bugün

sınıf başkanlığı yapmış yapmış yazarlar listesidir. 3. sınıfta yapmış olduğum psikopat işi görevdir.
büyük bir gurur ile; oytunkaran. evet.
Eksilemek için pusuda yattığım yazarlardır. ilkokul hayatımı dayakla geçirdiniz lan kalleşler.

Not: en fazla uzun eşek oynardım.
ilkokul birde sınıfın en yaramazıyım diye başkan yapıldım. maviekran, maviekran olalı böyle eziyet görmedi şerefsizim.
başkalık yapan yazarlardır. başkalık yapmadım. neysem oyum.
ilkokulun tüm dönemleri boyunca* sınıf başkanlığı yapmıştır*. benden de bir hitler çıkacaktı aslında, hep yanlış yönlendirme.
yakın arkadaşlarını tahtaya yazmayarak yolsuzluk yapmış olan yazarlardır.
hiç farklı davranmaya çalışmadım.
ilkokul 1'den 5. sınıfa kadar yaptığım daha sonradan amaaan sizinle mi uğraşıcam deyip bıraktığım, 8. sınıfta tekrar yaptığım görev. Hatta küçükken hayalim ileride belediye başkanı olup evime giden yokuşa yürüyen merdiven yaptırmaktı.* Çocuk aklı işte. Her gün yokuş zor oluyordu, ne yapayım?
evet efendim hatırlıyorum 6. sınıftayken sınıf başkanıydım ama sadece ilk dönem ikinci dönem veto ettiler öğrencilere şiddet uyguluyorum diye.
askerlikte sınıf* başkanı* olmuş yazarlardır.
Hep tek oyla kazanan ibne sınıf arkadaşıdır. Yardımcılığa köle etmiştir.
aralıklı 2 3 sene yaptım. kendinizi lider gibi sanırsınız ama öyle bir şey değil. idarede bütün sınıf yerine azar işitirsiniz. toplanması gereken paralar vardır, ve çoğu vermez. onlarla uğraşırsınız. zor iştir yani.
ilkokulda 5 sene boyunca sınıf başkanlığı yaptım.
bugün kızdığım tayyipten beterdim aslında, bir hava bir diktatörlük.
sanırsın coca cola ceosu.
neyse sonra ortaokula geçtim bir dönem yaptım, sonra kime ne oldu hatırlamıyorum.
başkalık yapmış yazarların açıklandığı başlık. başkalık ne lan?

düz.: düzeltilmiş.
ilkokul 1-2-3 te yapmıştım.
4.sınıfta ne olduysa oldu. yeni gelen hoca seçim falan yapmadan okul numarasının sonu 4 ile biten başkan, 6 ile biten başkan yardımcı diye sınıfta bağırınca bir şey diyemedim. seçim olsa gene bendim ama olmadı.
bu arada okul numaramın sonu 5 ile bitiyor.
8.sınıfta okul değiştirmiştim. köy okulundan şehir merkezindeki okula gittim. maalesef gene hocanın düşüncesizliğinden dolayı istemeden başkan oldum.
sınıfa hakim olamadım. zaten serseri dolu. benim gibi mülayim ve dışardan gelen birini takar mı çocuklar.
ezik bir başkanlıktı.
başka da yok. bu kadar.
2. Sınıftan 6. Sınıfa kadar yaptım. 7. Sınıfın ilk haftası 2 tane tokat yedim. Düşünün artık başkanlık ne işe yarıyor.
9.sınıfta sınıf başkanı yardımcısı olma şerefine nail oldum hiçbir özelliği yok ! sınıfta kalmış 19-20 yaşında adamları tahtaya yazmakta ayrı sikimsonik bir tecrübe oldu benim için.
ilkokul 3 ve 4. sınıflarda hakkını verdiğim görev.
ilkokul ve lisede yürüttüğüm görev. ilkokulda arkadaşlar konuşmasınlar diye stand-up gösterisi yapmışlığım da vardır.
ben başkanlık yaptım da başkalık yapmadım;

hatta ne olduğunu bile bilmiyorum hocam, o kadar yani.
bir keresinde susturamadigim icin ziril ziril aglamistim.
tabi cocuktan cocugu gütmesini bekleyen göt ögretmenler hala yok degil.
(bkz: hep kosan adam)
5. sınıfta millete kantinden bir şeyler ısmarlayarak olmuştum.
gerçi kantin görevlileri arasında ben de vardım. *
Ben birinci sınıfta bir kere sınıf başkanı olmuştum. 1 ay kadar sonra da ağlaya ağlaya geri bırakmıştım. Çok canım yanmıştı lan, öyle böyle değil. Biz 1-A yan sınıf 1-B idi mesela. Bunlar kapıdan kafalarını uzatıp uzatıp birbirlerine tükürüyodu. Ne acayip çocuklardı ya. Ne var yani otursan sırana, beklesen uslu uslu öğretmeni ne var! Hem tükürmek de neymiş?! Beni de kendini de yorma arkadaşım, diye düşünürdüm o zamanlar. Ama şimdi komik şeyler bunlar. Bir daha da sınıf başkanı falan olmadım zaten.