bugün

Ataların Bu topraklarda 500 yıldır yaşıyorsa muhakkak karışmıştır bir şeyler.
Ataların 500 yıl boyunca Türklerin hükmü altında yaşadığına göre, muhakkak Türklerin izleri mevcuttur… ninelerinizde.

Valla 7 göbek yörük-türkmeniyim. Sana 15-20 kuşak geçmişimi sayabilirim. Tek bir damla ermeni kanı yok. Ha velev ki Ermeni genlerim olsun.

burda komik olan şey şu:
Türk milleti,
etnik kökene dayalı bir ulus değil.
Bizim içimizde Boşnaklar var, Arnavutlar var, Çerkesler var, hatta Araplar var (bkz: hatay), tabii ki Kürtler de var, Rumlar ve Ermeniler de var.

Ne demiş Mustafa Kemal Atatürk:
Ne mutlu türküm diyene!

Türklüğü kabul eden herkes Türk’tür.
Türklüğe alerjisi olup; toprak çalmak, kan dökmek isteyenlere ise.. evet onları ücretsiz olarak yüzme kursuna veya beyaz toros sponsorluğuyla tahtalı köy seyahatine uğurluyoruz.
%100 ermeni ırkından olsan bile kendini Türk hissettikten sonra önemli değil.
Rumelide ne ermenisi aq.

Vallahi kara kıllı elemanlar düşünsün.
öyle bir kan grubu yok diye biliyorum. Sıfır pozitif benim.
Yuzde yuz suyum, 20 gobek buyum diyenler bir dna testi yaptirsinlar da gorelim, ermeni, yunan, yahudi, mezopotamya geni var miymis yok muymus. Olmamasinin su topraklarda mumkun oldugunu hic ama hic sanmiyorum, yörük bile olsan. Su topraklarda kimse %100 su veya bu degildir.
valla ırkım gram silkimde değil. kendimi ve diğer insanları dünya vatandaşı olarak görüyorum. tabi bazı insanları daha aşağılık insanlar olarak görüyorum ama genel itibariyle hepsi aşağılık.

kendi ırkım umrumda değil. ister ermeni ister yahudi ister kürt ister türk olayım gram umrumda değil.

böyle şeylere takılmak o kadar saçma ki...
Şahsen Karışma ihtimali düşük. Zira 1800 lü yılların öncesinden biliyorsunuz ki ırk kavramından ziyade inanç esaslı toplumsal ayrım söz konusuydu. Gayrimüslim bir milletle evlenmek için ceddim fazlasıyla dindar. Çok daha ileri tarihlerde ise yani 1910 lu yıllardan söz ediyorum, erzurum kars dolaylarından kaçıp gelen müslüman halkla bizim memleket fazlasıyla tanıştığı için yine böyle bir ermeni evliliği olduğunu sanmam.

Son olarak böyle bir şey olsaydı da çok iplemezdim. Ermeniler insan değil uzaylı mı yahu?