bugün

manchester united maçı sonucuna göre tribünlerde farklı tepkilerin gözlenebileceği maç..
manchester maçında da olumsuz bir sonuç alınması halinde, iyice dolan beşiktaş'ın patlayacağı karşılaşma olacaktır.
beşiktaş manchester'ı yenerse o gazla kayseriyi yenermiş, beşiktaş yenilirse kayseriye patlarmış, oooo ne güzel memleket beşiktaşa giren çıkan önemli değil karşısında ligin en iyi takımlarından kayseri olacak bu kadar sığ bakmayın olaya.
recep mamur ve süleyman hurma'yı inönü'ye beklediğimiz karşılaşma.

sırf şu adamlara yakın temasta saydırmak için vip'ten bilet alacak olan arkadaşlarım olduğunu bildiğimden kendileri için baya eğlenceli geçecektir. nedeni ise bilmeyenler için mehmet topuz transferinde çevirdikleri alavere dalaveredir.

süleyman hurma'ya göre futbolcu 'mal'dır.* recep mamur'a göre ise beşiktaş'ın mehmet ile anlaştığını çarşamba günü tv de gördükten sonra demirören'den öğrenmiştir.(mehmet tv'ye cuma çıktı ama karıştırma sen) ha iyi ki gelmedi diyorum o adam ayrı.

maça gelirsek beşiktaş'ımın mutlaka kazanacağına inandığım maç.

(bkz: kartal gol gol gol)
iddaa da kayserispor un 1 e 7.00 oranının düşünülebileceği karşılaşma olacaktır. herkes manchester da güzel oyun vardı ama kazanamadılar artık bu maçta patlicaklar gibi düşünebilirler lakin patlamak için hava gerekli. havası tamamen kaçmış beşiktaşın. futbolcular keşke bu maçı deplasmanda oynasaydık diye düşünebilirler bile. o harika taraftarın önüne çıkmaya çokta yüzleri yok ve bu baskı onlara hata yaptıracak gibi görünüyor.
mustafa denizli'nin maca cikmadan once istfiasini hazirladigi olasi mac.
serin bir havada yağmur yağma korkusu ile izleyeceğimiz maç.. bir patlama beklenmekte lakin avucumuzu yalama ihtimalimiz de yok değil..
beşiktaşın alt bir skorla kazanacagı maçtır.kayserinin eski gücünden eser kalmadıgı bu dönemde beşiktaş nekadar kötü oynasada bireysel oyuncularının kabiliyeti sayesinde 1 yada zorla 2 gol bulup üzerine yatacagı karşılasmadır.
denizli'nin son şansıdır. olası bir kayıptan sonra öyle rahat demeçler vermesi pek mümkün olmayacaktır. beşiktaşım'ız bu sefer kazanacaktır. zaten kayseri de bildiğimiz kayseri değildir. ayrıca seyirci noktasında özel anıların devreye gireceği bir maç olacaktır.
buram buram üst kokan maçtır. ayrıca hangi taraf kaybederse o tarafın hocası istifa edebilir. böyle de pis bi maç.
serdar özkan'la başlamayacağımız maç olmalıdır.
maç 21:00'de ve lig tv'den naklen yayınlanacak. günün diğer maçları da aynı saatte.

21.00 Diyarbakırspor : Manisaspor
21.00 Sivasspor : Bursaspor
21.00 Ankaraspor : Denizlispor
21.00 Ankaragücü : Gençlerbirliği
21.00 Eskişehirspor : Gaziantepspor
alt bitecek olan maçtır.
olası bir kayseri galibiyeti halinde bjk yönetiminden önce mustafa denizli'nin arkasında oldugu demeci ardından 2 gün geçince mustafa denizli'nin kovulacagı sürece dogru gider. çifte kupasıyla mustafa denizli'si de gider sıradaki gelir.

(bkz: bu da gitti sıradaki gelsin)
kayserinin katı savunması ve beşiktaşın etkisiz hücum hattı karşı karşıya olcak mantık olarak az golün çıkması lazım lakin beşiktaştan bobo yada nihat bu maçta patlama yapabılır.
bünyamin gezer' in yöneteceği maç.
mustafa denizli'ye tahammül edilen bir maçtır.
beşiktaş'ın çıkışa geçeceğini düşündüğüm maç.

bu maçta alınacak bir galibiyet sadece 3 puan değil, beşiktaş'ın içinde bulunduğu olumsuz havayı da bir nebze olsun dağıtacaktır. atılacak goller beşiktaşlı futbolcuların kendilerine olan güvenini yerine getirecektir.

işler umduğumuz gibi gitmezse, bu maçta olası puan kaybında beşiktaş'ı çok daha zor günler beklemektedir. bu maçta da gol atamazsak eğer, gol atamamanın psikolojik baskısı daha fazla hissedilecek, zaten şu sıralar hissedilen güven kaybı had safhaya ulaşaktır.

fakat inanıyorum ki bu maç beşiktaş'ın kendine gelme maçı olacaktır. yukarılara doğru kazanılacak ivmenin başlangıcı olacaktır. desteğimiz sonuna kadar sürecek, haydi kartalım...
mustafa denizli'nin son maçı olabilecek maçtır.
an itibariyle bjk taraftarı çıldırmıştır ve desibel çılgınlığına başlamıştır. sol kanattan gelecek iyi orta golü gtirir diyebilirim. ekrem çok orta yaptı ama hiç biri oturmadı ve adeta kayseri kaleisini çalıştırdı.

cangele çarşı'nın kara listesine girmiştir.

bobo çok istekli.

tabata serdar kadar top kullanırsa iş yapacaktır.
ilk yarısı 0-0 sona ermiş karşılaşma.
hala gol atamadığımız, takımımın beni cinnetlere getirdiği maç tır.

gol zamanı artık goooll.
maçın hemen başında beşiktaş taraftarının süleyman hurma'ya duyduğu sevgi muhteşemdi .
taraftarın küfürleri abarttığı maçtır. bir de organize şekilde tezahurata alışık oldukları için, edilen küfür çok net olarak geliyor kulaklara. "aile var" birader diyesim gelmiştir. ayrıca hakemin bu kadar küfür yiyecek ne yaptığını, cangele'nin bu kadar küfür yiyecek ne yaptığını anlamadım. şampiyonluk maçı falan da değil, ben mi çok uzak kaldım futboldan, sanki azalmıştı bu küfür olayları en son.
taraftarın küfürü ve isyanı tamamen beşiktaşın artık bokunu çıkartmasına, harcanan paralarla yapılan işlerin hiç bir şekilde birbiriyle uyuşmamasındandır kanımca. Yeter artık. Aldığımız biletlerin, formaların paraları ile beş para etmez adamlara kucak dolusu paralar döktük. ama hala ligde 11.sıradayız. gol atamıyoruz. ne oluyor lan ? yeter artık diyor taraftar bence. ben de aynı şekilde düşünmekteyim çünki. el oğlu üç atıyor dört atıyor bizim attığımız gol daha 4. umarım maç sonucu bu entry ye zevkle ayar veririm bir şekilde ama, birşeyler çok yanlış gidiyor.