bugün

gülen cemaatinin mefta olmuş kanalı. Filmlerde/dizilerde dini acıtasyon yapan, daha seküler insanları kötü kimseler olarak lense eden, başı açık kadınları
başı kapalı kadınlara zulmederken gösteren bir dönemin akp yanlısı kanalıydı.
Çocukluğumda burada devamlı olarak seyrettiğim tek şey tarçın ve arkadaşları ve yeşil oba adlı çizgi dizilerdir.
Sır dünyası, sırlar kapısı, beşinci boyut,ritmini arayan kalpler gibi fenomen yapımları bizlerle tanıştıran kanaldı.
Ayna programını denk geldikçe seyrederdim. Tabi o zamanlar fetö okulu olan ülkelere gittiklerini ve fetö propagandası yaptıklarını idrak edemezdim.
Başı açık kadınları kötü
Başı kapalı kadınları iyi gösteren cemaat yanlısı kanaldı
Kapatılması iyi oldu.
(bkz: küçük kıyamet)
efsane bir kanaldı.

(bkz: tek türkiye)
(bkz: büyük buluşma)
(bkz: ölümsüz kahramanlar)
(bkz: hakkını helal et)
(bkz: beşinci boyut)
(bkz: samanyolu haber bülteni)
diziler dini görünüm altında akp hesabına beyin yıkama araçlarıydı. başı açık gelin tesettürlü kaynanasını ezikliyor, atatürkçü kafir albay masum erin aklını çeliyor, türkan saylan'ın vakfında genç kızları kötü yola düşürüyorlar vs. vs.
dini diziler yayınlayan kanaldı bir zamanlar.
Biracı dayıyı hatırlatır.beşinci boyutta.
Beşinci boyut hala devam ediyormu? hocam
"samanyolu dizileri"'ni hatırlatır.
samanyolu tv, şubat 2017'den bu yana mc tv adıyla bayrağını taşımaya devam etmekte... Haber, Çocuk ve Dizi kuşakları harika ama fetöyü göstermeseler ve cıvıtmaslar hoş bir kanal. Sırf Beşinci Boyut, Kollama ve 2010 öncesi diziler için bakıyorum.

EDiT: BiLMEYENLER iÇiN HATIRLATMA AMAÇLI YAZDIM
Güzel kanaldı. Ama fetönün.
cuhapelilerin ibret almak için sürekli izledikleri kanaldı. hocalarını çok severler.
Dizileri baya baya izlenen fetö kanalıydı.

Eğer türksat'tan çıkarılmasaydı eminim ki hala en çok izlenen kanallar arasında yer alırdı. Kitlesi malum kitle. Halen de izlerlerdi.

Kim olduklarını söylemeye gerek yok. Baş harfleri 'Ak' la başliyor...

Swh.
almanyada yaşıyorum bir defa bile hiç bir organizasyonlarına gitmedim ama dizilerini izlerdim.

şimdi bu kanal açılsın demek suç mu.
Aşırı ruhani içerikli dizileriyle ünlü kanaldır.
Beşinci boyut izlemeye çalışırken hücrede beşinci boyuta geçmenin inanılmaz büyüsünü yaşarsınız. Yapmayın evladım. Bir adet hain kanal.
fetöcü hainleri günahım kadar sevmem ama ayna isimli bir gezi programı vardı sunucusu saim orhan'dı galiba ilginç şivesiyle sunardı programı cemaatin acun ılıcalı'sı gibi bir adamdı ikisi de dünyayı dolaşıyordu ama biri magazinsel diğeri daha kültürel bir programdı. ayna gerçekten başta çok kaliteliydi. dünyanın en uç noktalarını bile gösterebilen bir programdı. sonra ne olduysa oldu başladılar cemaat okullarının reklamı yapmaya. adamlar afrika'nın ortasında okul açmışlar ve yiyecek ekmeği olmayan yöre halkı bu paralı okullarda çocuklarını okutuyor! tabi o zaman akp ile araları iyi olduğu için kimse ses çıkarmıyordu bunlara.
Yaşasaydı trt çocukta bile merakla beklenen 15:00 müjdesini değil kılıçdarın yaptığı musluk veya heykel açılışını canlı yayınlayacak kanal.
Haberlerden önce yayınladıkları belgesel, beşinci boyut, sırlar dünyası, büyük buluşma gibi dizilerle ve en çok da peygamberi kamyona bindirdikleri adını hatırlamadığım saçma bir dizi ile hafızalara kazınmış olan terör örgütü kanalı.
biz bu kanalı gizli siyasi içeriği için değil, sır kapısı, beşinci boyut, ayna, yeşilçam filmleri, uzakdoğu kung fu filmleri, yeşil oba vs içerikleri için severdik. biz bu kanalla büyüdük kapatılması beni ziyadesiyle üzmüştür. hala hatırlarım. keşke kandırılmasaydınız da kanal hala açık olsaydı.
Sadece yeşil ova vardı onu severdim.
geceleri uyku tutmadığında hayvan belgesellerini izlerdim. bir de aynayı severdim. kapanmasına yakın haberlerine göz atmıştım. sadece akp nin aleyhine haber yapıyordu. anladı herhalde gidici olduğunu son çırpınışlarını yapıyordu. haberlerinde asla ama asla objektif olmadı. öncesinde akp nin sözcüsüydü sonrasında chp'nin oldu, kucaktan kucağa atladı. halbuki hem insanların hemde kuruluşların bir vizyonu olmalı. neyse bunlar ne anlar...
Haftasonu kahvaltılarında maceracı ve ayna.
Beşinci boyut
Sırlar dünyası
Ölümsüz kahramanlar
Tek türkiye

Gibi dizileri programları çok izlerdim. Yumurcak tv yi de izlerdim. Vay be. Nerden bilebilirdik ki? Sonra bir gün baktım ki oktay usta falan ağlıyor. Daha sonra işler değişti. Çok girmişler içlerimize. Eminim ki daha da vardır.