bugün

entry'ler (358)

çalmak etik midir sorunsalı

Yeni mezun ogretmenim uninin ilk dersinde hocamız hastalıktan ölmek üzere olan eşi icin eczaneden ilaç çalmak etik mi diye sormuştu yok ışte bütün herkes calarsa yok ışte eczacı hepsine yardım ederse falan filan denilip etik olmadığı gibi şeyler konuşulmuştu yanlış hatırlamıyorsam ama bana sorarsa yine etik gel kilidi beraber açalım derim.

evinde hayvan besleyen düşük zekalı insan

Geçen o düşük zekalilardan biriyle konuşuyorum diyor ki:"köpeğin kaç aydır tüylerini kestirmiyoruz telef oldu." çünkü sen onu süs olsun diye aldın çünkü onu surundurmek senin hayvanseverligin şaşırdık mi hayır.

dila hanım

Aşkı yaşatan türk filmlerinden biri yine aglicam.

lake of udaipur

masal gibi şarkı.

sevdiğinin kokusu

gece gece insanı dinden imandan çıkaran başlık merkezine hoş geldik,sevdiğini ozleyenin hatirlamamasi gereken koku,ayrılığın tesellisi bana bir şeyler oluyor kokusu.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

şunu söylemek isterim ki para sıçmak istiyorum.

mutsuzlukta cigir acan garip adam

mutlu insanlar ordusu git gide irtifa kaybediyor, paranın parayı çektiği gibi mutsuzluk da mutsuzlukta buluyor kendini ciftlesiyorlar adeta, ulan çevremdeki çoğu kişi antideprasana başladı geçen gün tadı nasıl diye sorduğumu hatırlıyor gibiyim,mutsuzlukta çığır açan adam kim derseniz mutsuz olması için sağlam beddua ettiğim insanlardan birinin olmasını istediğim adamdır.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

teoman yüzünü dökme küçük kız.

koklayarak öpen erkek

güven duygunun tazelendigi,dünya üzerinde tek kadın senmissin gibi hissettiren, içmeden sarhoş eden,başını döndüren, o mükemmel histen bahsediyoruz değil mi? bir kadının o anı tekrar tuşuna basıp bıkmadan hissetmek istedigi büyülü andır,ve bunu yaşatan aşık olduğu erkektir.

meybuz

nerde o meybuzlu çocuklar kalmadı azizim.

türk eğitim sistemi

ve okul yönetimi adında eğitim bilimleri fakültesinin dersidir.

gecenin şarkısı

aşk bir dengesizlik işi dengeye dönüşen bir sevgi sensiz olmaz.

yalnızlığın iki kelimelik tanımı

vuslatın hasreti.

kızların sevmediği erkek tipi

kızların aşık olduğu tiplerdir nerde piç zibidi ruhlu erkek vardır kızların aklı da ordadır neden mi kızlar acıdan beslenir sadist bir ruhları vardır nerde efendi namuslu gözü dışarda olmayan bir erkek var vay efendim heyecan vermiyor ,yok efendim hayatımız çok monoton, monoton kelimesini türkiye kazandıranların Allah belasını versin milleti arayış içine sokup hayattan zevk alamamıza en uç kişlere meyillenip yanlış aşklarda yer aramaya başlamamıza sebep oldu, şimdi sayın erkekler görünüşünüze hiç önem vermeyin siz orospu dilli olmaya bakın ne kadar kaşarsınız o kadar çekicisinizdir.

sözlük yazarlarının uykusunu kaçıran şeyler

orantısız zekam.

öğretmen olmak

öğretmenlikten öğretmenliğe fark. var tabi burada yazar sınıf öğretmenliğini ele alacak; bir sınıf düşününki içinde zerre kin, kötülük, nefret olmayan ve seni rol model olarak gören minicik elleriyle yazı yazan örtmenim diye peşinden koşan kendisini sana sevdirmek için şirinlik yapan 6-10 yaş arası yavrucaklar ordusunun yegane kahramanısındır.

platonik aşk

bazen insan hiç tanımadığı biriyle saatlerce sohbet etmek istiyor platonik arkadaşlık neden yok lan platonik aşka gelince de hoş bir durum aslına bakarsanız karşı tarafı tamamen beyniniz ve kalbinizle yoğurup seviyorsunuz hayalinizdeki kişi ile her yere gidiyorsunuz itiraz etmiyor diyorsunuz ki gerçekten yaşabilsek bütün bunları, gördüğünüzdeki telaş ne tatlı heyecandır.ama kendinizi fark ettirdiyseniz işin rengi ya siyaha dönüyor ya beyaza siyah olanlara şimdiden geçmiş olsun aşkıdır.

ben bu yazıyı sana yazdım

ulan şerefsiz oç sevdik seni şuç mu işledik bok ye.

sözlük yazarlarının itirafları

hayatım şu aralar rejimdeki insana verilen bir parça çikolata gibi, insanlar anlık mutluluk yaşatıp sonra siktir olup gidiyorlar ama ben sessiz çığlıklarımla kendimi yeyip bitiriyorum. hepsinin karşısına geçip ana avrat sövesim var neden hayatımı zehir eden insanlara karşı çözümü susmakta buluyorum neden bende olanların hayatına sıçmıyorum da geri eskisi gibi olur muyuz diye bekliyorum. bu neyin itirafı derseniz kimseye söyleyemediğim beni paralayan sik gibi hayatımın gidişatı. gereksiz teselliler çare olmayan arkadaşlar boşuna akıp giden bir zaman var elimde.

kimseler

caklitovna yazarını tanımlayan şarkıdır.