bugün

fikret kuşkan' ın başrolünde oynadığı tv filmi.
avrupa yakası adlı dizide volkan karakteri.
(bkz: sutcunun kizi)
(bkz: muhallebi cocugu)
film ile aynı adı taşıyan soundtrack. incesaz tarafından yapılmıştır. filmi izlemedim ama sırf bu şarkı için bile sevebilirim. şarkıyı güzelleştiren bir diğer öğe de hüsnü şenlendirici' in nefesidir.*

şarkının bulunduğu albüm için (bkz: üç-istanbul a dair)
genelde mahallenin en temiz çocuğudur.
(bkz: kaymak gibi çocuk)
mahallede gurbuz ve sevilen bir eleman olma ihtimali yuksek olan kisidir.
muhallebicinin oğlu bir bakımdan çok şanslıdır. istediği tatlıyı yer. ama diğer taraftan sevdiceği ile bir muhallebicide buluşup da muhallebi yiyemez.
hüzünlendirir insanı, ağlatır zaman zaman.
fikret kuşkan, oyunculuğunu her filminde olduğu gibi bu filminde de konuşturmuştur. bi de dönersen ıslık çal vardır ki tadından yenmez. *
en güzel bir soundtracktir. bir efkar, bir keder bir de aşkın tınılarıdır herhalde başka sesler bu kadar incitmez insanı.
dizideki dul kadın adları bilinmeyen taş hatunlar kategorisindedir.
yaraska isicibellahum
fikret kuşkan'ın yanı sıra yasemin alkaya ve binnur kaya'nın da olduğu bir tv filmi...
binnur kaya'nın çok ama çok eğlendirdiği film.
fikret kuşkan, yasemin alkaya ve binnur kaya' nın rol aldığı bir tv filmidir.buruk bir hikaye...
--spoiler--
suat: lale iyi kız ama gönlüm pek çekmiyor baba
baba: gönlü çekmiyormuş. lan sen manyak mısın oğlum? ulan ben rahmetli ananı evlenmeden önce bir kere gördüm o da taa uzaktan aldık getirdik ne çıkarsa bahtımıza diye. hafiften bıyığı bile vardı rahmetlinin. ama baktım huyu güzel ses etmedim.
--spoiler--
an itibariyle atv de yayınlanan film. pek severim, oyunculuklar müthiştir.
müziklerini incesaz ın yaptığı,başrolünde fikret kuşkan ın oynadığı samimi bir film.
çok sağlam dram. 3. kez mi ne izliyorum ama değiştireceğim kanalı, dayanamıyorum amk filmin sonuna, içim burkuluyor... kendime gelemiyorum birkaç gün...
(bkz: volkan sutcuoglu)
fikret kuşkan'a hayran bırakan filmdir. insanın kalbini ezer durduk yerde.
Fikret Kuşkan'ın başrol oynadığı film bir adamın büyüdüğünde para düşkünü olan çocukluk aşkıyla evlenişini ve devamında yaşanan olaylar sinsilesinin anlatıldığı buruk ama güzel tv filmi.
televizyon için yazılmış yönetilmiş, öylesine çekilmiş bir film. ama şu dönemde özenle(!!) çalışılıp bir sürü para dökülen, dram yazacağım diye iğrenç, her yerinden vıcık vıcık duygu sömürüsü akan saçma salak dizi hikayelerini cebinden çıkarabilecek kalitededir.

bir de fikret kuşkan gerçeği var tabi. adam aşmış.
müziği de harika ötesi film.