bugün

birini izleyeceksem aydini tercih ederim dedigim programlardan biri. * zira banu alkan & murat tasdemir
akıllara zarar programsı..
sabah sabah işkence
alternatif olarak yanında bir kuşum aydın alındığında üstdüzey bir işkenceye dönüşebilir.
yıllardır bitmeyen,kendisinin dışında türevlerinin de aynı saatlerde kanalları işgal ettiği iğrenç program.sabah sabah her cümleyi göbek atarak söyleyen birini görmek insanı sinir hastası yapar
iyice çığırından çıkmaya başlayan sabah kuşağı programlarından biridir bir diğeri için (bkz: kuşum aydın)
ANNEM SAYESINDE HER SABAH SESI ILE UYANDIGIM SABAHLARIMA (bkz: KABUS) GIBI COKEN FAKAT UYANDIKTAN SONRA YASINA RAĞMEN GÜZEL OLDUĞUNA INANDIĞIM. (bkz: BAYAN)
allahım nolur yarın yayınlanmasın * reklamlar kadar basına tas dussun dedigim sabah programı...öyle bir reklamlar diye bagırıyorki uyanmamak elde degil.
adı üstünde olan çekilmez program benzerleri:
(bkz: sabah sabah işe mi gidilir)
(bkz: sabah sabah okulda ne işinm var)
tamamen gereksiz bir program. belgesel koysalar hepsi bari.

(bkz: sabah sabah komodo ejderhası)
studyodaki izleyicileri nedense hiç değişmeyen sabahtan kanal binasına gidip sırayla butun programlara giren amacsız insanların izedigi amacsız televizyon programı.
her sabah "allah belanı versın seda sayan yine sabah sabah..cıkcık" dedirten program. ama yinede aydın'dan yeğdir.:)
s.s:Aloo,kiminle görüşüyoruz?
m.s:Ben Mustafa.
s.s:Naber lan mustafa. nerden arıyorsun bizi mustafa?
m.s:Şişli'den.
s.s:Ne iş yapıyorsun lan mustafa?!
m.s:Belediye başkanıyım.
(bkz: sabah sabah nuri alço)
yeni bir 4 s* * * * kuralı gibi gereksiz programın ismi.
(bkz: ben buna gülüyorum)
akillara zarar bir program kaza eseri izlerseniz (bkz: anneyle tv izlemek)bünyede agir tahribatlar yaratabiliyor*
Her gördüğümde bunu izleyen yurdum insanının ne içler acısı durumda olduğunu anladığım program
sabah sabah seda sayan dendikten sonra bir ünlem işareti konması durumu yeterince açıklar.
bunalımda olan insanların izlediği ve kendini daha fazla bunalıma soktuğu maksimum 10 saniya bakmaya tahamül edilebilecek bir seda sayan klasiği..
(bkz: annecim o ne)
(bkz: eğitim şart)
herkesin bildiği üzere malumdur ki..sabah sabah diye başlayan cümleler genelde bir olumsuzluğun habercisidir.seda sayan ın zaten kendisi başlı başına bir görmemezlikten gelin abidesi olduğu için ,,sabah sabah seda sayan!! yine mi? diye şikayet ettiren ve usandıran -sabah sabah- kadınların bir tv kanalında toplandığı gündür.altın günü gibi..*
sabah sabah seda bayan olarak adı değiştirilesi programdırr..
(bkz: sabahlara dayanamam osman aga)
(bkz: yalancısın inanamam osman aga)
sabah sabah 31 olsa cekilmeyecek program.
(bkz: keske sabah hic olmasa)
(bkz: akşam akşam mehmet ali don indiriyor show)