bugün

ebru yaşar'ın eşi işadamı necat gülseven'in sahibi olduğu yeni tv kanalı. okan bayülgen, emre buga, murat güloğlu, cengiz semercioğlu, seren serengil ve yasmin erbil gibi isimler bu kanalda program yapacakmış. https://www.tv100.com
bugün afişlerini gördüm. ne zaman yayına başlayacak acaba.
kral çıplak başladı benim bildiğim.
yakında hepimizin seyretmeye başlayacağı kanal.
okan bayülgen'in programının başladığı kanal. bakalım zaga günlerinin tadını verecek mi?
Uyduda arattım yok ya kanal bulunamadı diyor.
internet kanalıdır sahibi ebru yaşar ın kocasıymış okan bayülgene program yaptırarak gözüme giren kanaldır.
internet kanalı değidir. Türksat 3A üzerinden yayın yapan ulusal bir kanaldır.

Frekans: 12729
Polarizasyon: Vertical (Dikey)
Sembol oranı: 30000
Fec: 2/3
Video Pid: 6632
Audio Pid: 6732

Bulamazsanız büyük ihtimalle başka bir adla bu frekanslarda bulunuyor olabilir. Bu frekansta olan kanalları inceleyin. Şahsen ben hatırlayamadığım başka bir adla bulmuştum.
verdiği haberlere bakarsak yandaş bir kanal olduğunu görürüz tıpkı ahber kanal 24 ülke tv beyaz tv gibi.
Haber alt yazı formatını acilen değiştirmesi gereken kanal.
Bu kanal patlar.

Millet artık show tv den kanal d den tv 8 den o kadar bıktı ki yavaş yavaş herkes buraya kayar.

Tv8 den daha kaliteli gibi gözüküyor suan.
önümüzdeki 1-2 yıl içinde çok büyüyecek.

at fava bekle.
cuma günleri de beyaz show başlarsa acun kıvranır.

şahsen zaga dan sonra okan bayülgen krallığını takip etmedim.

oldukça sıkıcı bir orta-yaş bunalımı ve egosu ile hareket eden bir forma dönüştü okan bayülgen.

neyse kanala başarılar.
son zamanlarda okan bayülgen sayesinde izlemeye başladığım kanal.
Ahu Özyurt ile 10'dan 12'ye - az önce bu programı izledim kesinlikle çok verimliydi bi ara linkini bırakacağım.

https://www.tv100.com/ahu...an-salim-sen-video-481853
günün her saatinde tüm dünyanın güncel korona virüs hasta ve ölüm sayılarını seçim sonucu gibi üst ekrandan veren kanal.
15 temmuz 2014'te balıkesir yerel kanalı olarak başlayan ve mayıs 2019'dan beri 3n medya tarafından alınıp haber & yaşam kanalı haline getirilen kanaldır. Yalnız sürekli papara ve FETÖ'yü kötülemesi beni güldürüyor *
Tv'de yeni keşfettiğim yayın akışı oldukça güzel bir kanal. Bunu internet yayını yapan bir kanal sanıyordum. Tv'yi açınca mutlaka göz attığım kanallar arasına katıldı. An itibariyle dahilik ile delilik arasındaki ince çizgiyi psikolojik olarak tahlil eden bir program var.
Akp nin yayın organı bir kanal tamamen taraflı a haber akit tv gibi izlemeyin.
Ne idüğü belirsiz kanal, yandaş desen yandaş değil , muhalif desen muhalif değil, bir Cem toker' i, muhalif milletvekilleri, hukukçuları çağırıyor, bir akp MKYK üyelerini, iktidara yakın gazetecileri çağırıyor.
tamamen yandaş bir kanal. muhalif insanları çağırıyorlar ama hep zıt görüşlü birilerini de alıyorlar. sonra tartışma çıksın, reyting olsun.
Luzumsuz underrated bir kanal.
illa bir yere tabi olmak zorundalar mı lan kafayı ideoloji ile sıyırmış fanatik beyinliler? elinize fırsat geçse herkesi solcu yapana kadar asıp keseceksiniz amk.
bedük'ün oynayalım şarkısının tv100 uyarlaması ile hızlı bir giriş yapmışlardı. şimdi bakıyorum ilk kadrodan neredeyse kimse kalmamış kanalda. ama ilk jeneriği gerçekten güzeldi. https://www.youtube.com/watch?v=CeuYkRvoxeM
en müthiş bayan spikerlere sahip kanal.

(bkz: ela rümeysa cebeci)
(bkz: çağla atlı)
(bkz: gizem çetin)
(bkz: hande aydemir)