bugün

onun yanındayken entrikalarla dolu bir hayatınız olmakla birlikte eglence manyagı eden kişilik.o benim kardeşim , o okulun yeşil gözlü agresif kızı ehehehe *
sinirli olduğunda yanına yaklaşılmamasında fayda olan, ama sinirli olduğu zamanlar zaten çok az olduğundan sürekli yanında durulması gereken, kalbini size açarsa içinden asla ayrılmak istemeyeceğiniz, arkadaş hatta arkadaştan öte bir dost, sevgi kelebeği.
zekeriya beyaz arabadayken *, zekeriya beyaz sokakta paralarını sayarken * serilerinin taklitlerini başarılı bir şekilde yaparken yanındaki arkadaşlarının yerlere yatması * ile sonuçlanan olayı yapan yazar. anlatılmaz yaşanır*
An itibarı ile alçaklık yaptığım bana çok kızmamasını umduğum walla bilmiyordum dediğim pasiflik kısmının agresiflik kısmına ağır basmasını umduğum.Kaçak kelebekin arkadaşı olduğunu bildiğim.Biyoloji ile ilgili başıklarla bizi mutlu kılmasını beklediğim eglenceli takip edilesi yazarımız.
bir cennetmahallesi li yazar daha.nicki ile alakasi yoktur,aktif yazardir.
sözlükteki cennet mahalleli yazar klonundan bir yazar.yazıları takip edilesidir.*
(bkz: passive aggresive)
yaklaşık 1.5 ay önce, ona yapmış olduğum haksızlığa karşı - ki kötü bir günüme denk gelmişti, 70 milyon önünde tekrar özür diliyorum- her normal insan gibi çemkirmek yerine sessiz kalmayı tercih etmiş, akabinde yine de bana özel mesajla güzel şeyler söylemiş, ardından bir günde coğu entrysini okuduğum ve takip edilecekler listesine aldığım, kibar, nazik, ince yazar, kardesss*. (bkz: tutuyorum)
sozlukteki sıcak aile ortamını bana hissettiren kişilerdendir efendim kendisi. nikinin aksine, şimdiye kadar hep pasif kısmı denk gelmiştir bana.
dinlemeyi bilen bir uuser olması da pasifliginden ileri geliyor olabilir.
bundan sonra da aynı çizgide gitmesini temmenni ediyoruz. *
ceza aldigi icin uzuldugum sempatik yazar.ayrica yazilari da cok guzeldir.biraz anlamaya calisirsaniz onu icinde ne cevherler oldugunu gorursunuz.
(#78627) , taylır cafe *
pasifagresif ve bir dost msn de konuşurken bir ara cuma dosta gitmeye karar vermiştir. * olay kapanmıştır. üç gün geçmiştir.
msn de kaçak kelebek ve pasifagresif;
pasifagresif: yarın ders çalışmaya toplancaz tamam?
kelebek: tamam
yarın olur...
kelebek:gidiyoruz dimi? gel burdan gidelim?
sonra o market benim bu market senin gezilmiştir. sonunda eve gidilir.zil çalınır.
kelebek: açsana kızım hadisene?
dost: bu kim ya tarzı bişiler söylenir. *
pasifagresif: ehuehuehuehu . keşke benim deseydim seni tanımamazlıktan geldi ehuehu.
tam kaçak kelebek ve pasifagresif kapıya gelmiştir ki şu diyalog geçer:
kaçak kelebek: sen aradın dimi?biliyorlardı!!??!! *
pasifagresif: yooo sen aramadın mı? * *
arkadaşın saçı başı dağınık uykudan yeni uyanmış halde.
dost: * siz nerden çıktınız? yani hoşgeldiniz...
bütün bir gün gülmemize neden olmuş durumdur. *
saysam bitmeyecek anılarla dolu, buraya yazmaya kalksam herhalde bütün sayfan dolar dediğim canımdan çok sevdiğim kardeşim. sensiz olmak yalnız olmakla eşdeğer.
Özellikle istenmeyen bir davranışı bile bile tekrar etmek pasif agrasif davranış olarak tanımlanan cezalandırma ile eşanlamlıdır. ...
yıldızlı bkz canavarı yazardır. entrysi başına düşen yıldızlı bkz sayısı 3,4 tür. (bkz: kusuratli sayi verince inandirici olmak) zannımca tek kusuru budur*. onun dışında kusursuz sayılabilecek yazarımızdır.
sinirine denk gelmeme rağmen koruma kalkanlarım sebebiyle fazla hasar almadığım yazardır. ayrıca çalışkan bir insandır.Aynı zamanda kibardır...
beni küçük göstermekle itham eden, ayrıyeten bowling tarihinde (sanırım) bir ilk olarak labutlara değil de gerisin geriye topu atmayı başaran insan.
2-3 Bowling topundan daha hafif olması muhtemel yazar.
muhteşem bowling oyuncusu, efsane insandır kendisi. düzden oynamayı artık aşmış bitirmiş, labutlara ters dönerek topu fırlatma taktiği ile izleyenleri büyülemiş, çubuk kraker kalınlığındaki kolları ile o topları nasıl fırlatıyor diye merak ettiğim, sessiz ama derinden yazardır. çıkışta bowling salonu sahibi imzasını almıştır.
ismiyle müsemma yazar.tam bir pasifagresif olmakla beraber aynı zamanda pek bir tatlı, konuşkan konuşkan mı dedim, geveze bir bıcırıktır...babaanneme hem isim, hem göz olarak benzemekte olması nazarı itibarımdaki değerini artırmaktadır.bi de mızmız dır...
uludağ bowling zirvesi ne damgasını vurmuş, lobutlar yerine hedef olarak takım arkadaşlarını seçmiş, tanışmaktan çok mutlu olduğum, sohbeti de çok güzel olan yazar. * *
Yüzüklerin efendisi filmindeki galadriele oldukça benzeyen yazar.
bowling zirvesindeki başarılı stiliyle * akıllarda hep kalcak olan canımın içi , sevgi pıtırcığı kardeşim. zaten ido'da arnold civardanegezer, karga , ben ve pasifagresif küçük çapta bir zirve yaparak bütün ido'yu inletmişizdir. şunu yazmadan edemicem.
pasif: evet biz okuyoruz, siz napıyordunuz? garanti bankasını biliyoruz ama!!
arnold: arkadaş * portföy
kacak kelebek ve pasifagresif: hımmm. ne güzel, vay beee **
ve bomba patlar...
pasifagresif: peki portföy ne??? **
madem pasifsin her türlü aktivitede neden varsın, e madem agresifsin bu güleryüzlülük bu muhabbetçilik niye dedirten yazar kişi*
Kendisinin ne kadar güçlü oldugunu anladiğinda,dünyalar benim olucak;)
Az kaldi.Her derdin,her sıkıntının elbet vardir sonu;)sen bunlar için güçlü oldugunu bil yeter;)
agresyonunu pasif direnişle dışarı vuran kişi. psikiyatride 'suya gitmem demez, testiyi kırar getirir.' cümlesi ile açıklanır. sözüm nick'ten dışarı.
''msni aç diye sürekli ben diyordum hayret ilk defa sen dedin'' dediğim sözlük yazar kişisi. *