bugün

entry'ler (1726)

2002 yılında 20 000 internet kullanıcısı olması

bu nasıl sallamaktır arkadaş ya...

--spoiler--
Türkiye'de Büyüme Yüzde 1750
Bilişim ve teknolojiye son yıllarda büyük yatırımlar yapan Türkiye'de, internet kullanıcı sayısı 2000'li yılların başında Uluslararası Telekom Birliği'ne (ITU) göre yaklaşık 2 milyon iken son 10 yılda yüzde 1750 artış göstermiş ve yaklaşık 78 milyonluk nüfusunun 35 milyonunu internete bağlayarak, nüfusa göre doygunluk oranını yüzde 44'ün üstüne taşımış.
--spoiler--

http://www.hostbul.net/ye...eler-degisti#.Uvpus2J_t1Y

prometheus

-spoiler-

robot arkadaş doktoru zehirlemek yerine çocukları olabilmesi için alien yumurtası (siyah dalgadan) verdi doktora... tabi parmağını doktorun içkisine sokmadan bir kare evvel sürekli havada tuttuğu parmağı ile şişeyi kavradı ki o zaman zaten o yumurtalar şişede kalmış olmalıydı...

daha iyisini yapması konusunda emir aldığı kişi de yolculuğunu finansmanını sağlayan buruşuktu...

bir de android arkadaşımız hangi hesaplar içerisinde böyle entrikalar girişti merak ettim... o zaman zaten film boyunca herkesin sürekli (rahatsız edici bir şekilde) dalga geçtiği gibi sadece makina değil insan olmuş çıkmış demektir... bir de bu elemanın güç kaynağı nerdedir? kafa koptu ama çalışmaya devam etti... hem kafada hem g*tte pili var galiba...

ayrıca görsel efekt, 3d falan da demeyin... sadece kum fırtınası varken 3d güzeldi kalan kısımlarda hava civa... görsel efekt diyen arkadaşlar avatar'ı 3d seyretmeyi denesinler...

-spoiler-

prometheus

-spoiler-
filmin ikinci yarısında resmen sıçmışlar... sırf vakit doldurmak adına 5 dakika geminin düşüş sahnesi vardı... ilk yarısı ne kadar merak uyandırıyor ise ikinci yarı da o kadar hayal kırıklığına uğrattı... sonunu da aliene bağladılar... bunun devam filmini de çekip predatora bağlarlarsa hiç şaşmam... sakın gitmeyin tam bir vakit kaybı...
-spoiler-

ırkla ilgili başlık açan faşisttir

(bkz: sırf farklı olmak için farklı olmak)

ırkla ilgili başlık açan faşisttir

(bkz: heil)

bir anarşist 666 ülkücüye bedeldir

(bkz: bir türk dünyaya bedeldir)

mütevazi yazarların genelinin cimbomlu olmaması

insanın zeka seviyesi ne kadar sustuğu ile doğru orantılıdır önermesini akla getiren thing...

zeki yazarların genelinin cimbomlu olması

(bkz: mütevazi yazarların genelinin cimbomlu olmaması)

zeki yazarların genelinin cimbomlu olması

o zaman abdurrahim albayrak buna ne diyeceksiniz?

ali ece

aşırı derecede cem yılmaz ve kemal sunal hayranı olan ve bunu da her fırsatta dile getiren kişilik...

ali ece

3 korner 1 penaltı programından ayrılmış yorumcudur... bir de niye olduğunu açıklasa da biz de bilsek...

ali ece

futbol romantiği... (mehmet ayan selam) cem yılmaz ve kemal sunal hayranı... eric cantona sever... candır... ciğerdir...

bunları galatasaraylı kabul etmiyoruz

o ıslıklayanlar gerçek galatasaraylılardır... Kendilerine beşiktaş taraftarı olarak saygı duyuyoruz ve sonuna kadar destek veriyoruz... stadı ben yaptım daha gs'ye vermedim diyen zihniyete de ananı da al git buradan diyoruz...

hıncal uluç un guti ye futbolcu değil demesi

ağzından zararlı gazlar çıkan yorumcu kişisi...

relic avcisi

nicki ile diabloyu hatırlattı...

fenerbahcesk

yazılarının çoğu silindiğinden dolayı ya dönek biri ki o da çaldığı nickinden belli zaten ya da rahmetli oldu artık... yazık çocuğa ya daha fazla vurmayın... anons faciasından sonra kendine gelemeyen fenevlilev...

edit: (bkz: tedariksiz abdest bozan domala domala taş arar)

dj

(bkz: tekerlek calar)

mikrofon yutmuş

sesi normalden fazla çıkan, topluluk ortamında bile bağıra çağıra konuşmaktan çekinmeyen insanlara yapılan benzetme...

physas

nickinin anlamını merak ettiğim yazar.

hakkimi sana helal etmiyorum bulent ecevit

basbakanlik yan gelip yatma yeri degildir düsturundan yola çıkarak bu sözü söyleyenlere ananı da al git buradan denebilir.