bugün

çaysız yapamayan insandır.

tam da çay içerken okudum başlığı. istemsizce güldüm. çaysız olur mu hiç?

avrupa birliği de çok umrumuzda.
ingilizlerdir. bir de çaya süt katıyor akılsızlar. *
Niye çay? Yıl bilmem kaç olsada çay her zaman revaçta olacak. Ayrıca Çay size ne etmiş la?
insanın ne içeceğini sana mı soracak dedirten başlıktır.
(bkz: Tiryakisiyim)
rakı ve avrupa kelimesini aynı cümlede kullanmış, yetmemiş ikisi arasında bağıntı kurabilmiş olağanüstü zekaya sahip birinin söylemi. yemin ediyorum aydınlandım AMK, sizler burada harcanıyorsunuz valla. ilber ortaylı falan hikâye.
edit: ironi. üstelik sarkastik.
Avrupa'lilarin turk'lerden cok cay kahve ictigini bilmeyen cahil soylemi.
allah, allah... herkesin çay saatine mi gelmiş bu başlığı okuma anı diye düşünürken başka bir durum söz konusu oldu kendiliğinden. demek ki; türk milleti çaysız yapamıyor ne yazıık ki... başlık adına üzüldüm.
Yıl daha olmadı 2015 dediğim başlıktır.

Ayrıca Çay'a gelirsek, hiç bir sıcak içecek onun kadar hafif değil. Herhangi bir kahveyi hafif bile olsa günde 10 defa içseniz rahatsızlanabilirsiniz bile. Çay'ı 20 defa için yine sıkıntı yok, hatta çeşit çeşit için sağlığınıza yararı olsun. Çay'a ucuz diyen arkadaşlarımız bakkaldan alıyorlar zannımca, malum kahveden pahalısı da var kalite kalite.

Çay her alanda kendini sevdirir; simit yersin çay içersin, kahvaltı yaparsın çay içersin, pasta börek yersin çay içersin, hatta atıştırmalık yemek yersin çay içersin. Hiç bir zaman da ağzının tadını bozmaz dediğimiz sıcak içecek türüdür, soğuğunu bile içtiren türdür hatta.
yıl 2115, tüm içkiler demode olmuş, bir tek çay kalmış.. gelecekten gelen uzaylılar söyledi...
hala utanmadan kahvaltıda çay içen insandır kendisi iğrenç bir yaratıktır kahvaltıda çocuğunu neastle nesquik kendiside orta boy bi kırmızı patlatmadan işine gidiyorsa yazıklar olsun denilir ayrıca bugünlerde hain rte yüzünden askıya alınan avrupa birliği yeniden gündemimizin ilk sırasını almalıdır 2016 gelmeden mutlaka girmeliyiz aziz ve değerli avrupa birliğine mutlaka girmeliyiz en yüce gayemiz bu olmalıdır. (aşırıya kaçtığım düşünülüyor demi ama gerçekten bize benimsetilmek istenen tam olarak budur.)
adamdır. pırıl pırıl bir insandır.
çayın varlığının kendisine batmadığı insandır.
Benliğinden ödün vermemiştir. Canı ne isterse onu içer.
ice tea içip kendini cool sanan insan tanesi
(bkz: soğuk çay cool çay)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar