bugün

entry'ler (2638)

en yakındaki kitabın yazarı

(bkz: dan brown)

29 mart 2015 ders çalışmak istememem

(bkz: uludağ foruma hoşgeldiniz)

whatsapp ta son görülmeyi kapatan insan

öncelikle bu benim.

hemen cevap veremeyeceğim durumlarda gereksiz tribin önünü kesmek amacıyla kapatmış bulunmaktayım.
isteyen yazar, istemeyen yazmaz. no problem benim için.

gözlerinin içi gülen insan

kıskanabileceğim tek insandır.
bunlardan birisi benim stajda öğrencim. Gülsün diye sürekli bir şey söylüyorum. o gülünce ben mutlu oluyorum.

yurtiçi kargo

beni sinirden sinire sokan firma. neymiş efendim gelmişler evde yokmuşuz. hay yalanınıza. bu hafta tam 3 tane kargom geldi bu firmadan. 2 tanesi sorunsuz geldi. illa bi dandiklik yapacaklar.
o kargo yarın evime gelecek haberiniz olsun. yıkarım valla orayı.

edit: bugün kargom geldi.

yine yeni yeniden

şahane şarkıya şahane cover.
manga naif şarkıyı almış başka boyuta götürmüş. brova yani.

bana masal anlatma

sadece eğlenmek için gittiğim, içim rahatlamış olarak çıktığım film. hatta şöyle bi güzellik yaparak bi de zorla bi arkadaşımı soktum filme. niye istiyosun bu kadara cevabım; burak aksak ın filmi o kızımm. oldu ve iyi ki demişim ve girmişiz.
son olarak yok kurgusu olmamış, yok sonu bağlanmamış falan ne gerek var, gidin eğlenin sadece.

sözlük yazarlarının itirafları

ne zaman üzülsem bu başlığa geliyorum. ne ilginç.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

tatil planım: kitap, kalem, defter

rıza sarraf ın rüşvet vermediğinin belgesi

(bkz: gayet tatmin edici)

şaka bir yana insanları enayi yerine koymaktır. hay aklınızı seveyim.

artık kampüs demeyelim külliye diyelim

her sözü bir olay olan cumhurbaşkanının yeni beyanı.
bence kendisine de padişahım çok yaşa demeliyiz. ama nerde.

kpss

temmuzun ilk haftası yapılacak sınav. artı bu sene son kpss olacağı söylenmekte.
85 puan hedefimle bir türlü tam hazırlanamadığım sınav. kendimi tam veremedim, bir şeyler tam oturmadı kafamda.
sınavı kazanan arkadaşlardan ipucu bekliyoruz. hadi bakalım.

marmara üniversitesi

bugün kar nedeniyle tatil olan okuldur.
ayrıca yarın da tatil olmasını umduğum caanım okulum. beni çok zor bir sınava girmekten kurtarırdı yani. neden olmasın sayın rektör.

ali lidar

abartma huyumdan muzdarip olsam da. eğer kitap yazacak cesaretim olsaydı aynı düşüncelerle ve aynı şekilde yazardım.
neyse ki kendisi yazdığından benim kalem oynatmama gerek kalmadı. *

sözlük yazarlarının itirafları

insan suratsız bir şekilde "sabah yine sabah yine sabah" diye uyanır mı ya. Off ki ne off.

diş teli

1 ay önce çıkardığım zımbırtı.
Şimdilik iyi ki takmışım demiyorum ama telli halimi çok özlüyorum.
Diş telinin kötü yanı;
Dişler çok fena çiziliyor.
çok masraflı.
iyi yanı ise; çok güzel bir gülüşe sahip oluyorsunuz.
ve sen tel takmak isteyen arkadaşım biraz daha düşünmende fayda var. Hadi rastgele.

soft musk

sevenlerinin olduğunu görünce bi tuhaf olduğum avon ürünü. hacı yağı gibi kokuyor kendisi.
lise zamanımda hediye gelmişti kendisi bana. ne yapsam diye düşünürken. istediğim olmadığında arkadaşlarıma üzerilerine sıkmakla tehdit etmemi sağlamıştır. sağolsun.

okullar açılmadan atama yapamayız

nabi avcı nın az önce habertürk ekranlarında yaptığı açıklama. öyle cümleler duyuyorum ki bazen beynimin yandığını hissediyorum.
malum öğretmen atamaları okullar açıldıktan 2 hafta sonra yapılacak. tabii okullar açılmadan hangi okulda kaç tane öğrenci olacak nasıl bilinsin diyerek konuya açıklık getirmiş.
allahtan atama yapmayı unutmuyorlar.

soma kimi seçti

erdoğan ın o kadar oyu alması bile ilçe adına utanç verici durum.

ekmeleddin mehmet ihsanoğlu

içim rahat bir şekilde gidip oyumu verdiğim adam.
bu ülke için fazla olduğunu sonuçlar açıklanınca göreceğiz.
neyse ki herkes hak ettiğini yaşıyor.