bugün

azmış insandır. azalarak bitmesi arzulanır.
bıraktığınız yerden bir arpa boyu yol katedememiş olabileceği gibi,aranılan kişinin çok özel olmasından da kaynaklanabilir.
(bkz: siktirsin gitsin ne arıyor bu saatten sonra)
tekrar arayış içersine girmiş insandır. hayır gelmezdir. *
zaten yıllardır birbirinizi arayabildiğinizdir.
ona güvenmenizi ister ve siz sadece gülersiniz.
burhanın versiyonuyla amaaaann * :P * yapılması gerekendir.
güzelce ağızına sıçılması gereken kişidir.
arkadaşça bile konuşmaya değmeyecek, zaman kaybıdır. adı üstünde eski sevgilidir, mazideki yerinde kalmalıdır.
bıraktığı hiç bir şeyin orda olmadığını duymak isteyen sevgilidir.
eskisi gibi her dakika trip yapacağına beş dakika gurur yapıp s.kt.r.p gitsin.
''rüyamda gördüm'' diye yalan söyler bir de. gördüysen bana ne kardeşim. değil mi ama? vardır bir hayır!
muhtemelen belasını arıyordur.
aranan yalnız insan.
ışıkta ayrı, karanlıkta ayrı güzel gözlerin. Seviştikten sonra düştüğünde göğsüme başın, boya görmemiş saçlarının arasından bakardım gözlerine. Fark ettiğinde "yaaaa" derdin, tenim gibi kokan parmaklarınla çenemden tutup duvara çevirirdin başımı. haylazca tekrar bakardım. Omuzlarımdan itip yatağa, kaybolurdun kollarımda.

Dudaklarım konuşurken boynuna dokunurdu. Kıskanç afrodit'e inat, eros'un kendini, kendi okuyla vurup psykhe'e delicesine bağlanmasını, aşık olmasını anlatırdım sonra. Sonunu hiç dinleyemedin.

Eros, "ben senin için ne yaptım, sense beni öldürmek istiyorsun" derdi ve sen uyurdun. Gerdanını öptüğümde yarı açılırdı gözlerin. Gündüzün yeşili mezar olurdu. gülümserdim, sen görmezdin. "işte beni oraya gömün!"

Uykunda konuşurdun, deli de yatardın hani. Kaç gece yakaladım kolundan, kaç gece seviştik ardından. Sarhoşken "beni bırakma" derdin, ayılınca giderdin.

Yıllar sonra tekrar arar mısın?
hatırlanmaz ise o gece gözüne uyku girmeyecek kişidir.
herşeyi alt üst eden kişidir. hayır madem sonra arayacaktın niye o kadar acı çektik zamanında. insanı deli eder bu tipler. sen o kadar uğraş unutmaya çalış, en sonunda unut bir anda tek bir telefonla içine etsin hayatının. yok efenim yok asla taviz vermeyiniz böylelerine. * *
aklınca sürpriz yapan sevgilidir. evet vardır bir sebebi ve şu güzel sözü getirirler akla; ''Hiç ummadığınız anda arayan eski sevgililer ikiye ayrılır; canı çekenler, acı çekenler.''
"arkadaş kalabiliriz" yalanını sürdürmek isteyen sevgilidir.
rüyamda gördüm yalanı ile sizi rahatsız eden eski sevgilidir.
hep iyi olmanı isterim.
hayatımda gördüğüm en mükemmel insansın.
üniversiteye atıldın, dersler zormuymuş keh keh keh..

sonrasında beni kullandin derler. o son cümle gelmeden siktir edilmelidir efendim.
tuhaf beklentileri ve muhtemel çıkarları olması mümkündür. Tilki-kürkçü dükkanı ritüelini gerçekleştirmektedir.
benim olmayan eski sevgilidir.
muhtemelen üç beş kişiyle deneyip bendeki tadı bulamamış eski yardır.
türlü yalanlarla ayrıldığı yetmemiş gibi "özledim." "sesini duymak istedim." "ne güzel günlerdi." gibi ardı kesilmez yalanlarla aklımı başımdan almaya çalışır...
ve başarır.
tanıdık ve güvenilir bir seks isteyen sevgilidir.
daha ötesini aramayın, altından başka sebep çıkmaz.
yıllar sonra rastladım çoçukluk sevgilime şarkıda vardı galiba http://youtu.be/TCmP2jbyMek .