bugün

yanlış yapacak seçmendir.

yok moruk yok, ben boşuna konuşuyorum, insan gibi anlatıyorum şu sözlükte aylardır yok olmuyor, çıkıyor işte böyle biri tüm sinir sistemimi çökertiyor.

lan nasıl türksün sen? nasıl yapacağız arkadaşlar, nereye gideceğiz biz ya.

nasıl verirsin lan oyunu ona? eline kan bulaşmış adama nasıl oy verirsin sen?
türk değilsindir sen, ermenisindir, rumsundur, yunan falansın lan sen, git annene sor bakayım, babamı hiç aldattın mı de, itiraf edecek kesin, diyecek sana gözyaşları ile"oğlum baban bir gün eve geç geldi, ermeni bir sütçümüz vardı olan oldu" diyecek.

öldürme sakın kadını, o kadın senden şerefli, siktir git lan bu sözlükten.

Edit : Başlığı açan şeref yoksunu kaçmış, başlık bana kaldı, bunlar böyle zaten dağdaki abileride askeri gördüğünde kaçarlar.Kekelerinizi s.keyim sizin, dağılın lan.

ikinci Edit : Eksi veren sevgili yazarlar, siz eksiye tıkladığınız an ip adresleriniz geliyor bana sözlükte açık var.ip adreslerinizden evinizi buldum hevallarınızı çağırın bekleyin lan ben geliyorum.
vatan hainidir. aynı rte'ye oy verdiği gibi.
saftır. türkçeyi 15 yasından sonra öğrenen bir dağ kaçkınını cumhur yaparlarmı? millet yapsa ülke bekası için ordu el koyar bazı komunist ve terörist kırmalarıda bir nebzede olsa heyecanlı anlamak güç ve gülünç. edep yahu beyin yahu
bakiyorumda evrimini tamamlayamamis araformlar bu basliga entry girmis. siktirin gidin lan burdan.

edit:ekmeleddin ve demirtas arasinda kalan bir secmenim *
koca 77 milyonluk ülkede sadece 3 aday çıkarsa, olacağı budur.

şimdi tayyip i beğenmeyenler var, ekmeleddin'i de içine sindiremeyenler var, ne yapacak bu insanlar, ya sandığa gitmeyecek yani boykot edecek veya selahattin beye kayacak.

meclisteki 4 partinin genel merkezlerinin baskısı ve milletvekillerinin cesaretli şekilde davranmaması yüzünden koca ülkede sadec 3 tanecik aday çıktı. halbuki meclis dışı partiler hatta chp'den ve mhp'den de farklı adayların çıkmak istediklerini biliyoruz. aday göstermek istediler, sadece 20 milletvekilinin imzası gerekti, ama cesaretli 20 milletvekili çıkmadı, halbuki ilk turda 8-10 aday olmalı idi.

mesela kamer genç senelerdir aday olmak için çırpınır, ama bir türlü izin verilmez. yine chp'li emine ülker tahran ekmel beyi içine sindiremeyen bir grup milletvekili tahran ı aday göstermek istedi genel merkez karşı çıktı. mhp den meral akşener aday olmak istiyordu mesela, ama chp-mhp ekmel bey de anlaşınca o da isteğini geri çekti. meclis dışı partilerde de mesela bir besim tibuk, ldp genel başkanı cem toker daha ekmel beyin ismi ortada yokken gitti mecliste kemal kılıçdaroğlu ile görüştü, tibuk u aday göstermek istediklerini partilerinden 20 vekilin imzasının olması gerektiğini anlattı, kılıçdaroğlu ise olabilir dedi, maalesef destek olmadılar. mesela bbp genel başkanı mustafa destici'yi göstermek istemiş ama daha sonra vazgçmişler, saadet partisi genel başkan mustafa kamalak'ı göstermeyi düşünmüş o da sonra vazgeçilmiş. halkın kurtuluşu partisi adaylık kriterlerine uyan halkın içinden parti üyesi bir adayı göstermek istemiş ama destek bulamamışlar. daha bunun gibi örnekler var, maalesef meclis içi partiler ve milletvekilleri cesaretli davranmadılar. ve biz 3 adaya mahkum edildik.

o yüzden kimseyi eleştirmeyin, sandık başına giden herkes bu 3 adaydan birisine oy verecek.şayet 3 adayı da içine sindirmiyorsa gitmeyecek veya gidip boş oy atacak, hepsine evet mührünü vurup oyunun geçersiz sayılmasını sağlayacak vey oy pusulasına abuk sabuk birşeyler karalayacak yine oyu geçersiz kılacak, daha neler neler.
bu seçimde aralarına dahil olacağım güruh. sebebi nefret. evet artık bu devletten nefret ediyorum. bu ülkede s*ken sevilir. öyle kendi halinde biri olursan daha çok tepene biner ve ona lazım olunca seni bir başına bırakacak kadar da orospu çocuğu bir devlete sahip olmanın sonucudur.
Şerefini haysiyetini sevdiğimin seçmenidir.
bu seçimlerde selahattin demirtaş değil hdp halktan oy isteyecektir. kendisinin de ifade ettiği gibi kendisi sadece bu oluşumun bir ferdidir. 5n1k programında bu akşam kendisine hdp imralının doğrudan direktiflerini uygulayan bir parti görünümünde olmaktan nasıl çıkacak sorusu yöneltiğinde bana göre tatmin edici bir cevap verememiştir.

selahattin demirtaş = hdp denklemi ne yazık ki yanlış bir denklemdir.
boş oy atacak seçmendir.
böyle bir seçmen kitlesi yok çünkü hdp demek

pkk+kandil+imralı sonuç bu düşünen için.
orospu çocuğu koyunların sevmediği seçmendir. neyse bir gün gözleri açılacak.
türk değildir. türk olan bu derece aşağılık bir eylemi yapamaz. devlet düşmanı ahmaklara ise daha garanti yol olan ülkeden siktirip gitmelerini tavsiye ederiz. kimse burada zorla yaşamıyor.
bir türk olarak açık konuşuyorum kürtten daha büyük hainlerdir kendileri sizin ben solculuğunuzu sikeyim.
önyargılarını yok etmiş zeki ve büyük insandır. *
Küfredenler de bana göre bu ülkenin gerçek teröristleridir.
akp'yi durdurmanın yolunun hdp'nin barajı geçmesi olduğunu bilen türk'tür.
umutsuzdur. kafası karışıktır. yanılgı içindedir.
verebilir saygı duymak gerekir kürt chp'ye akp'ye veriyorsa gayet türk'te hdp'ye verebilir.
(bkz: sol)
(bkz: propaganda)
sizin yanlışınız var türk kılıklı kürttür o.
son derece normal ve olağandır. zaten türkiye siyasetinde üç önemli isim var, bunlardan biri erdoğan diğer ikisi öcalan ve sayın selahattin demirtaş'dır. kılıçdaroğlu ve bahçeli ise zavallıdır. selahattin'de herşey var. yetenek onda, hitabet onda, karizma onda, liderlik onda, dert bizde derman onda.
olmayacak olandır. oy veren zaten türk olmayacağı için gereksiz bir meraktır.
o türk değildir ya ermeni vatandaşıdır yada çakma kürt vatandaşıdır.
Türk kimliği taşımaması gereken rezildir.