bugün

entry'ler (6130)

tuğba ekinci

eski hayatini bilmedigim, sahsimda gercek bir mümin kanaati olusturmus bir sanatcimizdir. begendigim bir kisilik. Kendisini, Don Corleone` nin The Turk ile yaptigi görüsmedeki kiyafetle televizyonda gördüm.

komşuda covid 19 çıkması

Komşuda pişer, bize de düşer durumudur.

bugün kimlere götlük yapsam

göte göt dendiginden götlük yapma cabasi yersiz olacaktir. zira bulundugun mevkiden de göt duruyorsun dedirtir.

superman filmindeki ucan adam

öz amcamdir.

girişi en güzel rock ve metal parçalar

ac/dc hells bells.

tek gecmem.

rüyamda fethullah gülen i gördüm

bilicaltinda gizli bir gulen hayranligi olabilecegine delalettir. onu bir baba bir dede gibi gorme istegini ona hayranligini aciga vurmussun. suan ulkemizde fetö teror orgutu olarak tanimlandigindan onu sadece ruyalarinda sevebiliyorsun. olsun sevgi nedir, sevgi emektir. karsiliksiz sev dostum. cekinme korkma sev. benim eyorlamam bu kadar.

hdfilmcehennemi

tiklar tiklamaz 200 metre ötede ciplak bir hatun azmis seni bekliyor seklinde bir uyari mesaji veren site ismine benziyor. 5 inchten 7.5 inche kadar yolu var filan. günah almayalim belki o degildir!

en nefret edilen laflar

Hayırlısı.

türkiye de en çok işlenen günah

Göt zinası. Göte bakma yoluyla oluşan zinadır.

mke de yaşanan 45lik mermi krizi

Mature merminin krizidir.

11 abisi olan kız

Abimizdir.

penisine platin takmak

Uzuv kopmasına birebir eylemdir. Alıştım ve çıkartmaktan vazgeçtim.

karşı daireye taşınan komşu

(bkz: kapının zilini sıvazlıyordu)

delikanlı çağlarım

31 çağlarım gibi bişeydir.

islam ın yayıldığını kabullenememek

Ekonomi yarraa yemiş, millet aç, islam diyor. Yayılsın da karnımız da doysun amına çakiim.

kktc haritasında rumlara giren çıkıntı

41. Mekanize piyade alayının şu an konuşlandığı mevkidir. Bir asteğmenin operasyon bitmesine rağmen telsiz anonsunu duymamasi ve tankı ile ilerleyişini sürdürmesi dolayısıyla oluşan çıkıntı olduğu rivayet edilir.

akıl sağlığınızı nasıl koruyorsunuz

Aklım var da önce nasıl kullanacam onu öğrenmem lazım.

ölümde rüzgar gibi hep yanı başımda

Da ayrı olacak amk da ayrı.

bayraklı baba

Gelibolu'da türbesi vardır. Hamzakoy plaji'nin orda. 80 darbesinde Demirel bu plajın ordaki askeri tesiste sürgün hayatı sürmüştür bir süre. Neyse işte.

rte nin teog u kaldırmak istemesi

Okşayınca kalkıyor muymuş?