bugün

görsel
görsel
3N Medya bünyesinde yayın yapan haber kanalı.

Sahibi iş insanı Necat Gülseven'dir.
görsel
Memleket diye bir program yapılıyor ve sözüm ona eğitimli kişiler çok önemli konular hakkında kahkahalarla, dalga geçerek, sanki spor programı yorumlar gibi konuşuyor. Ben böyle saçma bir program daha izlemedim.
bitmiştir.
kılıçdaroğlu konuşurken sadat reklamı alan kanal değil mi bu?
Seni de sildik kanal listesinden çok şükür.
muhabirinin "6 gündür elektriğimiz yok, çadır yok" diyen depremzedeyi konuşturmamak için verdiği mücadele.
Spor hesabının iç işleri bakanlığı açıklaması ile ne ilgisi var acaba. Bunlar herkesi kendiler gibi salak sanıyorlar heralde. Galatasaray bu kuruluşa ait tüm akreditasyonları iptal etmiş.

görsel
görsel (bkz: )
en müthiş bayan spikerlere sahip kanal.

(bkz: ela rümeysa cebeci)
(bkz: çağla atlı)
(bkz: gizem çetin)
(bkz: hande aydemir)
bedük'ün oynayalım şarkısının tv100 uyarlaması ile hızlı bir giriş yapmışlardı. şimdi bakıyorum ilk kadrodan neredeyse kimse kalmamış kanalda. ama ilk jeneriği gerçekten güzeldi. https://www.youtube.com/watch?v=CeuYkRvoxeM
illa bir yere tabi olmak zorundalar mı lan kafayı ideoloji ile sıyırmış fanatik beyinliler? elinize fırsat geçse herkesi solcu yapana kadar asıp keseceksiniz amk.
Luzumsuz underrated bir kanal.
tamamen yandaş bir kanal. muhalif insanları çağırıyorlar ama hep zıt görüşlü birilerini de alıyorlar. sonra tartışma çıksın, reyting olsun.
Ne idüğü belirsiz kanal, yandaş desen yandaş değil , muhalif desen muhalif değil, bir Cem toker' i, muhalif milletvekilleri, hukukçuları çağırıyor, bir akp MKYK üyelerini, iktidara yakın gazetecileri çağırıyor.
Akp nin yayın organı bir kanal tamamen taraflı a haber akit tv gibi izlemeyin.
Tv'de yeni keşfettiğim yayın akışı oldukça güzel bir kanal. Bunu internet yayını yapan bir kanal sanıyordum. Tv'yi açınca mutlaka göz attığım kanallar arasına katıldı. An itibariyle dahilik ile delilik arasındaki ince çizgiyi psikolojik olarak tahlil eden bir program var.
15 temmuz 2014'te balıkesir yerel kanalı olarak başlayan ve mayıs 2019'dan beri 3n medya tarafından alınıp haber & yaşam kanalı haline getirilen kanaldır. Yalnız sürekli papara ve FETÖ'yü kötülemesi beni güldürüyor *
günün her saatinde tüm dünyanın güncel korona virüs hasta ve ölüm sayılarını seçim sonucu gibi üst ekrandan veren kanal.
Ahu Özyurt ile 10'dan 12'ye - az önce bu programı izledim kesinlikle çok verimliydi bi ara linkini bırakacağım.

https://www.tv100.com/ahu...an-salim-sen-video-481853
son zamanlarda okan bayülgen sayesinde izlemeye başladığım kanal.
cuma günleri de beyaz show başlarsa acun kıvranır.

şahsen zaga dan sonra okan bayülgen krallığını takip etmedim.

oldukça sıkıcı bir orta-yaş bunalımı ve egosu ile hareket eden bir forma dönüştü okan bayülgen.

neyse kanala başarılar.
önümüzdeki 1-2 yıl içinde çok büyüyecek.

at fava bekle.
Bu kanal patlar.

Millet artık show tv den kanal d den tv 8 den o kadar bıktı ki yavaş yavaş herkes buraya kayar.

Tv8 den daha kaliteli gibi gözüküyor suan.