bugün

kurstan eve geldiğimde evimin önünde yere uzanmış yatan yavru bi karabaş köpek gördüm. öylesine muhtaç bakıyordu ki anlatamam. aldım kafasını okşadım kuyruğunu sallamaya ve bacaklarıma sürtünmeye başladı. biraz kemik verdim kıtır kıtır yedi. sonrasında bi yere gitti ve 10 dakika sonra koştura koştura geri geldi. beni pencerede görünce sevinç gösterileri yapmaya başladı, yere yatıp yuvarlanıyor..
tanrı misafiri diyelim sözlük.
bir demlik çay.
ve
anket tabi.
anket önemli.
kapının çalınması ve yapılan bir çiğköfte sürprizi. misssss.
yarına ve yarınlara duyduğum tatlı merak. çünkü hayallerim var dostlar.. yapmak istediklerim, yapmaya çalıştıklarım. bi şeyler ekiyorum yarınlar için, umut ediyorum, mutlu oluyorum..
Bir seyin beni su an mutlu etmesi.
yalnızlık.
Şarj aletim.
Eve geldim sonunda.
Sabahın altısında amcam uyandırdı, uyuma taklidi yaptım yemedi, yollara düştük.
Tam iki saat onu bekledim klinikte. Hava da felaket sıcaktı; bi de soğuk memleket derler. Külliyen yalan. Sıcakta kalan dondurma gibi oldum.
Şu an çok mutluyum evdeyim.
Yaşasın pijamaların verdiği rahatlık!
Yaşasın sereserpe uzanmak!
Eşofmanın cebinden 10 lira çıkması.
işimden istifa etmek.
paydos etmeye dakikalar kalmış olmasıdır. tüm gün bacaklarımız kollarımız prangalı resmen. mesai bitince özgürlüğe uçuyorsun sanki tüm yorgunluk bıkkınlık gidiveriyor..

görsel

konuş tyler konuş dünya sana güzel hığğmına *
Biraz sonra uyuyacak olmak. I
yoktur. mesajım çift tik olursa olabilir.
Dinlediğim müzik.
Powerwolf band.
yarım sayfa, yalnızca yarım sayfa tez yazdım bugün. ve gerçekten iyi hissediyorum.
sevdiğim yazarlarla sohbet ediyorum.

mutluyum. evet.
iftara 10 dakika kalması * .
Amcamlar yarın için bizi iftara davet ettiler. Harika bir haber. Yengem de kuzenim de mükemmel lezzetli şeyler yaparlar. Abartmıyorum, cidden efsaneler.
bu aralar ekranda beliren cc cb gibi harfler.
Hiçbir şey. Ama bir sigara olsaydı iyiydi :'(
onunla konuşmak. daha da konuşmak. hiç susmadan konuşmak...
bilmem pek tatmadım o duyguyu. tek mutlu olduğum an, birine şaka yaptığım an sadece mutlu olurum. yani birisi gülerse veya gülmesse mutlu olurum.

garibim, başkasını mutlu etmek, beni'de mutlu ediyor.
Biraz önce çokoprens yedim. Biraz mutlu etmişti. Ama buraya yazarken geçti.
Sabahın dingin huzuru.
Derneğimizi açtık, çok mutluyuz. gelene bira yada zemzem ikram ediyoruz.
(bkz: uludağ sözlük derneksiz yazarlar derneği)