bugün

yulaf yogurt yiyerek saglik bakaninin aciklamasini beklemek.

aluminyum folyalar hazir.

ed:virus geldi arkadaslar.viruse yakalanacaksam kaslı ve fit hazirlikli olmaliyim.
yulaf yoğurt yiyerek bakanın açıklamasını beklemek.
acılı şalgam
Bol sarımsak sirkeli kelle paça.
nakşibendi tarikatının halidi kolundan olduğumu söylemek*
görsel
Her şeyi geçtim bu nedir arkadaş. Bu kadar mı yoklukta bu millet.
görsel
Vodka, rakı, konyak ve varsa viski, bunun dışında bol bol sevişmek; (bkz: konyalı bilim adamları)'nın yaptığı bir araştırmaya göre sevişmek vücut sıcaklığını artırdığı için virüsü etkisiz hale getirir.
Her gun ayni ortamda bulunmak zorunda kaldigimiz cesit cesit insan var, biz onlem alsak nolucak.
Bağışıklık güçlendirilebilir tabii, ama ne kadar etkili olur bilemiyoruz.
Toplu taşımayı birakip bisiklete dönmek de bi nebze koruyabilir.
Neyse uykum kaçtı yahu.
kelle paça değildir. sebze meyve bol sıvı ile beslenin uyarıları yapılıyor. hayvansal yiyecekseniz çok çok iyi pişmiş olduğundan emin olun mümkünse hiç yemeyin diyorlar.
Çömelerek bitmesini beklemek.

Yaşadığım ilçede 8, çalıştığım ilçede 13 vaka var.
görsel
görsel
Sabahları kolonyayla yüzümü yıkıyorum. Yanaklarım biraz kavladı ama olsun neticede sağlık önemli!
Bir şişe tütün kolonyası aldım. işe yaramasa bile en azından kokusunu seviyorum.
Köye gidiyorum, tokat’a. 1 ay sonra gelirken isteyene yaprak veya bat getirebilirim.
Ülkücüler olarak virüse tepki göstermek amacıyla sağlık ocağı önünde toplanıp corona bira şişesi kıracağız ve üzerinde zıplayacağız (yakında).
Hanım ben çocuklar yoynumuza sarımsak astik. Sabah akşam sovan ve sirke ve sarımsak karışımı içip bol işkembe paça kelle içiyoruz.

Birde sürekli 80 derece kolonya duruyoruz.

Yaw Türk'e bişey olmaz gidin yatın zaba birşey kalmaz.
yani ekstra bir önlem almadım.

normal bir insanım. nasıl hapşırmam ve öksürmem gerektiğini biliyorum. günde defalarca, aklıma geldikçe ellerimi yüzümü yıkıyorum. zaten abdest dolayısıyla yıkanıyor ama ekstra yıkmaya çalışıyorum. lakin normal insan olmayan kardeşlerimiz ulu orta hayvan gibi hapşırdıkları için artık yazı yazmaya karar verdim dükkana. beyim elini kaldırmaya tenezzül bile etmiyor. birkaç tane göz hizasına yazı asacağım böyle olmayacak çünkü. insanlar çocuklarına ahlak vermiyorlar. ablada yok ki çocuğundan ne bekleyelim.

ikamet alanınızı sık sık havalandırın, genel temizlik kurallarına iki kat riayet edin. kapalı alanlardan avm'lerden kaçının. ailecek gezilerinizi avm-park değilde orman-doğa-temiz hava ekseninde belirleyin. evde bebeğiniz ve yaşlınız varsa onlar için ekstra önlemler alın.
Hanım ben çocuklar yoynumuza sarımsak astik. Sabah akşam sovan ve sirke ve sarımsak karışımı içip bol işkembe paça kelle içiyoruz.

Birde sürekli 80 derece kolonya duruyoruz.

Yaw Türk'e bişey olmaz gidin yatın zaba birşey kalmaz.
80 derecelik limon kolonyası.
doğal işkembe, 5 vakit abdest (banyolar, duşlar hariç), turşu, tarhana, yoğurt gibi probiyotik beslenme. benden bu kadar yine de gelirse eyvallah ne diyek.
zaten nadiren binilen toplu taşımalardan hepten uzak durmaktır.

görsel

veya böyle binmek. hep dedik dedik istanbula gelmez inşallah burada insanlar balık istifi yaşıyor bir bulaşırsa sonuçları felaket olur diye. ne kepçük ağızlıymışız lan çağıra çağıra getirdik resmen..
Sevişmemek.
normal yaşıyom korkumuz yok allaha şükür.
normal yaşıyom korkumuz yok allaha şükür.