bugün

sanılanın aksine günlük yaşamında gayet mütevazı olan, türk sinemasının nadiren yetiştirdiği kaliteli aktörlerden biri.
babam ve oğlum'da ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır.oynadığı her role yakışıyor,gerek fiziği gerek ses tonu,gerek davranışları ile.
gözlerinde cektiği acıyı da duydugu aşkı da gormek mümkündür.
ölümsüzlük tanrıçası oyuncuların arasında dolaşsa görmemesi mümkün diil..çağan ırmak la ii muhabbetler...
teee yıllar önce, ayşegül aldinç'in içim bir hoş, dudaklarında aynı tebessüm ah ne hoşş diye devam eden şarkısının klibinde oynadıydı. klozetin üstünde anadan üryan oturduğu bi sahnesi vardı.*
ilk olarak trt de yayınlanan gençler dizisiyle tanıdığımız,ömer kavur un yönettiği gizli yüzadlı filmde performansının doruklarına çıkan ,i.ü devlet konservatuarı tiyatro bölümü mezunu aktör,kamera için yaratılmış bünye..eğer şu anda amerika da yaşasaydı iç geçirdiğimiz hollywood starlarından hiçbir farkı olmayacaktı kanımca ....sesi,yüzü,ve vücut dilini oyunlarında doğala en yakın şekilde kullanan,hayat verdiği karakterlere inanmamızı sağlayan büyülü bir enerjisi vardır...hiçbir zaman star olmaya oynamamış varolan bütün enerjisini işine adamıştır..iyi ki vardır...
babam ve oğlum daki performansından sözedilmemesi beni hayretlere düşüren yürüyen karizma
babam ve oğlum da beni her izleyişimde hüngür hüngür aglatan adam.. basarılı oyuncu .. kaliteli insan..
cagan ırmakla çok iyi elektrik yakalamış oyuncu
ikisininde bulundugu her yapıt muhtesemdir
fikret kuşkan evlenerek bizleri fecii halde hayal kırıklığı yaratmıştır.kız milleti olarak eşine atmadığımız çamur kalmadı yok çirkinmiş yok at suratlı köylü güzeliymiş... falan filan, ee haketti biraz şaşı feleğin cesuru mustafa hakkında herşey sahte dünyalar ayşegül aldinçin eski bir klibi,babam ve oğlum vee unuttuğun bir sürü film ve dizi kendisi yıllandıkça değeri artan ve dünyadaki en manidar gözlere bakışlara sahip aktör. ah ah evlenmekte acele ettin be daha tanışmamıştık
şaşıfelek çıkmazı'ndaki "cesur" karakteriyle harikalar yaratan müthiş oyuncu... tabi bu harikalar yanında büyük şoklar da yaratmıştır; hande ataizi'yle 4 sene aynı evde yaşaması gibi...
oyunculuğu pek severek yapmadığını söylese de her rolün üstesinden başarıyla gelmeyi bilmiştir.
fotoğrafını görünce çok beğendiği, karşılaşınca da aşık olduğu, kendisi gibi oyuncu bahar kerimoğlu'yla evlidir. mesut bahtiyar olsun...
son kuşak oyuncular arasında en yetenekli olanı,her rolün adamı. Mustafa Hakkındaki her şey'i izlediğimde oyunculuğun ne demek olduğunu anladığım,oynadığı filmlerdeki karakterlerin kendisini etkilediğini rahatlıkla görebileceğimiz oyuncu.
Fikret Kuşkan 22.04.1965 doğumludur ama yaşını pek göstermemektedir
türkiye'nin en iyi, en yetenekli, maalesef yurdum insani tarafından sadece babam ve oglum filminde tanınan, her girdiği karakteri müthiş bir şekilde canlandırma kapasitesine sahip, artık cok gec ve mustafa hakkında hersey fılmlerını onlarca kez izlenmesine sebebiyet veren, en kısa zamanda dunya sinemalarında boy gostermesını umduğum, dilediğim aktör.
yakışıklı ve de bir o kadar karizmatik ama bahtsız (ne yazık ki adını babam ve oğlumda duyurdu oysa ki çoğu tanınan aktörü ezerekten geçeceği aşikar olan) türk sinemasının öenmli isimlerinden.
çok takdir edilesi işleri olan fakat istanbul'a neden konstantinapol dediğini anlamadığım aktör.
oynadigi filmleri izlenebilir olan. agzi acliktan koksa dahi yonetmen secen, cizgisini hicbir zaman kaybetmeyen, parada gozu olmayan; nadirane sanatci.
alçak gönüllü oyuncu,öyle her aktör gibi ben hollywood luk oyuncuyum demeyip,benim gibi hollywood da çok var diyen nadir kaliteli aktörlerimizden
OYUNCU!bi insan bu kadar güzel arkasını dönemez!babam ve oğlum'da defalarca izledim arkasını dönmesini oğlunu bırakıp giderken..yok bi insan bu kadar güzel arkasını dönemez..
hayat arkadaşıyla tanışması kendisinin ayrıldığı eve güzel eşinin yeni kiracı olarak taşınmasıyla olmuş insandır. mustafa hakkında her şey'i izlerken hayran olunan,babam ve oğlum'la türk sinemasında son dönemin en iyi oyuncusu benim mesajını veren,bazı dizilerde de oynayan;ama ayşegül aldinç'in klibindeki çıplak kitap okuyan adam imajıyla çoğu 90'lı yıllar gencinin zihninde yer eden oyuncu.
cüneyt ülseverin aynı kitabından uyarlanan hacı dizisiyle de oyunculugunu gözler önüne seren aktör.
türkiye nin gelmiş geçmiş en iyi oyuncularındandır.bir çok başarılı tv dizisine (bkz: şaşıfelek çıkmazı) ve sinema filmine adını yazdırmıştır (bkz: mustafa hakkında herşey).
(bkz: orhan atasoy)'un gemiler adlı şarkısının videosunda oynamış karşizmatik oyuncu.
(bkz: Dönerken ıslık çal) filminde bir travestiyi canlandırmıs olan kaliteli oyuncu. Travestiyi canlandırması (bkz: Kadir inanır)'ın (bkz: Komiser Shakespeare) filminde etek giymesinden daha az ses getirmesi de ayrı bir ilginçliktir canım memleketimde...
az konuşan ama çok oynayan birde iyi oynayan türk sinemasının en yetenekli oyuncularından biri.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar