bugün

türkiyenin en iyi bankasıdır. internet sitesi birçok ödül kazanmıştır. *
Son donemlerde General Electric ile yaptigi ortaklikla gundeme gelmis ve reklamlariyla bunu halka duyurmus banka.
türkiyenin en iyi ve müşterisine en çok değer veren bankası.bazen abartmaktadır o ayrı...
EKLEME:GARANTiDEN ÇOK ŞiKAYET EDiLMESi ÇOK iNTERNET KULLANICISI OLMASIDIR.BASiT MATEMATiKSEL SONUÇ.
AYRICA PARA KAZANDIĞI MÜŞTERiSiNi KAYIRMASI KADAR DOĞAL BiR ŞEY OLAMAZ.KiM BiNDiĞi DALI KESMEK iSTER?
yanlışlıkla fatura falan ödemek için girilmemesi gereken yerdir. kendi müşterisi kayırması hasebiyle hiç zıra gelmez diğerlerine. internet bankacılığı rahatsızlık vericidir. ama yine de en iyi esnaf bankalarındandır.
uludag uni nin bu aralar harç yatırılması için anlaştıgı bankadır . gerçekten çok kaltelidir.ama o kartı takınca sıra alma makinasına, diğerlerini aptal yerine koyması sınır bozucu olan bankadır.
(bkz: garanti internet bankaciligi)
(#81085)
hiç iş yapamayan banka. zira çalışanları gün boyunca o sözlük benim bu sözlük senin aylak aylak dolaşıp çetleşmekte.
hiç kuyruk beklemediğiniz banka. istanbul üniversitesi'nin harçlarını yatırdığı bankadır.
müşterisine kredi vermeden önce soyunu sopunu ,anasını dıdısını araştıran yaşa basmayan garantici banka.
http://www.garanti.com.tr
her yönden en iyi olan banka.
(bkz: dört yapraklı yonca)
müşterilerine hergün dil döktüğüm,Türkiyenin en iyi bankalarından olan aynı zamanda bir dünya devi General Electric ile ortaklık kuran ekmek kapımdır.
kredi kartı bonus cardtır.
yaz okulu harcını ödemek üzere başka bir şubede yatırma işinin ihmali sonucu tıp fakültesindeki şubesinde 2buçuk saat beklediğim banka.ayrıca güz dönemi harcımı da almamıştı.gene tıpa gitmek zorunda kalmıştım.ama bonusum birikti,o açıdan bi sempati duyduğum banka
Türkiye basketbol takımının* sponsorlarından biridir.
internet şubesinde eft ücreti 1.20 ytl havale ücreti ise 0.75 ytl olan, şans oyunları ödemesinde bile 0.25 ytl alan, yetinmeyip 6 ay da 1 defa 19 ytl hesap işletim ücreti kesen, soyguncu banka.
en iyi televizyon reklamlarına sahip bankadır özellikle eskilerden su satan çocuk reklamı döneminde çok ses yapmıştır
yeni mezunları işe almak için 8 ayrı mülakat yapan önce işe almada zorluk çıkaran sen işe girmekten vazgeçincede yalvaran ama hala türkiyenin en iyi bankalarından olan banka..
kendi ulastirma hatalarindan kaynaklanan sorunlarda, kart parasini iade etmeyen, etmedigi gibi ayni kart basvurusuna ikinci kez para alan banka.
Garanti bankasını daha iyi tanımak için:
http://www.garanti.com.tr...anti_bankasi_tanitim.html
(bkz: antigaranti)
Kariyer günlerimizde misafir ettiğimiz ve kendilerini müthiş bir edayla sunan bankadır.
biz dinleyenler için "yuh be!" dedirten bir kabul süreci yaşanmaktadır.hangi sınav varsa yoksa yaparlar,ederler,öyle ki sınav süreci üç aya yakın bir zaman dilimine sığdırılmıştır.sonracığıma efendim işte neymiş en sonunda mülakat varmış ve mülakatta çakanlar için artık kapı kapanıyormuş da aaa bir de şöyle ekleniyor hemen "arkadaşlar unutmadan bu süreci bir kere yaşadıysanız ve başarısız olduysanız eğer tekrar deneme hakkına sahip değilsiniz"işte tam o an "hadi be sizdeeeee!!" dedirten temsilci ya da hangi naneyse onlara sahip olan bankadır.
"türkiye gemisinin","dört yoncalı" pervanesine vurgu yapılan reklamın sahibidir.laf aramızda akılda kalan en nitelikli reklam kampanyalarından birisi olduğu düşünülmektedir.
stadyum mecidiyeköy şubesini aradığınızda bi ihtimal cevap verilen banka.