bugün

nedense bana öyle gelmektedir. bu sebepten dolayıda mesaj atan herkese 'sana da meraba kardeş' diye cevap veririm. ama bu sözlükte bayanlarında yazdığını unutuyorum çoğu zaman.
sol framede bol bol am göt meme içeren başlıklardan dolayı olabilir.
sözlükteki yazarların hepsini erkek sanmak oldukça normaldir; çünkü salt yazdıkları enrtylere bakarak, yazarların bayan olup olmadıklarını anlamak güçtür.
özel mesajlarda da kendini hissettiren bir sanıdır. ki "abi, hacı, kardeş" gibi hitaplar havada uçuşur.
önemli olan sözlükte insanların yazdığını bilmektir.*
Bir bayan olarak bir yazıyı bu sözlükte erkekmi bayanmı diye ayırt edebilmek çok kolay. Fakat erkekler bayanlardan istedikleri yazıları alamadıkları için sanırsam onları erkek sanıyorlar gözlerinde nasıl bir bayan varsa
valla bir düşündüm de o uzantım olmasada doğru olabilecek insan davranışı.
özel mesaj etkinliğinden kızla karşılaşınca afallamakla orantılıdır.

erkek entryi beğenir mesaj atar, kız olduğunu bilmez, hayri ihtiyari içten yazar.

erkek: (#12455) lan, ahah az güldürmedin beni piç.

kız: ehueh, öyle ya hocam.

erkek: ay s.çayım ben onlara, harbiden verdim şukunu lan olm.

kız: şey ya, küfür etmesen mi. sağ ol yaa:)

erkek: hafız be rahat ol, he şey diycem maçı izliyosan link var mı, vermezsen en adi topsun bak.

kız: yaa diyorum ki artık, daha mı kibar olsan. belki bi kadın var karşında!!!

erkek: bi dakika siz bayan mısınız? nasıl yani?

kız: ohoo, hemen de ''ız'' eki felen, yani küfür etmesen yeter.

erkek: bende salaklık, sözlükte kız yok sanıyoduk lan vay serhat neler dönüyomuş. ya pardon yine lan dedim.

kız: sorun deel yea, tamam.

erkek: ee sende maç linki de yoktur, ama msn vardır?

kız: hay sıçayım. s.ktir git lan, msni de sana da.
özel mesajlara bakınca hissettim bunu. özellikle susayan yazarlara link ısmarladıktan sonra gelen ''eyvallah hacı''larla dolmuş mesaj kutum. kızlarla ilgili entry girerken heralde bu yüzden bu kadar rahat yazarlarımız. ne de olsa biz bizeyiz ne olcak hacı . *
Bi bayan olarak, entrylerden bayan mı erkek mi bizim anlamamız daha kolay oluyo sanırım. Mesaj kutusuda daha dolu.
ped konusundan bahseden bir entry nin sahibini erkek sanmak komik olabilir. ya da adet kanamalarından bahsediyorsa falan. bu tip kadına özel şeyler dışındaysa cinsiyeti anlamak kolay değil tabi. gerekte yok ayrı mesele.
Sözlükde ki dişilerin dikkatini çekmeye çalışmaktır. O kadar önemli bir şey değildir, takıntı yapmamak gerek, fazla merak adamı hasta eder sonra.