artık. Maalesef, Duyarsızlaştım bu iğrençliklere. O yüzden artık olmaz demiyorum. Daha ne olabilir ki de demiyorum. Her şey mümkün bu allahın belası ülkede. Bu örgülü kötülük ve toplumsal cinnet hali ile her şey mümkün.

Ve Allah belanızı versin demekten başka da elimden bir şey gelmiyor. Öyle bir şey mümkünse tabi..
Yenidoğan bebeğin hassas durumundan faydalanarak kazanç elde etmeye çalışmış çete. Özel hastaneler insanları sadece para olarak görürler hiç güvenmiyorum.
Türkiye ne sikim bir yaşam alanı haline geldi.

Kanı dönüyor insanın duydukları karşısında.

Bu iş öyle 10 15 senede ulaşılacak bir ahlaksızlık seviyesi değil. Sosyal medya yokken neler döndüyse şimdi ustalık seviyesini yaşıyor ülke.
görsel
(bkz: pizzagate)
https://malatyahaber.com/...-malatyaspor-baskan-adayi

Okuyun, iyi okuyun hem de!

3 kuruş için dönen dolabı görün!
millet para için neler yapıyor amk.