bugün

artık bitmesi gereken salak bir sabah programı.
çok boş şeylerin döndüğü program. yayından nasıl kaldırılmaz hâlâ anlamış değilim.
sahi böyle bi program vardı değil mi. iyi ki bitmiş yoksa müge anliyi izleyemezdik.
var mi gercekten böyle bir program dedirten baslik.
Kafamı kurcalayan program ismidir. Sabah sabah seda sayan?
geçenlerde yine yayından kaldırılarak hayat kurtarmış olan programımsı. aptal saptal bişey. bunu da sırf görün de şükredin diye yazdım.
"es es es es noktaaaaaa kanakd noktaaaa kom noktaaaa teee reee" yi dumbulek esliginde gobek atarak soylemeyen seda sayan'i zihnime kazimis programdir.
sabah sabah çekilir mi abicim dedirtir sırf bu sebepten altyazılıları izlemeyi göze alır insan.
yayın hayatına bir süre de sabahların sultanı seda sayan olarak devam eden program. bbg tarzı ben evlneniyorum vs. programlarının televizyonlarda esip gürlediği zamanlarda bunların ekmeğini en çok seda sayan yemiştir heralde. gün içinde evde olanlar, o haftanın evden ayrılanı hep onun programına gelir, evin kritiği yapılırdı.
(bkz: sabah sabah makyajsız seda sayan)
artık öğlen öğlen susma'ya terfi eden program.
bir proğram amacını bu kadar belli eder. (bkz: sabah sabah)...seda sayan.
s özürlü arkadaşlara sssöyletilecek en manalı sssöz *
türkiyede ki ev hanımlarının egitim seviyesine uygun olan program. (bkz: malesef)
(bkz: sabah sabah eziyetin böylesi)
(bkz: ikisi bir arada güzel olmayan şeyler)
insanın çalışıp da şahit olmak zorunda olmadığına şükrettiği aptal programlardan biri.
aman sabahlar olmasın lafının gerçek versiyonudur...
yıllar içindeki değişimiyle türk milletini hayretler içinde bırakan; ancak bugünlerde tamamen farklı bir yaşam biçimine dönüştüğünü gördüğümüz sarışın bir bayanın sunuculuğunu yaptığı; seyircilerle karşılıklı atışarak sunulan ve de domates yemenin yararlarını öğretmekten başka zerre yarar sağlamayan; akla zarar ve 25 yaş altı kişilerin ruhsal gelişimleri açısından izlememeleri gereken sakıncalı bir tv programıdır.
dünyada başka hangi yerde sabah sabah bu kadar eğlence var sanki hayat şartları çok iyi , herkes çok mutluymuş gibi, hangi memlekette bu kadar şuursuzca, ipinden kopmuş bir şekilde deli danalar gibi karga b*kunu yemeden göbek atılıyor merak ederim.
sabah sabah hic cekilemeyendir.
ünlü düşünür seda sayan der ki: "herkes kendi kalbinin ekmeğini yer."
ne sabah sabah ne de akşam akşam izlenemeyecek programdır, eziyettir.
sabah sabah insan ömrünün ve beyninin *mına koyan programdır.
hayırlısıyla evlense de sabah sabah evinde otursa

(bkz: kendimi fedaya hazırım)