bugün

an itibariyle twitter'de hatice keskin isimli bir vatandaşın ifşa ettiği bilgilerdir. okumak isteyenler şuradan bakabilir:

https://twitter.com/MHaticeKeskin

özet geçmem gerekirse:
görsel
(bkz: akp sakarya il teşkilatı iddiaları)
şaşırılmayandır.

yalnız orda bi, orhan --- sauna ilişkisi var. orhan anca saunada 31 mi çekebilmiş? vah vah. lan millet tren yapmış, takılsaydın ya sen de?
gavur izmir diyerek dikkatleri başka yere çevirmelerinde bir hikmet varmış demek ki.
oha hani marjinal bizdik ulan
muslumanim diye gezen tipleri gorun iste.

bir de millete ahlak dersi vermeye kalkarlar.

gerci daha bu kacinci aq?

bunlarin yedigi ilk halt degil bu.

ama masallah hala utanmadan allah kuran diyip oy topluyorlar.

halkimiz da masallah o kadar gerizekali ki. o kadar aptal ki.
Adamlar sikiyor ama çalışıyor.
adamlar veriyor ama çalıştırıyor dedirtir.
Adamlar zina yapıyor ama çalışıyor! Kabul edin çamur atmayın. Hem günah işleme özgürlüğü var.
akp sakarya organize sikiş bölgesi...
tamam lan hepsi normal şeyler amına koyim.
ama benim ilgimi emine erdoğan'a fotoğraf falan göndermişler, o çekti dikkatimi.

lan koskoca first lady'nin uğraştığı işlere bak.
şaşırılmayan ahlaksızlıklardır. zaten beklenen, bilinen durumlar. ama nasıl olurda bunu akp içinden biri dillendirir, söyler. ya ahlaksız olan kişiler paralel ya bu hanım abla paralel. malesef biat kültürü ve kol kırılır yen içinde kalır mantığı olduğu için kendilerinden doğruları, olması gerektiği gibi söylemelerini beklemiyoruz. yakında kokusu çıkar.
son derece keyiflenmeme sebep olan ahlaksızlıklardır.

durumun böyle olduğunu bilmek için müneccim olmaya gerek yok. o açıdan şaşırmadım.

"memlekette ahlak eksikti, sayemizde tamam olacak" diye iktidara gelenlerin birbirlerine düşmesi, birbirlerinin açıklarını ortaya dökmeye başlaması, din, iman adına bunlara oy veren malların ne kadar gerzek olduklarını görmesi hoşuma gidiyor hepsi bu...

ey gerzek yandaşlar, gördüğünüz üzere, bu çomarlar aksırıncaya, tıksırıncaya, kusuncaya kadar yediler sayenizde. görmemiş oldukları için kimsenin yemediği kadar yediler ve yedikçe azdılar, yedikçe azdılar...
Bence bunlardan daha neler neler çıkar bekleyip görmeli. Üstü çıplak deri pantolonlu fantazisinin nerden geldiği belli oldu.
nedense sosyal demokratları pek bir sevindiren durumdur.

yahu arkadaş ben bu adamları anlamıyorum,

siz değil misiniz bunları savunan, herkes istediğiyle rahatça mokoko yapabilsin diyen,

hatta bir önceki "genel başkanı"nın kasedi çıkan insanlar.

başkası yapınca mı ahlaksızlık oluyor, halbuki bunlar sizin savunduğunuz desteklediğiniz şeylerdi.

he siz yapınca "çapkın" onlar yapınca "ahlaksız" mı oluyor?

bu nasıl bir iki yüzlülük.

bırakın bunları eleştirecek olan siz değilsiniz, bunlara her zaman ahlaksızlık gözüyle bakan insanlar.
kör tuttuğunu
topal yakaladığını becermiş.
kadın ve erkeğin çok içli dışlı olduğu ortamlarda mümkün olabilecek hadiselerdir bunlar. gerçi çağdaş laik arkadaşlar yapmazlar onlara sözüm yok ama diğer cenah için yasak meyve olmasından mütevellit pek bir cazip gelmiştir gelecektir de. arkadaşlar bu işin ak parti'si chp'si mhp'si olmaz iki gönül bir oldu mu samanlık seyran muhabbeti.. yalnız bu twitterde kadının (hangi şartlar altında kalarak yazdı bilmiyorum ama) anlattıkları mide bulandıran cinsten. onun da çok dürüst olduğunu sanmıyorum çünkü bu kadar ahlaksızlığı nasıl bu kadar biriktirebilmiş anlamak mümkün değil acaba bir şeyler isteyip de elde edememe durumu mu var. allah politikanın ve bu uğurda kimliğini, kişiliğini, haysiyetini, naumusunu satacak namussuzların şerrinden korusun milleti.
cem yılmaz haberi okuduysa şunu söylemiştir:

-hani marjinal bizdik.
Aşçı uşağa, uşaķ bahçevan a, sonra hepsi aşçıya.
Bu ney laan, adamların seks hayatı bile saçma.
" bir kereyle bir şey olmaz " ahlaksızlığıdır.
arsız yandaşların "siz değil misiniz herkes tuttuğuyla mokoko yapsın diyen?" diye suçu eleştirenlere yüklemeye çalıştığı ahlaksızlıktır.

hayır, biz değiliz "herkes tuttuğuyla mokoko yapsın" diyen. "bizler bu meseleler yetişkinler arasında oluyorsa ve bir zorlama yoksa özel konulardır, devlet burnunu sokmasın" diyoruz ki böyle dediğimizi pekala biliyorsunuz.

böyle dememize rağmen deniz baykal yaptığını koltuğuyla ödedi.

asıl "din, iman, ahlak bizden sorulur. milletin dini, imanı, ahlakı eksikti, sayemizde tamam olacak. bize göre her tür mokoko konusu devletin ilgi alanına girer." diyen sizlersiniz.

e madem öyle nedir bu manzaralar a yobazlar?
Dil dile değmeden teşkilat olunmadığının ispatıdır.

(bkz: akp sakarya dil teşkilatı)
hani mahalle dedikodusundan öte bir şey değil.

kemik bekleyen köpekler salya saçarak koşuşmuş.

bu muhterem hanımefendinin amacını anlayamadım.
muhtemelen AKtroller yine bunun paralel yapının bir kumpası olduğunu söyleyip duracaklar.
götünüz başınız ayrı oynamasın. sağcısı solcusu olmaz. tren, trendir. belli ki bu aralar trend de olmuş. kürtaj meselelerinde " kürtaj kalksın zinaya son" diye bağıran yalamalar, zinadan sebep çocuk aldırmışlar, hatice keskin'in ifadelerine göre.

yanlışa yanlış diyemeyen güç sapıklarını bir kere daha görmüş olduk.

ayrıca hatice keskin yine aynı hesaptan yardırmaya devam ediyor.

https://twitter.com/mhaticekeskin