bugün

uludağ sözlüğün rönesans ve bizzat olmasını istediğim reform devri olmasını ümit etmekte olduğum değişim haberidir.
baharı bekleyen kumrular misali beklenen modeldir. efsane olmuştur.
lock yüzünden askıya alınmış diyola..
yalan olmuştur. yoktur artık böyle bir şey.
ilgi çekmek için trollük yapanları temizlesinler yeter; dediğim, modeldir.
4 moderatör ciddi manada az, yeni uygulama şart.
hala ayrıntıları netleşmemiş modeldir. sahi ne zaman geçiyoruz?
(bkz: sübhanallah zall ibretlik bir model) *
nasıl bir yönetim anlayışıysa entry başlık uyumsuzluğu bahane edilerek birçok entry silmiş.

örnek:
--spoiler--
kemal kılıçdaroğlu nun genel af çağrısı

(bkz: 400 bin kisiye oral seks vaadi)

yapamayacağınız vaadlerde bulunmayınız.
--spoiler--
burda yapamayacağın şeyi yeme demişim. bu tür vaadlerin siyasette bir tek türkiye'de değil dünya'da da olduğunu göstermek ve bunu protesto eden bir anlayış için bakınız vermişim. moderasyon entry başlık uyumszluğu demiş. bunun neresi alakasız? moderasyon sanki anayasa mahkemesinin içerik denetimi yapması gibi.

konuyla her yönden ilgili bir entrynin içeriğini beğenmeyip silebiliyorlar. birçok şikayet ettiğim entryde entry başlık uyumsuzluğu dediğimiz olayı görmezden gelen yönetim nedense ilgiyi anlamakta zorlanmayacağı basit bir konuyu anlayamamış veya taraflı davranmış. yen
yönetim modeliniz bana uymayan entryi silerim anlayışı mı?

o değil de bir başlık altına uzun bir makale yazmışım. moderatör arkadaş entry başlık uyumsuzluğu demiş. o kadar uzun yazının entry başlık uyumsuzluğu olduğunu nerden anladın? ayrıca makale tipi yazılarda entry başlık uyumu arandığını sana kim söyledi acemi mod?
reklamı kim veriyorsa onun siyasi düşüncesini pohpohlayacak bir yönetim şeklidir.
eylemsizlik prensibine dayanan modeldir.
hala geçilmemiş yönetim modelidir.* *
bakıldığında şu şekilde görünen yönetim modelidir;

taraf tutan,
kişisel hırs uğruna kullanan,
dini imanı para olan bir yönettiğini sanma şeklidir...

(bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün)
o zaman bu şarkı çok iyi düşünene gelsin;
http://www.dailymotion.co..._grup-vitamin-smail_music
masal olmuş modeldir. 5-10 kişi yetkili yapıldı ne yaparlar ne ederler kimse açık açık bilmiyor. yazdık, çizdik, eleştirdik ama bir işe yaramadı. herkes kendi kafasına göre takılıyor.
(bkz: 1 ay oldu ne yönetim var ne model)
(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
--spoiler--
yeni yönetim modeline evet mi?*
--spoiler--
(bkz: recep zallip erdoğan)
gammazlar şikayet edicek, yetkililer silicek, modlar yatacak.

benim planım bu, söz sende zall.
(bkz: okanlı emreli inter)
(bkz: o kadar güzel geçiyorsun ki eleştirmeye kıyamadım)

bir kaç kelam ekleyim de bkz havada kalmasın.. arkadaş nedir bu iş? bir işe başlamadan neden duyuru yaparsın.. projeni bitir testini yap uygulamaya geçmeden duyur.. yok ama burada kimse proje bazlı iş yapmamış gibi amk.. lan olum biz bakkal çırağıyız tamam da siz de niye marangozda kereste olmaya diretiyorsunuz ki..
geçen fikrimi sordular yeni model deneyeceğiz ne dersin dediler. 2005 modelden şaşmayın dedim.
bi durdu önce yok onu demiyorum * dediler. sözlükte yeni model yönetim'le ilgili fikir istiyoruz dediler.
bakın dedim içinde benim olmadığım model işlemez. alın beni iki günde ne sıkıntınız varsa çözeyim.
abi dediler biz seni alırız ama müşkül durumdayız bi el at n'olur. neredeyse 1 ay oldu yeni model dedik, yönetecez falan dedik elimizde patladı. hadi be dediler. * *
bakın dedim. önce dedim kazandığınız parayı biraz dağıtın, can siperane yazan yazarlara promosyon niyetine biraz bişeyler koklatın.
aman abi dur, yönetim modeli ile ne alakası var diyorlardı ki elimi sertçe kaldırdım, ne de olsa sözüm bitmemişti daha.
önce dedim alttan başlayacaksınız mutlu etmeye, çalışanlar mutlu olmazsa yönetim gece uyuyamaz vicdan azabından.
anladılar tabii konuya nereden girip nereden çıkacağımı başlarını önlerine eğip dinlemeye devam ettiler.
genç yazarlar huzursuz dedim. seslerini size duyuramıyorlar dedim. yönetimde söz hakları yok, biran önce seçimle moderasyon sayısını artırıp tek tek bütün entry'leri okuyup öyle karar verilsin silinip silinmeyeceklere.
sağol deyip gittiler, bi soğukluk bile ısmarlamadılar.
(bkz: yeni yönetim dedin tırt çıktı)
oligarşiymiş diyorlar.
(bkz: çekirdek çitlemek)
(bkz: kapı önü sohbeti)
sözde değil özde açılım olarak beklenendir.
sözlük açılımıdır, yarıda kalmıştır.
ne zaman geçileceği merak edilen modeldir.
uludağ sözlük federasyon olacak.