bugün

entry'ler (417)

sözlük yazarlarının sahip oldukları en değerli şey

Hic bir sey.

öldürüp tecavüz etmek

Bir insani oldurecek psikolojideyse tecavuz etmesi o kadar da anormal degildir. Olay basli basina anormaldir cunku.

akp döneminde oruç saatinin sürekli artması

adamlar dindar ne yapsalar sevap point denilesi uygulamadır.

erkeklerin kızlara sormak istediği sorular

bir bayan yazar olarak bu nasıl başlık aq yerinde çin keranesine döndürmüşşünüz sözlüğü denilesi başlık.

kot pantolon giyen gavur özentisi

Ayiptir, gunahtir. Kim giyiyor boyle seyleri bu zamanda.

türk bayrağını ayaklar altına alan akpciler

Insanlari gaza getiren hadisedir. Namaz kilinan yerin temiz olmasi gerektigini nereydese herkes yazmis. Olaya bir de su acidan bakmak istiyorum tamam bayrak da onemli ama orda adam dininin farzini yerine getiriyor. Simdi yuz yil bile etmeyen bir bayrak mi yoksa din mi dersen ben din derim. Din toplumlari birlestirir de ayirir da. Irkcilik gibi seyler de ayni gorevi yapar ama dinin biraktigi etkiyi hicbir sey birakamaz bence insanda. O acidan adamin yaptigi tabiki de savunulacak bir sey degil ama dini icin yapiyorsa ben yine de hos karsilayabilirim. En azindan kici pislenmesin gibi bir amaca hizmet etmiyor. Kaldi ki adam orda taptigi akp bayragini da yere koymus bence amac dinin sartini yerine getirmek bayraga saygisizligindan degil yani. Daha fazla buyutulmesi gezi parki direnisi gibi baska yerlere cekilebilir, aman diyim. Amac her seyden onemli.

dünyanın hiçbir yerinde böyle başbakan göremezler

Dis basina bile kafa tutacak egoya sahip basbakandir. Halkini oyuna da guveniyor belli ki bugun yapilan kazlicesme mitingi de sekil A'dir.

kemal kılıçdaroğlu is offline

Kazlicesme mitingindeki kalabaligi gordukten sonra sosyal medyadan ve diger seylerden elini etegini ceken urkek ke'maldir.

nelson mandela nın ölümü

yalan haberdir.

taksim de biber gazı yiyen kırmızı elbiseli kız

Direnişin rengi kırmızı elbisesiyle pek de eyleme ve haklarını savunmaya gelmiş gibi durmayan kadındır. Tamamen reklam amaçlıdır yukarıda birinin dediği gibi o kız Lost'da ki Hurley gibi bir şey olsaydı kimsenin dikkatini çekmezdi. Ama Kırmızı elbisesi, biber gazının önündeki "asil" duruşuyla -o halde kaçamadığı için kitlenip gözlerini kapamış olması ihtimalini göz önünde bulundurmazsak tabi- bakın polis ne yapıyor neler yapıyor şerefsiz polis kadına biber gazı sıkmış diye ortalığı ayağa kaldıran kadındır. He yanlış anlaşılmasın polisi savunduğumdan değil ben bu olayda tarafsızım ama bazı şeylerin çok fazla reklam amaçlı yapıldığını biliyorum. inanıyorum demiyorum bakın birazcık araştırırsanız bunun net bir bilgi olduğunu göreceksiniz. Kimse öküz gibi vücudu olan ve biber gazı yiyen bir adamı fotoğraflamaz çünkü o cüsseye o gazı yemek falan derken konu dağılır. Ama naif bir kadına, tekerlekli sandalyede bir amcaya veya yaşlı bir teyzeye biber gazı sıkmak hemen fotoğraflanır çünkü reklam değeri vardır. He tabi burada onlara sıkılsın demiyorum. Kimseye sıkılmamalı ama olaylar bu noktaya geldikten sonra sadece bu kadının göze batması bence biraz fazla reklam.

ak gençlik ten korkan zavallı eylemciler

binanın tepesinden ak gençliğe laf atan çok değerli kemalist gençlerimizdir. Atalarının izinden giderler yadırgamamak lazım.

şu yüzde 50 bi gelsin nolur

farkında değildir ki dışarıda eylem yapan yüzde 50nin bır kısmıda tayyipe oy verecektir. çünkü yarısı baskıdan bıkmış da amaçsızca sokağa dökülmüş ehee eyleme geldik diye gezinen zihniyettir. maksat biz de direniyoruz diyebilmektir populer olan buymuş çünkü. ama seçim zamanı yine aynı gerizekalı yarı akp populer diye akpye de oy verecektir. bu işler böyle dönüyor. dışarıda boku bokuna gaz yiyen çevrecilere acırım ben provakasyonun allahına geldiler.

orospucocuklari org

iyi mizah.

48 saat sonra hükümetin düşeceğine inanmak

Direnişin ilk 24 saatinde insanların 24 saat daha koyun sürüsü olup, gaz yemesini sağlayan palavradır. Oysa bilmiyorlar ki 114.maddeye göre Hükümet ancak darbe veya yüca divan mahkemesi yoluyla düşebilir. Anca sokağa çıkıp gaz yiyin cahil boş kafalar.

yarın direniş için siyah giy

Bu işin renkle, tencereyle, sokağa dökülmekle olmayacağını anlamayan insan topluluğunun yeni saçmalığıdır.

devrim yapacağını sanan insan modeli

Okuduğu tek gaza getirici yazıyla sokağa dökülüp gaz yemekten müptela olan insan modelidir. boştur, iş bilmezdir.

akp li olmayıp direnişi desteklemeyen yazarlar

(bkz: benlenolmaz)

avm ni al götüne sok diyememek

Hala avm diye bir gerçeğin olmadığını bilmeyen bir çakma aktivist yorumudur.

ntv nin hitler belgeseli yayınlaması

Gerçek bir diktatorle cahil beyinlerin tayyip amerikan kulunun diktator olmadığını göstermek içindir. Medya da ne yapsın satılmış konuşamıyor, bari sübliminal verelim demişler. eh bu da bir şey.

biz türkleri barbar bilirdik

Biz türkleri gaza gelir bilirdik. Okumaz araştırmaz bilirdik. Doğru biliyormuşuz biraz daha gaz verelim karışsın ortalık da sonra analarını sikeriz.