bugün

entry'ler (18)

ırk değiştirmek olsa yazarların seçeceği ırk

aşağılık türk ırkçıları alman olmayı tercih ederdi. çünkü ırkçılık ilk defa almanlar sayesinde iktidar olabilmiştir.

hava limanında gaziye yapılan ayıp

ayıp göremedim. güvenlik görevlileri prosedürü uygulamışlar.

yarın öbür gün, sahte gazi kimliği yapan birisi protez bacak süsüyle uçağa bomba sokarsa o zaman da görevliler neden işini yapmamış denecekti.

ırkçıların zeka seviyesinin düşük olması

kaynak: http://www.livescience.co...-conservatism-racism.html

ırkçıların zeka seviyesinin düşük olması

özetle farklılıklar gerizekalı insanların algı kapasitesini aştığı için bu kişilerde korku ve kaygıya sebep olmakta, bu sebeple ırkçılık gibi leş düşüncelere meyletmekteler. uludağ sözlükte bu tipleri çok görüyorum.

kürtlerin ermeni olduğu gerçeği

(bkz: ermeniler siksin seni)

ermeni düşmanı itlerin düşüncesi.

mega holdings

matematiği, anlama ve kavrama gücü zayıf (kısaca aptal ) insanları çarpan oluşum. unutmayın her dolandırıcı, size hayır diyemeyeceğiniz bir teklifle gelir.

chp mhp vatan partisi koalisyonu

gerçekleştiği takdirde 3'ün 1'ini alması yüksek ihtimaldir. mhp seçmeni cumhurbaşkanlığı seçiminde olduğu gibi akp'ye akacaktır. vatan partisi ise %0,0003 oy oranıyla sadece mide bulandırma rolü üstlenecektir.

ırkçıların aşağılık kompleksli olması

ırkçılık tedavi edilebilir bir hastalıktır.

kürdistan kurulsa hangi ülkenin oyuncağı olacak

türkiye hangi ülkenin oyuncağı ise o ülkenin oyuncağı olacaktır.

selahattin demirtaş a oy verecek türk seçmen

akp'yi durdurmanın yolunun hdp'nin barajı geçmesi olduğunu bilen türk'tür.

ebu kafir

kafirlerin babası.

ayrıca uludağ sözlüğe ekşi'den transfer olmuş bir arkadaş.

türkiye deki iç karışıklığı bitirme yolları

birinci tbmm ruhuyla her kesimi kucaklayacak ikinci cumhuriyet inşa edilmelidir. hakkı gasp edilen, ötekileştirilen, mağdur insanların olmadığı bir ülkeye dönüşmek o kadar da zor değil..

5 ayda 54 kilo vermek

kansere davetiye çıkartır. zira kısa sürede hızlı hücre yıkımı ve oluşumu kanseri tetikleyebilir.

osman pamukoğlu

bağımsız da olsa meclise giremeyecek kişi. bir kere aday olduğu seçim bölgesi yanlış. istanbul 3. bölgeden seçilmesi imkansız.

uludağ sözlük

yazılımsal altyapı olarak ekşisözlük'ün epeyce üstünde bir site. bun rağmen aynı şeyi yazar kalitesi için söyleyemiyorum. umarım yazılımsal inovasyonu ve kalitesi içeriğine daha çok yansır.

hocalı katliamı

ermeni soykırımını kabul etmeyenlerin siper edindiği diğer bir insanlık trajedisidir. insanların zarar gördüğü her katliam gibi lanetlenmelidir.

haydar baş

hem islamcı hem atatürkçü birisi. klasik dinci tanımına uymuyor. bu adamın hangi misyonu savunduğunu hala çözebilmiş değilim. her konuşması mavi ekran verdirten bir siyasetçidir.

facebook

sadece online foto albüm olarak bile kullanılabilecek sitedir. şikayetçi olanlar muhtemelen kullanmayı bilmiyordur. ben bilgisayarımda her hangi bir harddisk arızasında kaybedebileceği tüm fotoğraflarımı facebook albümü olarak saklıyorum. gizlilik seviyesi "sadece ben" yaparak albümlerin mahremiyetini sağlıyorum.