bugün

entry'ler (520)

web sitesi

hazırlanan uygulamanın internet ortamına sunulmasına yarayan araçtır. bende bir uygulama yaptım domain aldım. ama maalesef hata alıyorum. sayfa açılmıyor. sorunu çözemiyorum. yardımcı olabilecek biri var ise bana ulaşırsa çok iyi olur.

rammstein

2014 yılında dağılan gruptur. solistin yeni grubu için:
(bkz: lindemann)

lichess

online satranç oynanabilecek sitedir. oynamak isteyen iletişime geçsin hatta bir kaç kişi olursak turnuva yapalım.

sözlükten tiksinilen anlar

şöyle bir bakayım diye girip, bir tane anlamlı içerik bulamayınca yaşanılan durumdur. ayrıca tanımlama yapma kuralı kalktı da haberim mi yok anlamadım. herkes kafasına göre takılıyor.

trivia crack

sınıfta eskiden millete mesaj filan gelirdi derste artık bu oyunun bildirimi geliyor.

ismail tunçbilek

ismail Tunçbilek'in arabalarla oynayacağı yaşta babasının getirdiği curayla uğraştığını, zamanla babasından işin tekniğini öğrendiğini, ilköğretim bitince itü Devlet Konservatuarı sınavlarını 600 kişi arasından birincilikle kazandığını, okuldaki yetkililerin katakullisinden sebep kaydını yapamadığını, bu olaydan sonra okuma hevesinin de patates olduğunu, ardından ibrahim Tatlıses'in gelmeyen bağlamacısının yerine çalmaya başlayıp epeyce devam ettiğini,
Mısırlı Ahmet ve Aytaç Doğan'la Mısır'a, oradan da bir zaman sonra önü Kızıldeniz ardı çöl olan Sina'ya varıp, en yakın kasabanın iki saat mesafede olduğu bu yerde 8 ay yaşadığını, çölde yapacak başka hiçbir şey olmadığından neredeyse sürekli saz çaldığını, oradan israil'e ve ispanya'ya geçip sessizce Türkiye'ye döndüğünü, öğrendim.

(Kaynak: Ot Dergisi Kasım 2015 Sayısı - Enstrüman Hikayeleri)

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

drop it low turn it down...

wristcutters

güzel filmdir.
iyi yazardır.

üstteki yazarın şehrini tahmin etmek

shell: atlantis.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

better call saul(baş parmak kaldırılmış, doğru manasında ki el işareti)

evren nerededir

gördün mü?

sevgililer gününde sevgilisine iphone alan gavat

zengin gavattır.

gece

başarılı yazardır. daha fazla yazmasını umuyorum.

yazar nicklerinden kime benzediğini tahmin etmek

xgeenar: ragnar lothbrok

zanebun

hoşgelmiş yazardır. selamlar.

itirazım var

internette bulabilen var mı diye merak ettiğim filmdir.

bir dersten 58 ile dd almak

58 ile aa alan insanlarda vardır. *

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Idlewild - You Held The World In Your Arms Tonight

hem narin hem zorba

hoşgelmiş 10. nesil yazar.

lahmacunun arasına dürülmüş gibi hissetmek

burnuna kıyma kokusu gelirken ayağına yeşillik dolanır. göbek deliğine sıkışan maydanozla uğraşırken limon kulağını tıkar. zordur.