bugün

çünkü bunlar kemalizmin sembolüdür.

dolayısıyla siyasal anlam içermektedir! hem hepsi ailelerinin zoruyla bunları giyiniyor!

kaldıki ahlaki bir yozlaşmaya sebeb olduğuda cabası.

madem başörtüsü siyasal bir sembol, açık seçik giyinmekte siyasal bir semboldür. en azında ahlaki bunalıma sebeb olmaz.

madem başörtüsü aile zoruyla takılıyor, sizde açık seçikliğiniz aile zorundan dolayıdır.

özgürlük sadece size gelince özgürlük di mi?

george orwell meşhur bir eseri vardır. hayvan çiftliği.

orda der ya bütün hayvanlar eşittir ama domuzlar daha eşittir diye. - burda kesinlikle hiç bir guruha hakaret yoktur. teşbih manasında kullandım-

işte sizin özgürlük anlayışınız buna benzer. herşey size gelince mübah. sizin dışınızdakilere ise yasak.

öyle başa böyle tarak.

yasaklansın açık giynmek. çünkü siyal kemalizmin sembolüdür ve aile zoruyla açık giyiniyorsunuz.
(bkz: kemalizmin çelişkileri)
(bkz: yasaklayalım da millet bizi mi siksin)
bence yobazlar yasaklanmalıdır. böylece hem başörtüsüyle türbanın ayrımını yapabilen insanlarla kavgasız gürültüsüz yaşanır, hem de isteyen istediğini giyer kimse kimseye karışmaz.
http://www.youtube.com/watch?v=emKX5_UuRe0

yasaklanırsa videodaki arkadaş depresyona girer, bedevi olur.

bunu kimse istemez değil mi?
neden burası suudi arabistanmı arapseverler.
çarşafa özgürlük diye mağduriyet edebiyatıyla ortalığı ayağa kaldıranların, bu isteklerini, sadece kendi ideolojileri adına istediğini, herkese özgürlük diye bir dertleri olmadığını ve kesinlikle samimi olmadıklarını gösteren radikal motto.
sonra ayaküstü orgazm oluyoruz fm diyerek yapılması gereken ve desteklediğim eylemdir.
Yasaklanması gereken kişiler yok değil.Mesela o kıyafetleri giydikten sonra hertarafından etler fırlayan bayanlar nolur artık denemeyin göz huzurumuz kaçıyor. O zaman destek veririm kampanyaya. Fakat yakışan giysin kardeşim.
Minik etek giyiyor. Dışarı çıkıyor. Sonra bana niye laf attılar. Ee tabi sen öyle çıkarsan dışarı niye atmasınlar. Türkiye'yi hala Amerika sananlar var. Biz gelişmiş ülke değiliz. Bir kere dinimiz buna karşı.
mini etek ve dekolte kıyafetler yasaklanırsa ülkemizdeki ve dünyadaki abaza sayısı her geçen gün azalır ve bu yüzden peçete fabrikaları iflas edebilir bence yasaklanmasın .
Pis kafirlere giydirilmemelidir. Temiz kafirler giyebilir, kemalistler de tadabilir.
yasaklamak nedir ya? kim, ne giyeceğini bilmiyor mu? yasaklamayla olacak iş mi bu? saçma sapan işler. mini eteğin türkiye de giyilmeyeceğini bilmeyenlerden bize ne. demek ki laf yemek hoşlarına gidiyor. demek ki herkese vücudunu göstermek istiyor. umurumda mı? hayır.
ilk önce mini etek yasaklanmalı diyeni yasaklayacaksın sonra yasaklayacaksın diyemez....
seriat ilan edildi de haberimiz mi olmadi dedirtir.
Boyle birseyi soylemek ozgurluge vurulmus yumrugu bastirmak demektir.
Ishal ağızlı beyin yoksunu varlık beyanı.

O halde kapalı giyinmek de yasaklansın. Karışmayın lan insanlara.
yanında embesillerin de tasmasız sokağa çıkmamaları da bir yasaya bağlanacaksa itiraz etmeyeceğim öneri..
bir de kapalı giyinmelerini kimilerinin iyi ki yasaklamışız da denilebilir.
Kimse kimsenin seçimlerini yargilayamaz. Nedir şeriatla mı yönetiliyoruz. Bir erkek olarak söylüyorum, bırakın artık kadınlarla uğraşmayı. Bırakın ne isterlerse giyinsinler. Sen adam olda bakmayıver. Günah filan muhabbetinide geç, madem o kadar inanclisin kendi işine bak elalemden sana ne..
ülkemizin ahlaki çöküntüye uğramaması için herkesin adım atması gereken durumdur. götü başı açık kızları görüp gençlerimiz pert olmasın. gerçekten çok yazık..
Bence o gençlere annesi babası düzgün eğitim verse sen ve senin gibi çiğ düşüncelilerden kurtulurduk.
Beyni bacak arasında olup, bir takım uzvuna laf geciremeyen, şuurunu kaybeden honki ponkiler yasaklanmalıdır .

Yasaklanma derken, mesela bu şuursuz güruh, bir çuvala doldurulup uzay boşluğuna bırakılabilir, eşek adasında toplu halde yaşanmaları planlanabilir, efenime söylimmm sabun yapılabilir.
Bir öneri!
Ben entry altına bu konu hakkında o kadar çok sey yazarım ki neyse diyip geçiyorum.
Mini etek giymemden rahatsız olanlar bakmayabilirler.