bugün

annenin mutfakta yemek yapması, varlığı.
sağlıklı olmak.
kimseye muhtaç olmamak.
odamda, kitaplara yaslanmış olmak.
birini yüreğinde yaşatmak.
bir de bugün doğum günümün olması.
bunlarla yetinmek.
2 saat sonra istanbulda olacak olmam. nazar etmeyin uçak düşer falan şimdi.
az önce çok ilginç bir insan ile tanıştım * çok matrak biri ya *
evde olup mis gibi pazar kahvaltısı yapmaktır. 4 gün yerinden yurdundan uzak kalınca daha bir anlamlı geldi *
Annemin, "çay demlendi hadi gel" diye seslenmesi. Aldım sigaramı gidiyorum.
Akşama kadar hiç bir şey yapmadan oturma fırsatı.
Yarın çok karmaşık bir gün olacak çünkü.
nihayet uzun bir aradan sonra fethiye'ye yağmur yağıyor.
Bugün bir işim olmadığı için mutluyum. Dinleneceğim.
Et kavurma yedim. Elhamdulillah.
erdoğanın türkçülük açıklaması.
az önce eski sevgilimin instagram sayfasına baktım. hiçbir fotoğrafında yanında erkek yok. bu mutlu olunacak bir durum mu emin değilim ama yine de içim bi rahatlamadı değil.

ayrıca bu kız hangi kafayla benimle sevgili olmuş diye düşünmekten kendimi alamıyorum. nasıl bir boş anında yakaladıysam artık.
2 haftadır namazlarımı düzenli kılabiliyor olmam.
odama girdiğimde beni karşılayan yeni bilgisayarım.

bilgisayarların değişeceği söylenmişti geçen haftalarda. ben de beklentim yerlerde "bari işlemcisi vasat olmasa, ram 2 değil dört olsa da en azından yavaş olmasa" diyerek bekleyişlerdeydim.

şimdi "tanrı türk devletini korusun" diye uluyorum arkadaşlar.

bu monitör, bu işlemci, bu ram, bu hdd!

evdeki ekran kartımı buraya taksam 150 fps alırım gta 5'te.

arada burda sabahlamayı düşünüyorum şu an. gece geç saatlere kadar çalışır, sonra film, oyun akarım, öyle gaza geldim.

yeditepe: tahminimden çok daha az eksi gelmesi umudumun taze kalmasına yardımcı oldu. ama başkaları mutlu olmasın yazarlarına selam olsun.*
şu sıralar bir iki sınava hazırlanıyorum, insanın hedefi olması meşgul olacak bir şeyleri olması güzel. inşallah kazanırım. çünkü değişiklik de güzel.
iş görüşmesine gitmiştim bayağı olumlu geçti.sonunda kafamdaki soru işaretlerinden birisinin cevaplanacağı düşüncesi beni mutlu etmeye yetiyor.
Bugün iş başvurusunda bulunacağım çok heyecanlıyım. Onun için yerimde duramadığım doğrudur.
geceleyin bile hafiften sıcak olunca ve pencereyi açınca, dışarıdan gelen ne sıcak ne soğuk olan bahar esintisini hissetmek. şu anda mutlu eden bu evet. yazı sevmem aslında ama, nisandan mayısa geçişi çok seviyorum.
sevgilimin.taşşakları
Galatasaray 2-0 Beşiktaş.
saçma sapan entryler girip eksi almak.
tasarım.
Yaşıyor ve düşünüyor olmam.
Üç beş gavatı eksilemek.
çikolatalı süttür efenim.
Ezel’e başlamış olmam. Mutsuz eden şey ise (bkz: orospu eyşan)