bugün

sıcaktan bunalmış herkes gibi serinlemeye çalışan, yıkıcı özelliklere sahip kız.
abaza erkeklerin aklına "başka şeyleri de yalar mı acaba" sorusunu ister istemez getiren kadın kişi.
(bkz: elizabeth hurley)
yalayıs stiline göre dondurmayla gezme amacı cözülesi kız modeli.
bir fıkraya konu olmuş durumdur fıkra şöyledir:

sınıfta öğretmen sormuş: dalda üç kuş var, birini vurdum kaç tane kalır? çocuk cevaplamış: "hiç kalmaz örtmenim."

"olur mu oğlum" demiş öğretmen, "2 tane kalır." "olmaz örtmenim" demiş çocuk, "siz birini vurunca diğerleri aptal değil ya sesten ürküp kaçarlar..." öğretmen şaşırmış ve "aferin oğlum, cevabın yanlış ama düşünce tarzını beğendim." demiş. sonra çocuk, "örtmenim, ben de size bir şey sormak istiyorum: karşıdan üç tane bayan geliyor, üçü de dondurma yiyor, ama biri yalayarak, biri ısırarak, diğeri de emerek yiyor dondurmayı. sizce bunlardan hangisi evlidir? " öğretmen kızmış ama, cevap veremedi dedirtmemek için belli etmemiş, "emerek yiyen evlidir" demiş. çocuk, "olur mu örtmenim ne alakası var, parmağında yüzük olan evlidir" demiş, "ama düşünce tarzınızı beğendim."
herhangi birimizin kız kardeşi de olabilecek kız modelidir ama yurdum abazan genci bunu hiç düşünmez o ayrı.
mahalle esnafının şaşı olmasına neden olucak pipisiz insan
(bkz: yalamaya inanmak)
ani sağnak bastırmasıyla, hem dondurmayı hem cekiciliğin kaybeden afettir.
dondurmayı emerek yiyen hatundan bir level alt seksilikte bulunan yaratık...
görücüye çıkmış kızdır, duruma göre, talipleri artar veya azalır *
yaz günü dondurma yemek gibi doğal bir eylem içerisinde olan dişi insana cinsel fanteziler üreterek suç işliyormuş gibi bakıp rahatsız ettiği yetmeyen erkek modelin ağzından dökülebilecek önemsenmeyesi cümle.
dondurma olayından tahrik olmayı becerememişimdir.
eğer hatun kişi cidden tahrik etmek amaçlıysa başarır.
oyle bir amacı yoksa da olmaz oyle bır sey
afiyet olsundur.
erkeklerin akıllarına oral bir şeyler getirdiği için seyretmesini de çok sevdikleri kişidir.
sadece yalamayıp yemesini de öğrenmesi gereken afettir.
bu havada bunu yapabilecek sağlam bünyelisi yoktur. anjin vs. hastalıklara yaklanması kesin gibi birşeydir.
(bkz: katrina kasırgası)
mevsimlik başlıklar. her yaz periyodik olarak açılacaktır. *

moderasyon zorlamalı edit: dışarıda yürürken dondurmaya dilini değdirip, dilinin üstüne dondurma alan, bakire dişi.
dolaştığı mekana göre ters, düz, hayranlık vb. nitelikli bakışlara maruz kalacak kızdır. yine de afet olduğu için dondurmasını evinde yalasa kendisi için daha hayırlıdır.
sokakta dondurma yalayan erkekten farklı değildir.ortadaki tek tehlike kızı izlerken ayak burkulması yahut yuvarlanıp yere düşmektir.
(bkz: calippo)
aile önemlidir mantığı ile hareket edip kamusal alanda tecrit edilmesi gereken tavır ve davranış biçimi.
gel benimkini de yala anammmm diye tacize uğrayacak bayandır...
(bkz: yetti ama bu abazan başlıklar)
ibnelerin sanki dondurma degil penis yaliyormu$ gibi mal mal soylendigi kiz.
dondurma cignenmez zaten yigidim, yalanir.