bugün

Ciddi bir kısır döngü içine girdim.

Çok uykum geldiği için akşam 8 gibi uyumuş oluyorum, uykuyu almış gibi hisseden bünyem gece yarısı uyanıyor ve Tekrar uyumak zor oluyor, uyusam bile sabah 5-6 gibi tamamen uyanmış oluyorum.

Erken uyandığım için de akşam 8 gibi çok uykum gelmiş oluyor.
Gece yarısı uyanıyorum ve tekrar uykuya dalmak için sıkıntı ediyorum.
Üniversite yıllarında özellikle geceleri takılmaya alışınca başa gelen şey. Öğlenlere kadar yatmalar, sonrasında bugün hiç uyumuyorum amk deyip gece uykusuna geri dönmeye çalışmalar vs vs. Pişman değilim, aklım hâlâ uyuduğum akşamlarda.
3 aydır günde neredeyse 20 saat çalışıyorum. Tabir i caizse hayatım s.kildi.hala “tatilde maillere bakarsın” dimi soruluyor utanmadan. Ne gecem kaldı ne gündüzüm giünde 4 saat uyusam kar kaydediyorum. New york ve shanghai saatine göre yaşamaktan hayatım s.kildi. Yeter artık gerçekten. Verdiğiniz on on beş bin doların da ta a.ına koyim. insanım lan ben insan.
Kanka benzer şartları tc de 30 40 telaya yaşayan enayiler var seni biraz rahatlatırsa bu bilgiyi bırakmak istedim.
Beynim bana oyunlar oynuyor. Flaşlar atıyor Uyutmuyor. Kalkıp dizi izliyorum ben de.
Az önce uyandım, diyeceklerim bu kadar...
Ayda 15 bin dolara benim de uyku düzenim bozulsun nolacak ki.
Dün çok az uyudum, bugün yine uykum gelmedi. Menopozlu teyzelere döndüm iki gündür.