bugün

entry'ler (226)

insana direnme gücü veren sözler

(bkz: kaybettiginde degil vazgeçtiginde yenilirsin)

kadınlardaki büyük çanta merakı

son derece haklı bir meraktır. yanında taşınılması gereken onca eşya başka bir şeye sığmaz çünkü. cüzdan + ıslak mendil + mendil + makyaj malzemeleri + krem + yaz ise günes kremi ve güneş gözlüğü + anahtarlık ....

seni seviyorum demeyen erkek

seni seviyorum demeyen ya da diyemeyen erkek sevmiyor değildir.
sevgisini gösterme yolu yöntemi farklıdır.
hoş; bayanlar genelde direk sevgi bildirimlerinden hoşlanırlar ama erkeklerin de hepsi aynı değil napıcaksın.

durduk yere insanı geren sorular güzelinden getir

arkadaşların evlenmeye başladıysa, düğünlerine katıldığında "ee yok mu nişan, söz?" tarzı sorulardır.

nineler yazar olsa açacağı başlıklar

(bkz: Tavuklar Firarda)

aşık olunacak erkeğin sahip olması gereken üç şey

-iman
-ahlak
-yakışıklı

gol sevinci yaşayan takım arkadaşını yakalayamamak

buruk bir gol sevinci olmasına neden olur. o rüzgar gibi koşan futbolcu taraftarla bağrışırken diğer futbolcular aralarında sarılırlar sevinirler ama asla gol atana ortak olamazlar.

kızların en çok söylediği yalanlar

x kişisi : aa zayıflamışsın
yalan söyleyen kız : yok canım nerdee ... kilo aldım hatta.

ilk bakışta aşk

Göz göze gelince...

Kalbimde olur...
Adını koyamadığım, ama hep kulak verdiğim...
Bir şey...
---
Gördüğümden gözümü alamıyorsam ki herşey saniyelerle sınırlıdır aslında- bir maceranın başlamak üzere olduğunu anlarım ve kalp atışım hızlanır...

en kötü ne olabilir ki

genelde bu düşünceyle girişilen her işte olabilecek en kötü şey olur belki de akla gelmeyecek kadar kötüsü bile olur.

bir kızı ona bakmayarak etkilemeye çalışmak

düşünülebilecek bir taktiktir.

şimdi bu kızımız girdiği ortamda erkeklerin ilgi odağı, göz bebeği olmaya alışmıştır. çevresinde pervane gibi dönen, övgü sözleriyle aklını başından almaya çalışan erkeklerden bıkmıştır. sizin de çok önemli bir artınız yok ise bence riske girmeye değer.

sözlük yazarlarının şu an ihtiyacı olan şeyler

şu an ihtiyaç duyduğum şeylerdir.bir çok yazarın ihtiyaç duyduğu gibi kendimi daha iyi hissettirecek ya da bazı şeyleri düzeltebilecek şeylerdir.

aşık olunca yemek yiyememek

Zayiflamanin En Iyi Yönü Aşik Olmak Aşık olunca diyet yapmaya gerek kalmadan kilo verebiliyorsunuz.

kepenk kapatma eylemi

Şırnak'ın Uludere ilçesi Kuzey Irak sınırında güvenlik güçlerinin düzenlediği operasyonlarda 12 PKK'lı teröristin öldürlmesini gerekçe gösteren PKK yandaşlarının, Adana'da tehditle esnafa kepenk kapattırdığı öne sürüldü. Kepenk kapatma kararına istemedikleri halde uymak zorunda kaldıklarını belirten bazı esnaf, "Biz ekmeğinin peşinde olan insanlarız.

sabit fikirli bir insanı ikna etmeye çalışmak

ne kadar sabırlı olursanız olun, bir süre sonra asabiyet yaratacak "ulan ben duvara mı konuşuyorum, dediklerimi duymuyor bile" dedirtecek durumdur. bırakın kendi sabit fikirleriyle görebildiği ve algılayabildiği kadarıyla yaşasın hayatını.

bir milyon parçalı puzzleı bir araya getirmeye çalışmak bile insana bundan daha fazla aşama kaydettirir.

hoşlandığı kızdan çıkma teklifi alan erkek

teklif aldığı an itibariyle hoşlandığı kız, cazibesini yitirmeye başlamıştır. sadece farkında değildir ama aslında marjinal fayda azalmaya başlamıştır bile.

her şey elde edene kadar çekici gelir. elde ettikten sonraysa rutine sarar.

cibili cittan

(bkz: sacma sapan msj yollayan yazar)....merhaba ben moonlight sonata ,25 mayıs'ta ssg'yi devirip sözlüğü ele geçireceğim.
siz bu yazıyı diğer yazarlara atın .
atmayan olursa uçururum haberiniz olaa... zall'a da haber vermeyin.

usta mecburi attım uçurulmamak için : ( bence sen de başkasına at.

ilaçlama aracının arkasından koşan çocuk modeli

ilaçlama aracı uçak ise büyüyünce manyak olması muhtemel çocuk.. zira ilaçlama durumunda bu böyledir.. ama tabi çocuk uçağı yakalayıp bir de yanında uçuyorsa büyüyünce gözlük takıp kahkül bırakıp tüm mallığı ile gazeteci olacak anlamına da gelebilir..

umudu kemal kılıçdaroğlu olan kitle

1 ekmek almaya parası olmayan milyonların yaşadığı ülkede 600 tl'nin ne demek olduğunu düşünemeyen insanların içinde bulunmadığı kitle.

kafasını yastığa koyar koymaz uyuyan insan

imrenerek baktığım insanlardır,ne kadar uykusuz,sıkıntıkı okursa olsun kafa yastığa değdiği an herşeyi bitirir.