bugün

*

kayserispor genel manajeri.
ertuğrul sağlam ile birlikte kayserisporda güzel bir ikili ve güzel bir takım oluşturan genel menajerdir.bir ara yalpalayıp saçmalamıştır ama sonradan çeki düzen verip dogru bildiği işi yaparak en azından anadoluda gurur duyulacak işler yapan futbol adamları var dedirtmiştir.
kadro, tesisler ve transferler ile yakından ilgili, kayserispor yönetimi ve kadrosu arasında iyi bir iletişim oluşturan, kayserispor genel menajeri. daha önce trabzonspor ve erzurumspor * takımlarında görev yapmıştır.
kayserispor'da medyaya yansıyan en büyük görevi, mehmet topuz ve gökhan ünal hakkında çıkan transfer söylentilerini yalanlamak olan genel menajer.
"beşiktaş mehmet topuz'u almak istiyorsa fenerbahçe ile görüşmesi gerekiyor" şeklinde açıklama yapan menajer.
mehmet topuz'un rızası olmadan bonservis devrini gerçekleştiremeyeceklerini bilmeden "beşiktaş, fenerbahçe ile görüşsün" diyen velhasıl fifa talimatlarından bihaber kayserispor menajeri.

bir de 5 haziran'da "beşiktaş'ın mehmet ile anlaştığından haberimiz yoktu" lafını edebilmiş pinokyo. 4 haziran'da beşiktaş imkb'ye yazı gönderiyor, sağır sultan duyuyor senin haberin yok öyle mi? haberin yoksa senin o koltukta ne işin var o zaman arkadaş, ne işe yararsın sen?

öte yandan topuz "süleyman abi'ye söyledim beşiktaş'ta oynamak istediğimi ve bana kolaylık yapacaklarını söylediler" açıklaması ile pinokyo olduğu iyice bir ayyuka çıkmıştır.

ayrıca son alınan haberlere göre birçok yetkisi elinden alınacakmış.
her açıklaması ile ayrı bir komedi unsuru olan ve mehmet topuz transferi muhabbetinde sular durulunca büyük ihtimalle birçok yetkisi elinden alınacak olan beceriksiz kayserispor menajeri.

4 haziran 2009'da beşiktaş imkb'ye resmi yazı gönderiyor ve bunu resmi web sitesinde de duyuruyor, mehmet topuz 4 haziran 2009'u, 5 haziran 2009'a bağlayan gece "beşiktaş ile anlaştım" diye açıklama yapıyor 5 haziran 2009 sabahı kayserispor genel menajeri olan bu arkadaşla telefon görüşmesi yapıp "abi ben beşiktaşla anlaştım, kolaylık yapacaktınız anlaştığım kulübe, kolaylık bekliyorum" diyor yine mehmet topuz'un ifadesine göre "senin anlaştığın kulübe kolaylık sağlayacağız" şeklinde bir sözleri de önceden varmış. akabinde bu arkadaş 5 haziran 2009 gününün öğleden sonrasında "fenerbahçe ile anlaştık" açıklamasını yapıyor. akabinde fifa talimatlarından bihaber şekilde "beşiktaş artık fenerbahçe ile görüşsün, mehmet topuz fenerbahçe'nindir" diyor. sonra "mehmet'in beşiktaş ile anlaştığından haberimiz yoktu" diye akla ziyan açıklama yapıyor.

sürece burada ara verip soruyorum, daha önce de sordum da, arkadaş sen ne çeşit bir menajersin? ne iş yaparsın sen hiçbir şeyden haberin olmuyorsa? sen o zaman görevini yapamıyorsun arkadaş? beşiktaş "resmi" olarak açıklama yapıyor "mehmet topuz ile görüşmelere başladık" diye, mehmet topuz aynı gece lig tv'ye telefonla bağlanıp, "ben beşiktaşla anlaştım" diyor ama sen ertesi gün öğleden sonra başka bir kulübe satış konusunda anlaşma yapıp, sonra da "beiktaş'tan haberimiz yoktu" diyorsun. senin nasıl haberin olmaz? kaldı ki, mehmet topuz da seni aradığını ifade ediyor "abi ben anlaştım" dediğini söylüyor. hadi diyelim ki, mehmet topuz seni aramadı, arkadaş imkb'ye gönderilken yazı flaş olarak geçti televizyonlarda, mehmet topuz lig tv'ye telefonla bağlandı, televizyonlarda cayır cayır telefon bağlantıları ve görüntüler var ve sen utanmadan "haberimiz yoktu" diyebilme cüretini gösterebiliyorsun. tüm bu olanlara rağmen "haberimiz yoktu" diyebiliyorsan derhal istifa etmen gerekir ki, zaten tırpanlayacaklar seni merak etme.

neyse, akabinde kayserispor onursal başkanı mehmet özhaseki, "yönetim kurulu fenerbahçe ile anlaşmadan önce beşiktaşla görüşmelerimiz sürüyordu" demekte yani kayserispor ile beşiktaş'ın görüşmesinin olmaması gibi bir durum yok!

en son bombasını da patlattı abimiz ve fifa talimatlarından haberi oldu herhalde bu arkadaşın, "mehmet topuz fenerbaçe'nindir, beşiktaş fenerbahçe ile anlaşsın" diye yüksekten atarken bir anda dönüş yapmış; "Bu oyucunun (Mehmet Topuz'un) Fenerbahçe'ye gitmek istemediği yolunda haberler var. Buna ihtimal vermiyorum. Mehmet, Fenerbahçe'ye gitmez ise yaptığımız anlaşma geçersiz olur ve bize geri döner." açıklamasını yapmıştır. yani mehmet'in henüz fenerbahçe'ye transferinin gerçekleşmediğini teyit ediyor.

işin komik tarafı mehmet topuz'un görüntülerine rağmen adam hala "Bu oyucunun (Mehmet Topuz'un) Fenerbahçe'ye gitmek istemediği yolunda haberler var. Buna ihtimal vermiyorum." diyebiliyor.

arkadaş ihtimali mi kalmış? hala saçmalamakta sınır tanımamakta.

velhasıl, hele bir sular durulsun öyle veya böyle, kayserispor ciddi manada tırpanlayacaktır kendisini. zira bunca şeye rağmen bu arkadaşa şimdilik dokunmamalarının sebebi kulüplerinin içine düştüğü kaostan zarar görmesini engellemektir. kaosun baş sorumlusu olan bu arkadaş da gerek her şeyi çarpıtmasıyla, gerek bir tutarsızlıklarıyla, gerekse de her açıklamasıyla ayrı bir komediye imza atmasıyla tırpanı sonuna kadar hak etmiştir.
yaklaşık 10 dakika önce fenerbahçe spor kulübü'ne gelmiş ve mehmet topuz transferi ile ilgili protole imzasını atmıştır.
ne yapmaya çalıştığını bir tek kendisi anlayan sevimsiz bir şahsiyettir.
yediğin hurmalar gelir götünü tırmalar esprisinin sıkça yapılmasına müsaait bir soyada sahip futbolcuyu ticari mal olarak gören bu ve bunun gibi yöneticilerin türk takımlarında olmaması gereken insan.
ne demiş süleyman hurma: para para para!
spor hukuku ve fifa kurallarından bihaber olan spor klübü yöneticisi.
profesyonel futbol yöneticisi. bu manada profesyonel futbolculardan farkı yok, dün trabzonspor' daydı, bugün kayeserispor' da görevli. yarın başka bir kulüp olabilir.ne var ki şu mehmet topuz olayında sadece maaşını veren kulübe değil başka yerlere de fazlasıyla ve gereksiz şekilde angaje görüntü verdi. bu tavır, olduğunu iddia ettiği konumla bağdaşmıyor. kaldı ki söyledikleri, konusuna pek te vakıf olmadığına işaret ediyor. şimdiye kadar matah bir şey sanırdık, değilmiş. meşhur bir halk deyişiyle seslenelim kendisine: süleyman, süleyman, bıldır yediğin hurmalar yarın bir yerini tırmalar.
profesyonel futbol yöneticisi olduğundan, fenerbahçe ile anlaşması an meselesi olan.

hayır durmadan çığırıyor "fenerbahçe ile anlaştık" diye.

bize bir şeyler anlatmak istiyor sanıyorum. yoksa, mehmet topuz'un rızasını almadan, onu ikna etmeden bonservisi fenerbahçe'ye devredemeyeceklerini biliyor olması lazım bu denli profeyonel biri. bu inat, bu ısrar, bu sert söylemler sonrasında aslında demek istiyor ki; "aziz başkanım beni al".

volkan ballı var adamım orada sana ekmek çıkmaz yırtınma bu kadar.

(bkz: süleyman hurma aziz başkanım beni al dedi)
sansasyonel mehmet topuz transferi esnasında ömründe görmediği kadar göz önüne gelen anlaşılan bundan ileri derecede keyif alan bir arkadaş. boyunu, çapını, haddini aşarak kendini dev aynasında görmeye başlamış, olay küllenmeye yüz tutarken tekrar gündeme gelebilmek ve birilerine yaranmak telaşıyla aklınca diş geçireceğini sandığı beşiktaş'a laf atmaktadır. ah be süleymanım, hurmam, bu yaşa gelmişsin, anlayamadın mı hala sen topuz olayında misyonunu tamamladın, senden bekleneni yaptın. eninde sonunda sen disposable bir insansın. razı ol kaderine. aziz babanın seninle işi bitti. anla artık.
etik canavarı , berdel usulüyle transfer yapan kayserisporun şark kurnazı yöneticisidir. Gençlerbirliğinden 270 bin avro alan James trosi yi sana 500 bin vereceğiz diyerek kandırmış yöneticidir. (bkz: ilhan cavcav)

mehmet topuz transferinde etik etik diyodun sayın hurma noldu ?

ne demiş şair

(bkz: bugün yediğin hurmalar yarın götünü tırmalar)
aziz yıldırım'dan transfer nasıl yapılırmış öğrenememiş olan menajer. halbuki kankaydınız lan sülüman, insan azıcık feyz alır.
kurnaz , hemi de fena kurnaz bir adammış bu abimiz bugün bunu gördük .

topuz insanın transferinde " önce kluple anlaşılmalı blaa blaaa blaaa " serzenişleriyle medyayı inletirken trosi transferinde kendi sözünü yoğurtlu soslu yeyip cümle aleme rezil olmuştur .
bu saatten sonra kırk hurma ağacı dikip kırkının da ürünlerini kırk diyara hayrına dağıtsa fayda etmez .

ayrıca diye dusunuyorum adlı arkadaşın bakınızınına katılmadan edemiyorum .
19 eylül 2009 beşiktaş kayserispor maçında beşiktaş taraftarı kulaklarını şiddetle çınlatmaktadır.
1 kasım 2009 kayserispor fenerbahçe maçında kayserispor taraftarından beşiktaş taraftarının tezahüratını duyan kişilik.

http://www.youtube.com/watch?v=eRUpSTTK3xk
futbolcunun ne istediğinden banane aq ben aldığım paraya bakarım zihniyetindeki menajer müsvettesi. mehmet topuz' dan sonra şimdide ali turan için aynı ibne tavırları sergilemektedir.
ipini tutan adamın her istediğini yerine getiren şahıs. vallahi severek izliyoruz bu kukla gösterisini.
futbolcuları mal olarak adlandırmayı çok seven şahıs.
- mehmet topuz artık fb'nin malıdır. *
- ali turan kayseri'nin malıdır. *
sonrada inönü'de bana 95 dakika küfür ettiler dersin. sıra ali samiyen de sanırım?
önümüzde ki ilk beşiktaş, galatasaray maçında kulakları çınlatılsın istediğimdir.
Acun ılıcalı ile birlikte döverek öldürmek istediğim bir şahıs. o kadar ayar oluyorum ki acı çektire çektire katletmek istiyorum. Cin olmadan adam carpmaya çalışan kurnaz Kayserili.
gerekirse fenerbahçe'ye bedava verir.

yakın çevresine öyle demiş fanatik gazetesi'nin iddiasına göre.