bugün

şimdi değil. ama bir gün..
Varmış ama hiç tanışmadım.
bitmiştir. bir dönemler ekşi ve instela ile manyak rekabet eden bu ortam instela ile beraber ölmüştür.
ulu'da ünlü kalmamıştır diye düşünüyorum, zira sektörde artık esamemiz okunmuyor...vakti zamanında ekşiden sonra sözü geçen bir sözlük olma yolunda ilerliyorduk ama artık pek sallamıyor kimse bizi...ekşi hala bildiğin ekşi...
ata demirer, mesut yar, bade işçil, emre aydın, doğan duru şahsen bildiklerim.

ama artık eser yok tabii.
Rafine zevkleri olup sözlükte anonim takılan şahsiyetler.
2 tane internet ünlüsü var yanılmıyorsam. Biri silik yemiş diğeri de yazmıyor bayadır.
benimdir. kim olduğumu gerçek anlamda asla bilemeyeceksiniz. ewed
ben bugün bir klipte oynadım. meşhur olursam ismimi yazarsınız.
Hepiniz 1 gün 5 dakikalığına ünlü olacaksınız.
çok az ünlü sayılıyor mu?
4 tane çok ünlü isim vardı.

Birkaçı hala giriyor.

Mesut yar bunlardan biriydi. Sonradan dahil olan ünlülerde mutlaka vardır ama ben şahsen tanımıyorum.

Not: Evet bunlardan biri doğan duru idi. Hala görüşüyoruz ancak tanışıklığımız sözlük dışından.
Bade burdaysan sana yürüycem bu sözlük kızları yüz vermiyor zaten, en azından büyük denizde boğulayım.
Mesut yar vardı ölüler kitabı nickiyle.

Hatta fatal, ben ve salca bi programına katılmıştık konuk olarak, yıl 2006-2007, öyle bir şey.
bade işçil burdaysan 3 kere vur gülüm.
Bade hanım, Mahsun kırmızıgül'den ayrıldıktan sonra hayatınızda ne değişti. sorusuna 9 yıldır lahmacun yemiyorum dediğiniz doğru mu?
Okan bayülgen in buralarda gezindiğini düşünüyorum. Buradaysa selamlar.
Olsa olsa Roy roy kazım, tıvorlu ismail, sahte hafız falandır. Kapı gibin ekşi dururkene Uludağda yazacak kadar yıkık olmamalarını temenni ediyorum.
Burak Sarıgöl kim aq dedirten ünlülerdir.

Kime göre ünlü oldukları bilinmemekte olup, feridun Düzağaç seni tanımak istiyorum beni bul.

Tnm: bir takım ünlüler.
ulan yürümesek bari yanlıslıkla
hayır yani magazin falan uğraşamam ben.
Tek bildiğim Mesut yar. eski bir yayınında burda yazdığını belirtmişti.

Şimdilerde ünlü vasfında yer edinen bir şahsın burda bulunacağını zannetmiyorum.
Mesut yar
Feridun Düzağaç
Emre aydın
Elçin Sangu
Demet akbağ
Ata Demirer
Cahit Berkay
Ahmet Altan
Bade işçil
Burak Sarıgöl

Benim bildiklerim ve tanıştıklarım.
can sıkacağı.
lipsoz ; istanbul lokantalarında rakı içmediği bardak kalmadı.
Bugün soğuk bir şeyler yazmak istiyorum. Ünlüler şu şekilde: "a, e, ı, i, o, ö, u, ü". Biliyorum iğrenç oldu! Ama bu sözlükte ünlü ne gezer!
Ünlü yok da, unlu mamül çok burada.