bugün

eski başkanı kasetle giden, yeni başkanı kasetle gelen tatlı su solcularının zihniyetidir.

(bkz: akp sakarya il teşkilatındaki ahlaksızlık)

adamlar bunca zamandır savundukları şeylere hemen de "ahlaksızlık" damgası vuruverdiler.

yahu siz bunlara alışkın hatta destek veren adamlarsınız, bu adamları yargılamak size mi düştü.

bırakın da bu yapılanlara en başından beri "ahlaksızlık" gözüyle bakan insanlar yargılasın bu adamları.

yoksa iki gün önce savunduğunuz şeyleri şimdi eleştirince biraz komik duruma düşmüş oluyorsunuz.

her zamanki gibi.

he diyorsanız ki "ama onlar bu yaptıklarına önceden ahlaksızlık diyordu",

heh o da sizi bağlamaz işte, sizin de dediğiniz gibi:

"burası özgür bir ülke"

edit : ulan adamların "genel başkanı" seks kasediyle gündeme geldi, adam hala "kamu görevlisi ulan kamu görevlisi" diyor.

cidden ibretlik bu solcuların durumu.
herifler komple tren yapmış, üstelik bunlar buz dağının görünen yüzü hala topu chp'ye sallayanlar var.

kamu işin içinde lan kamu görevlisi...

(bkz: akp sakarya il teşkilatı iddiaları)
ben hiç çocuk ziken solcu görmedim. bi kereden bişey olmaz, diyen solcu da görmedim.
solcu zinayı eleştirmiyor. ona göre zina suç değil.
yapabiliyorsa çapkın oluyor
ona göre normal
eğer bir kişi hem zinayı eleştirip hem yapıyorsa bu normal değil.
yapılan hatayı savunmak ayrı bir garabet
özür kabahatten büyük
ya yapmayacaksın
ya yapıp eleştirmeyeceksin
adama günaydın derler
hem de haklı olarak derler.
Tdk ya dilekçe gönderelim bu yapılanlar ahlaksızlık değil başka bir şey yeni bir kelime turetsinler.
Mesela guruhlaksız.
yönünüzü sikiym.
adamlar işin orospusu olmuş moruk, bir şekilde kendi pisliklerini bile evirip çevirip millete kaktırıyorlar.

ben bu konu patlak verdiğinden beri hiçbir yorum yapmadım.

ama laiklik gitsin dindar anayasa gelsin tantanası yapan bir partinin af edersiniz sikiş sokuştan başını kaldırmaması elbette eleştirilir.

konu kimin kimi siktiği değil, konu bu ne perhiz bu ne lahana turşusu mevzusu. eleştirilen noktada tam olarak bu zaten.

burada tutarlılık konuşulacaksa önce bir aynaya bak derim.

neyse;

diyelim ki sen doğrusun.

peki "bunlar özel değil geneeeel!!!" diye kendini parçalayan adamın bu konu hakkında tek bir kelime bile etmemesi ile ilgili aynı şekilde tespitler sıçacak kadar şerefli misin?

mikrofon sizde aktrolller.

bakalım adamlığınız kaç kuruşluk.
ensar vakfı ne olur ?
bir kereden bir şey olmaz...

yine mazlumsunuz yani...(sizin gibiler yüzünden insanlığımdan utanıyorum !)
sende boksun ve o da öyle. Hayır ne diye sende az var bende çok var diye kavga edersiniz ki daha oy kullanmaya yaşınız tutmazken.
Kürt yapınca barışçıl olur Türk yapınca faşist olur a benzer.
Yeni savunma mekanizmaniz bu mu?

HirsiZlik yapinca "gunah isleme ozgurlugune mudahale",

Teskilatta Tren yapinca " solcu yapinca capkin biz yapinca ahlaksiz"

Oyle duvarlara "edep yahu" yazmakla olmuyormus demek ki.

Sizi gidi sevisgenler sizi.
götünüz başınız ayrı oynamasın. sağcısı solcusu olmaz. tren, trendir. belli ki bu aralar trend de olmuş. kürtaj meselelerinde " kürtaj kalksın zinaya son" diye bağıran yalamalar, zinadan sebep çocuk aldırmışlar, Hatice Keskin'in ifadelerine göre.

yanlışa yanlış diyemeyen güç sapıklarını bir kere daha görmüş olduk.
ha yani, bu olayı savunuyorsun?
evli kadınların adlarının karıştığı bu olayı?

böyle yapan, bu kafadaki sağ kesiminde, sol kesiminde allah belasını versin diyorum.
görsel
sağcılar bu tür olayları yapanları aşağılar sürekli şimdide onlar yapmış bu ne saçma iş insanların eleştirdiği budur.
(bkz: sağcı solcu s2sin sizi)
birilerini lider kabul edip her yaptığını savunan insanları anlayamıyorum. ak parti, chp, mhp, hdp benim için hiçbiri bir değer taşımıyor. hiçbiri bu ülkeyi yönetecek parti değiller. oy kullanmaya da gitmiyorum ve gitmeyeceğim. adam yolsuzluk yapıyor, yanlış politikalar uyguluyor, para yiyor... bizimoğlan bir şekilde aklama peşinde. yahu bırak takım tutmayı aklını kullanmayı öğren. siyasetçiler için kavga etmeyecek kadar akıllı olmak lazım bence.
asilmaktan asilmaya degisir.

örnegin;
yolda yürüyen bir kadina laf atan erkegi düsünelim.

örnek 1. "at gibisin yavrum, jokeyin olup sana binesim var."
örnek 2. "af edersiniz hanimfendi. sizin yürüyüsünüzdeki asalete hayran kaldim. eger bir iliskiniz yok ise sizi daha yakindan tanimak isterim."

kadin iksine de olumsuz davransin. cevaba karsilik olarak;
örnek 1. "o...pu, ne olur bir kere versen?"
örnek 2. "tesekkür ederim hanimfendi, iyi günler dinlerim."

yukaridaki örneklerden hangisi daha ahlaksiz?
a) örnek 1
b) örnek 2

bunun direk olarak sagcilik veya solculukla alakasi yoktur. bir insanin ahlaki ve toplumdaki durusu ile ilgilidir, kendisini gelistirmisligiyle alakalidir. bazi hemcinslerim kadinlari mal-mülk gibi gördüklerinden dolayi direk saldiri moduna geciyorlar. hayir efenim, bu olmamali. kadina saygi ile yaklasan her erkek elbet bir gün bir kadin ile tanisir ve onu yakindan tanima firsatina erisir.
https://scontent-fra3-1.x...b2e2c0bd3&oe=579D831D
Konuyu sol-sağ yaklaşımı ile değerlendirmenin maksatlı olduğunu düşünüyorum.

En önemli iddiada, iki evli insanın dillere düşmüş bir ilişkisinden bahsediliyor bildiğim kadarıyla.

Bunun solu, sağı olmaz. Bu ahlaksızlıktır. Kaçamak değil, bir anlık istek değil, bir yasak ilişki.

Ancak herkesin hayat tarzına müdahale etmeye çalışan, dini kullanan bir partiden söz ediyoruz. il, ilçe, merkez yöneticilerinin de diğer insanlara göre daha dikkatli olmaları beklenir.

kendi emellerine zerre inanmayan, gözleri sürekli başkalarının günahlarında olan, kendilerinin, kendi eleştirdikleri davranışlara dikkat etme zorunluluklarının bulunmadığını düşünen zihniyet, tehlikelidir.