bugün

Durağı aradı. Evinin önüne çağırdı. (bkz: dün gece arabama binen iri yarı minili kız)'ın arkadaşıydı. Köpeğinden tanıdım. Köpeği, çantası ve elinde slim sigarasıyla arabama bindi. Sevgilisine sövüp durdu. "Amına koduğumun adamı", " Siktiğimin adamı " Vs.

işin garip tarafı bu sırada telefonla konuşmuyordu. Kendi kendine sövüp duruyordu. Ne oldu? Dedim. Abi "erkek arkadaşım" dedi.

Gideceği yerden vazgeçip evine dönmek istedi. Yolda tekele uğradı. Bacağında dövme vardı. Hoş ve 30'lu yaşlara yakın fit bir kızdı. "Durağı Bir daha arasam yine siz gelebilir mısınız? " Dedi. Numaramı verecektim, geçen günkü olaydan sonra (bkz: kadın müşterimden gelen garip mesaj), vazgeçtim, " Sizi bıraktıktan sonra ben eve geçeceğim " Deyip geçiştirdim. 170 tl tuttu. 150 verseniz yeter dedim.

inerken yine kendi kendine " Ama ben aldatmayacaktım ki" Dedi. Sonra " Kusura bakmayın çok boş konuştum " Dedi. " Estağfurullah " Dedim.

Hayırlı işler deyip köpeğini aldı ve indi.
amk taksicileri karı kıza 170e 150 yeter diyorlar biz de 173 kusurat oldu mu 175 almaya kalkıyorlar.
Güzel bir gece geçirme şansını tepmiş adam ya.
Eskiden atak geçirdiğimde eşimle küfürleşiyordum kavga edip edip. Şimdi düşünüyorum da ne kadar korkunç. Yıllar oldu kötü söz kullanmıyorum. Gerçekten ne kadına ne erkeğe kimseye yakışmıyor. Artık midem bulanıyor duyunca. Ama çok duyuyorum. Maalesef küfür çok yaygın. Çocukların izlediği YouTube videolarında bile çocukları zehirliyorlar adeta.
başlık "bir dolmuşçunun günlüğü" olsa daha anlamlı olurdu.

neyse, bu kız bir anne veya eş ya da sevgili olarak bir erkeğin karakterini (davranış, konuşma, değer yargısı vb) biçimlendirecek.
sokakta küfür eden erkek (hele ki bir kadın-kız yanında, etrafta kadın-kız var diye umursamadan) nasıl olur sorusunun cevabını anladınız mı?
Ayakları güzel miydi peki?
(bkz: yine seks hikayesi mi yazıyorsun feridun abi)
kanka sen geçen haberler çıkmış olabilir misin?
bu da ancak laf kalabalığı mk insan bi caps atar.
bugün arabama kimse binmedi çünkü sokağa çıkmadım.
Aradığımız bu da değil geç...