bugün

yeni sözlük yazarımızdır. hoşgelmiştir.
aramıza yazar olarak katılmasıyla bizi ziyadesiyle heyecanlandıran insandır.

karizmanı yirim senin.
(bkz: cehenneme hoşgeldin)
cm hastası yazardır. hamsik isimli futbolcu yüzünden oyunu bırakmıştır.

yazar cm'de oyuncu arar. arka plandan şişman, durmadan osuran ve geğirme sınırı tanımayan bir karakter ona yaklaşır.

-hamsiki aldın mı? hamsiki?
+aldım abi!
- al o adamı, şerefsizim çok iyi oynuyor

aradan bir süre geçer aynı karakter tekrar gelir.

+aldım abi!
-aferin.

yine efendim...

+aldım abi.
-biraz kaynatta boğazında kalmasın.
+?!
üslubuyla kalitesini belli eden yazar. önce kendini düzgün ifade edebilmeyi öğreniceksin sonra eleştiri yapıcaksın.
uslubuyla tükürmeyenlere tükürdüğünü yalatan yazar. ağlama duvarına yanaşırlar ya bir de o daha da sevindirir onu.
tükürdüğünü yalamak gibi deyimler kullanıp kendisine cevap verildiğinde "sözlükte dayınız mı var?" gibi çıkarımlarda bulunabilen yazardır kendisi. tebrik ediyoruz.
kendileri bir nesil geyiğini çok fazla ciddiye almıştır. ki nick altımdan da göreceği üzere bir zamanlar 5. nesile sataşanlara bende kendisi gibi bir tavır takınıyordum ancak zaman ilerledikçe bunun sözlüğe has bir geyik olduğunu iyi veya kötü yazmanın nesilcilikle ilgisi olmadığını anlıyorsunuz. ha fakat "sana yanlış yapıldı diye sende yanlış yapıyorsun." gibi çıkarımlarda bulunmaktır yanlış olan ya da 6. nesile veya 16. nesile "sözlük geyiği" yapmakla karma yükseltilemeyeceğini anlaması gereklidir.
(bkz: comte d artagnan)
bir yudum insan. hoş gelmiştir. güzel çalışmalarını bekliyoruz.
(bkz: #5112601) uludag sozluk gazoz liginin gol kralıdır.
knight online hayatını sozluge yansıtma kararı almıs yazar.

bende beramusta 67 level charla oynuyorum. haberin ola.

edit : char banlandı.
on bin entry girme hazırlığındaki yazar. *
saçmalamada sınır tanımayan yazar . azminden dolayı kendisine büyük bir hayranlığım var .
azimli yazar, yazdıkları keyifle okunacak yazar.
okul konusunda engin tecrübelerinden yararlanmayı umduğum, hoş sohbet, bol muhabbet abim.
haftada 1.200 küsür entry girmeyi başarabilmiş yazar.*
experimental'ın dediği üzere yeşil tişört ve isim olarak akılda kalması daha olanaklı olan, ince esprileri ilk önce anlayabilme yetisine sahip yazar. *
dört yazarlı evin dördüncüsü, hoş sohbet yazar.. *
yakariyi hatırlayan yazar. * *
akilli tv de sumo güreşi izlenirken sumocunun poposuna sansür konulmasından rahatsız olan yazardır.
(bkz: sumo gurescisiyle seks yapmak)
(bkz: aüğdpsaüğpdüas)

verdiği bu güzelim ukte ile uktecilikte çığır açmıştır. tebrik ederiz....
entry makinası olan altıncı nesil yazardır.
italyan asıllı mardinli futbolcu ismi gibi nicke sahip yazar.